Sprawdzony biznes na wyciągnięcie ręki. Franczyza EXPO już wkrótce

Stabilny i przynoszący zyski biznes to marzenie każdego przedsiębiorcy. Wyłącznie sprawdzone modele i bezpieczne sposoby na osiągnięcie sukcesu w branży oferuje Franczyza EXPO, czyli najszybciej rozwijające się wydarzenie poświęcone sektorowi franczyzowemu w Polsce. Odbędzie się ono w dniach 2-4 marca 2023 roku w Ptak Warsaw Expo.

Według danych analitycznych liczba marek franczyzowych w Polsce wzrosła na przestrzeni ostatnich dwudziestu lat o ponad 1200. Liczba placówek franczyzowych w tym czasie zwiększyła się ośmiokrotnie. To pokazuje, jak popularnym modelem biznesowym stał się ten typ prowadzenia przedsiębiorstwa, i jak mocno wzrosło do niego społeczne zaufanie.

Dlaczego tak się stało? Ponieważ dla wielu oparcie się o stabilny model biznesowy, który przez wcześniejsze lata działaności na rynku sprawdzał się i przynosił zyski, to bezpieczna alternatywa względem stworzenia indywidualnego konceptu i podjęcia ryzyka związanego z możliwymi perturbacjami oraz zmianami dotykającymi konsumentów i gospodarkę.

Najlepsze pomysły, bezpiecznie koncepty i gotowe przepisy na sukces w biznesie będzie można znaleźć podczas Franczyza EXPO, które odbędzie się w dniach 2-4 marca 2023 roku.

Liczby Franczyzy EXPO

Franczyza EXPO to wydarzenie dla tych, którzy poszukują nowych dróg rozwoju zawodowego i chcą postawić na pewne rozwiązania. To również możliwość przeanalizowania kilkunastu sektorów franczyzowych i doboru najlepiej dopasowanego konceptu spośród 150 możliwości. To właśnie udział tylu wystawców franczyzowych prognozowany jest podczas eventu. Zaprezentują oni swoje pomysły biznesowe na 15 tysiącach m2 powierzchni wystawienniczej.

Dla wystawców to z kolei unikatowa możliwość dotarcia do ludzi zainteresowanych inwestycją w ich koncept biznesowy. Podczas Franczyza EXPO nie będzie osób z przypadku, co przełoży się na dynamizację rozmów biznesowych i szybsze podejmowanie decyzji o przystąpieniu do franczyzy. Prognozowana liczba odwiedzających wydarzenie to 10 tysięcy osób chętnych do znalezienia biznesu szytego na miarę.

Franczyza EXPO i edukacja

Franczyza EXPO to wydarzenie, w którym networking jest na pierwszym miejscu. Ważnym aspektem jest jednak również edukacja, która realizowana będzie poprzez konferencję „Franczyza – sposób na bezpieczny biznes”.

Podczas niej prelekcje wygłoszą branżowi eksperci. Andrzej Krawczyk – wspólnik w firmie ARSS – powie o tym jak rozwijać firmy poprzez franczyzę, czyli wskaże działanie długofalowe dla przedsiębiorców planujących lub myślących o tym, by rozbudować swój biznes. Maciej Tórz, prezes zarządu spółki Rentis oraz Monika Dąbrowska, prezes zarządu POF, wygłoszą z kolei wykład na temat franczyzy dziś i jutro.

Ponadto, odbędzie się panel dyskusyjny z udziałem Moniki Dąbrowskiej (prezes zarządu POF), Macieja Ptaszyńskiego (PIH), Damiana Ozgi oraz Pawła Tracza z PSMiF na temat „Franczyza – dobry biznes na trudne czasy. Edukacja, rozwój, przedsiębiorczość”. Ponadto, Barbara Baszak i Kacper Kazimierczak z Greenfields powiedzą o tym, dlaczego Profile Google to najważniejsze źródło pozyskania klienta dla franczyzy i jak skutecznie je wykorzystywać.

Już dziś dołącz do Franczyza EXPO i wybierz bezpieczny biznes dla siebie!
Więcej informacji: franczyzaexpo.pl/rejestracja/