DZIEŃ 1 [02.03.2023]

10.45 - 11.00

Powitanie

11:00 - 12:00

Stabilna i nowoczesna franczyza

Michał Ciesielski, Kierownik Rozwoju Franczyzy Zona Północ

12:00 - 13:00

Rozwój firmy poprzez franczyzę

Andrzej Krawczyk - wspólnik w firmie ARSS (Akademia Rozwoju Systemów Sieciowych)Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie obronił pracę magisterską na temat rozwoju franchisingu w Polsce. Ukończył także specjalistyczne kursy z zakresu franchisingu prowadzone przez prof. Martina Mendelsohna na Middlesex University Business School w Londynie.

13:00 - 14:00

Franczyza dzisiaj i jutro

Maciej Tórz- Prezes Zarządu spółki Rentis , Monika Dąbrowska- Prezes Zarządu Polska Organizacja Franczyzodawców

14:00 - 15:00

Panel dyskusyjny: Franczyza - dobry biznes na trudne czasy. Edukacja, rozwój, przedsiębiorczość.

Monika Dąbrowska- Prezes Zarządu Polska Organizacja FranczyzodawcówMaciej Ptaszyński- Wiceprezes Zarządu Polska Izba HandluDamian Ozga dr Anna Hlebicka-Józefowicz, Szef Zespołu Doradztwa Regulacyjnego i Legislacji w Kancelarii DZPPaweł Tracz- Prezes Zarządu Polskie Stowarzyszenie Mikroprzedsiębiorców i Franczyzobiorców

15:00 - 16.00

Dlaczego Profile Google to najważniejsze źródło pozyskania Klienta dla franczyzy i jak skutecznie je wykorzystywać?

Barbara Baszak, Kacper Kazimierczak - GreenfieldsBasia jest specjalistką z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie marketingu online. Od 5 lat zajmuje stanowisko Head of Google Business Profile, ponieważ właśnie ona z sukcesem wspiera wiele firm w zakresie pozycjonowania Profili Google. Kacper od 4 lat jest odpowiedzialny za rozwój wrocławskiej agencji SEO Greenfields! W 2019 roku zaczął wprowadzać na rynek usługę lokalnego SEO, czyli pozycjonowania profili na Mapach Google i w ciągu kilku lat SEO Greenfields stało się w tym obszarze numerem 1 w Polsce obsługując takie marki jak KFC, PizzaHut, PKN Orlen, Credit Agricole, EuroMediCare czy Europejski Fundusz Leasingowy.

*Informacje zawarte w tym harmonogramie, mogą ulec zmianie ponieważ agenda wydarzenia stale się powiększa.