POZYCJONOWANIE TWOJEGO BIZNESU W SEKTORZE MAREK PREMIUM

Franczyza EXPO to wydarzenie, które gromadzi najlepszych franczyzodawców polskich i zagranicznych, oferujących swoje usługi na krajowym rynku. Kluczem do ich wyboru jest prezentowana jakość, bezpieczeństwo obranego modelu, jego przejrzystość i elastyczność względem potencjalnego franczyzodawcy. To event premium dla marek, które spełniają najwyższe standardy. Dlatego właśnie warto znaleźć się w tym gronie.

DOTARCIE DO ZAINTERESOWANEJ GRUPY ODBIORCÓW PRZY REDUKCJI KOSZTÓW

Ostatnie lata działalności Franczyza Expo potwierdzają, że jest to najszybciej rozwijające się wydarzenie branżowe w Polsce. Prognozowany udział uczestników to dziesięć tysięcy. Nie będą to jednak ludzie z przypadku, a ci, którzy są zainteresowani inwestycją w sprawdzone modele biznesowe. Można mieć więc pewność, że prezentowana oferta trafi odpowiednio dobranej, licznej grupy docelowej. W porównaniu do innych metod reklamowych, następuje więc redukcja kosztów w stosunku do dotarcia do potencjalnego klienta.

MOŻLIWOŚĆ ZAPREZENTOWANIA PEŁNI MOŻLIWOŚCI

Franczyza Expo odbywa się w Ptak Warsaw Expo, czyli najlepiej przystosowanej do wymogów biznesu przestrzeni wystawienniczej. To gwarant zaprezentowania pełni oferowanych możliwości – zarówno pod względem marketingowo-promocyjnym, jak i prezentacyjnym podczas eventu. Naszym priorytetem jest uatrakcyjnienie stanowisk tak, by zainteresowały one jak najwięcej odwiedzających.

POSTAWIENIE NA EDUKACJĘ I AKTUALIZACJĘ WIEDZY O KONKURENCJI

Franczyza Expo to nie tylko okazja do prezentacji oferty, ale również do edukacji i aktualizacji wiedzy o konkurencji. To możliwość spotkania z setkami innych wystawców, porównania ofert, sprawdzenia nowych możliwości rozwoju franczyz. Panele dyskusyjne dają także możliwość spotkania z ekspertami, którzy prezentują nowe horyzonty biznesu.

Podczas targów dostępna będzie, specjalnie wydzielona strefa networkingu – przestrzeń do wymiany doświadczeń i zacieśnienia kontaktów. Spotkania branżowe to idealna okazja do poszerzenia grona potencjalnych partnerów biznesowych, a także zbudowania bazy odbiorców.

Liczne wystąpienia i konferencja branżowa prowadzona przez uznanych prelegentów – doświadczonych praktyków i znawców branży.

Przygotowanie identyfikatorów oraz indywidualnych pakietów powitalnych do wszystkich zarejestrowanych, które zostaną przesłane bezpośrednio pod adres podany w formularzu rejestracyjnym.

Profil odwiedzającego

  • Menedżerowie oraz właściciele firm budowlanych i wykończeniowych
  • Firmy specjalizujące się w produkcji i dystrybucji materiałów budowlanych
  • Architekci
  • Projektanci i Dekoratorzy Wnętrz
  • Właściciele i menedżerowie firm spoza branży
  • Klienci indywidualni

ZOSTAŃ WYSTAWCĄ

Dotrzesz do inwestorów z Polski i z zagranicy
Nowa lokalizacja, nowe możliwości, nowi odbiorcy
Nawiążesz cenne relacje biznesowe
Zbudujesz prestiż i wizerunek marki
Poznasz opinie klientów
Stworzysz przenośny salon sprzedażowy
Zgromadzisz feedback, który pozwoli Ci rozwinąć biznes
Przedstawisz swoją ofertę dwóm tysiącom potencjalnych franczyzobiorców

DEDYKOWANA ZABUDOWA TARGOWA

DESIGNED EXHIBITION STANDS

Zobacz katalog stoisk targowych i przygotuj się na udział w targach w sposób jeszcze bardziej efektywny. Dzięki temu katalogowi będziesz miał dostęp do gotowych projektów stoisk, które ułatwią Ci przygotowanie się do targów i zyskasz cenną oszczędność czasu i pieniędzy. Wybierając już gotowy projekt stoiska, będziesz mógł skupić się na innych ważnych aspektach przygotowań do targów, takich jak przygotowanie oferty, zorganizowanie transportu czy zaplanowanie działań marketingowych.

Check out the trade show booth catalog and prepare for your trade show participation in an even more efficient way. With this catalog, you will have access to ready-made booth designs that will make it easier for you to prepare for the trade show and gain valuable savings in time and money. By choosing an already ready-made booth design, you will be able to focus on other important aspects of preparing for the fair, such as preparing your offer, arranging transportation or planning your marketing activities.

ODBIERZ VOUCHER NA ZABUDOWĘ

RECEIVE A CONSTRUCTION VOUCHER

Z naszym kuponom masz pełną swobodę wyboru opcji, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. W ofercie znajdują się niestandardowe projekty stoisk, grafika i oznakowanie, podłogi i oświetlenie, meble, sprzęt AV i wiele innych. Wszystko, co musisz zrobić, to okaż nasz kupon przy zakupie i wartość zostanie uwzględniona na fakturze. Dzięki temu zaoszczędzisz pieniądze, a także zyskasz większą elastyczność i swobodę twórczą.

With our coupons, you have complete freedom to choose the options that best suit your needs. We offer custom booth designs, graphics and signage, flooring and lighting, furniture, AV equipment and much more. All you have to do is show our coupon at the time of purchase and the value will be included in your invoice. This will save you money and give you more flexibility and creative freedom.