Pozycjonowanie Twojego biznesu w sektorze marek premium

Franczyza EXPO to wydarzenie, które gromadzi najlepszych franczyzodawców polskich i zagranicznych, oferujących swoje usługi na krajowym rynku. Kluczem do ich wyboru jest prezentowana jakość, bezpieczeństwo obranego modelu, jego przejrzystość i elastyczność względem potencjalnego franczyzodawcy. To event premium dla marek, które spełniają najwyższe standardy. Dlatego właśnie warto znaleźć się w tym gronie.

Kuchnie palniki targi

Dotarcie do zainteresowanej grupy odbiorców przy redukcji kosztów

Ostatnie lata działalności Franczyza Expo potwierdzają, że jest to najszybciej rozwijające się wydarzenie branżowe w Polsce. Prognozowany udział uczestników to dziesięć tysięcy. Nie będą to jednak ludzie z przypadku, a ci, którzy są zainteresowani inwestycją w sprawdzone modele biznesowe. Można mieć więc pewność, że prezentowana oferta trafi odpowiednio dobranej, licznej grupy docelowej. W porównaniu do innych metod reklamowych, następuje więc redukcja kosztów w stosunku do dotarcia do potencjalnego klienta.

Możliwość zaprezentowania pełni możliwości

Franczyza Expo odbywa się w Ptak Warsaw Expo, czyli najlepiej przystosowanej do wymogów biznesu przestrzeni wystawienniczej. To gwarant zaprezentowania pełni oferowanych możliwości – zarówno pod względem marketingowo-promocyjnym, jak i prezentacyjnym podczas eventu. Naszym priorytetem jest uatrakcyjnienie stanowisk tak, by zainteresowały one jak najwięcej odwiedzających.

Postawienie na edukację i aktualizację wiedzy o konkurencji

Franczyza Expo to nie tylko okazja do prezentacji oferty, ale również do edukacji i aktualizacji wiedzy o konkurencji. To możliwość spotkania z setkami innych wystawców, porównania ofert, sprawdzenia nowych możliwości rozwoju franczyz. Panele dyskusyjne dają także możliwość spotkania z ekspertami, którzy prezentują nowe horyzonty biznesu.

ZOSTAŃ WYSTAWCĄ

Dotrzesz do inwestorów z Polski i z zagranicy
Nowa lokalizacja, nowe możliwości, nowi odbiorcy
Nawiążesz cenne relacje biznesowe
Zbudujesz prestiż i wizerunek marki
Poznasz opinie klientów
Stworzysz przenośny salon sprzedażowy
Zgromadzisz feedback, który pozwoli Ci rozwinąć biznes
Przedstawisz swoją ofertę dwóm tysiącom potencjalnych franczyzobiorców

Dedykowana zabudowa targowa

Sprawdź ofertę indywidualnej zabudowy targowej, którą oferuje Ptak Warsaw Expo. Skorzystaj ze sprawdzonej oferty zgodnej z najnowszymi trendami w preferencyjnej cenie.

Zobacz więcej