Tysiące odwiedzających, wiele nowych umów franczyzowych. Franczyza EXPO za nami!

Miejsce, w którym spotkali się franczyzobiorcy z osobami zdecydowanymi na nowy rozdział w karierze zawodowej. Wydarzenie, które połączyło inwestorów z przedsiębiorcami skalującymi swój biznes. Mowa o Franczyza EXPO, które w dniach 2-4 marca odbyło się w Ptak Warsaw Expo.

Tegoroczna edycja Franczyza EXPO udowodniła, że wydarzenie zasługuje na miano jednego z krajowych liderów wśród imprez integrujących biznes. Była to platforma dla 38 wystawców-franczyzodawców i 2890 odwiedzających-potencjalnych franczyzobiorców, która tym pierwszym umożliwiła zaprezentowanie każdego aspektu ich ofert, a drugim dała możliwość rozeznania się w rynkowych możliwościach i dopasowania odpowiadającego modelu franczyzowego.

Było to wydarzenie niezwykle skuteczne. Jeszcze podczas eventu dochodziły do nas głosy o mnogości zawieranych relacji biznesowych i podpisywanych umowach franczyzowych. Wszystko dlatego, że podczas Franczyza EXPO nie było ludzi z przypadku, a tylko tacy, którzy byli gotowi i chętni do wkroczenia w nowe „jutro” biznesu.

Franczyza EXPO. Miejsce, w którym pojawiają się liderzy

Tegoroczna edycja Franczyza EXPO mogła pochwalić się obecnością największych liderów sektora franczyzowego w roli wystawców eventu. W tym gronie znaleźli się między innymi przedstawiciele sieci handlowej Auchan, jednego z najpopularniejszych konceptów gastronomicznych Subway, stale rosnej na polskim rynku Żabki, czy też jednej z najważniejszych firm w sektorze bankowości, czyli Alior Banku.

Ponadto wśród obecnych były między innymi franczyzy: Akademia Długowieczności, AMA Kids, Gentlemen, Blinkee.city, Campery Złotniccy, Car For You, Cukrem i Solą, Fast Energy, Gelato Naturale, GreenFields, Ice’n’go, Liquider Store, Rentis czy Lody Marsjano.

Przekrój proponowanych ofert był znakomity – od konceptów gastronomicznych, po placówki handlowe, bankowe, zdrowotne czy edukacyjne.

Franczyza EXPO to także "know-how"

Franczyza Expo była gwarantem nie tylko networkingu i setek spotkań biznesowych podczas jednego wydarzenia, ale również zdobycia franczyzowego „know-how”. Przede wszystkim oferowali je sami franczyzodawcy, którzy indywidualnie wprowadzali odwiedzających w swoje modele, ich specyfikę, wymogi i potrzebne umiejętności, by odnieść sukces.

Podczas wydarzenia obecni mogli jednak jeszcze bardziej postawić na branżową edukację i wziąć udział w konferencji „Franczyza – sposób na bezpieczny biznes”. Dedykowana była ona zarówno potencjalnym franczyzobiorcom, jak i firmom, które chciały skalować lub już skalują swój biznes w modelu franczyzowym. Wykłady podczas tego panelu wygłosili Michał Ciesielski, Kierownik Rozwoju Franczyzy Zona Północ („Stabilna i nowoczesna franczyza”), Andrzej Krawczyk – wspólnik w firmie ARSS („Rozwój firmy poprzez franczyzę”), Maciej Tórz – Prezes Zarządu spółki Rentis oraz Monika Dąbrowska – Prezes Zarządu Polska Organizacja Franczyzodawców („Franczyza dzisiaj i jutro”), a także Barbara Baszak i Kacper Kazimierczak z Greenfields, którzy opowiedzieli o tym, dlaczego Profile Google to najważniejsze źródło pozyskania klienta dla franczyzy i jak skutecznie je wykorzystywać.

Franczyza EXPO było kompletną platformą dedykowaną biznesowi franczyzowemu. Dziękujemy za udział w tej edycji wydarzenia i zapraszamy na kolejną w Ptak Warsaw Expo. Więcej informacji już wkrótce!