W dniach 13 – 14 lutego 2024 będzie miała miejsce Konferencja & Workshop Franczyza 2.0, towarzysząca Targom FRANCZYZA EXPO w PTAK Warsaw Expo, której organizatorem merytorycznym są Monika Ferreira I’GS In Good Strategy oraz Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej.

Razem z PTAK Warsaw Expo, Liderem na rynku imprez targowych, dysponującym nowoczesną infrastrukturą i siecią kontaktów rynkowych i dostępem do bazy kandydatów na franczyzobiorców, chcemy zwiększyć siłę przekazu: Franczyza 2.0 o dobrej franczyzie i o rozwiązaniach dla Innowacji Franczyzy!

Człowiek, Organizacja i Przedsiębiorczość Technologiczna we franczyzie.

Jak konkurować dzięki Innowacji Franczyzy, aby Twój Franczyzobiorca mógł bez namysłu powiedzieć My Franchise 2.0! – Oto tematyka naszego Wydarzenia, wokół którego będą zorganizowane wszystkie prezentacje, panele i warsztaty. – Będziemy się przyglądać połączeniu Osobistej Transformacji Lidera i Transformacji Organizacji na drodze rozwijania skutecznej Innowacji Systemu.

Za 5 lat naszymi największymi konkurentami będą firmy, których jeszcze nie ma! Warto szukać nowych ścieżek i konkurować dzięki Innowacji Franczyzy. To konkurowanie na poziomie Systemu Franczyzy!
Dołączajcie – Konferencja & Workshop Franczyza 2.0 to Wasza furtka do wiedzy i innowacji, aby budować trwałe i wygrywające Organizacje 2.0.

11:00 - 11:30

Keynote Otwierający i rozmowa z Gościem Honorowym

Monika Ferreira, Founding Partner, Strategic Advisor, I’GS In Good Strategy, Franczyza 2.0

Temat Keynote: Człowiek, Organizacja, Przedsiębiorczość Technologiczna. Jak dobre sieci franczyzowe typu Franczyzy 2.0 budują swoje Organizacje i konkurują dzięki Innowacji Franczyzy. I dlaczego warto, się nimi interesować, jak szukasz dla siebie franczyzy?

Czytaj więcej

11:40 - 12:40

Panel dyskusyjny z udziałem Franchise CEO i Interesariuszy w ekosystemie franczyzy

Prowadzenie panelu: Monika Ferreira, Founding Partner, Strategic Advisor, I’GS In Good Strategy, Franczyza 2.0

Temat panelu: Człowiek, Organizacja, Przedsiębiorczość Technologiczna – jak tu połączyć Osobistą Transformację Lidera we Franczyzie i Transformację Organizacji Franczyzowej, dla zbudowania dobrej franczyzy, kiedy AI zmienia wszystko? Czy sieci potrafią dziś konkurować dzięki Innowacji Franczyzy?

Uczestnicy panelu:

  • Piotr Bruździak, Country Manager Subway,
  • Wojtek Kiestrzyń CEO Sklepy Komfort S.A.,
  • Wojciech Skoczylas, CEO North Food,
  • Dr Cezary Wosiński, CEO Soward Franczyzy Edukacyjne,
  • Dr Maciej Kraus, Partner VC Movens Capital

Czytaj więcej

12:50 - 13:10

Keynote dr Maciej Kraus, Partner w VC Movens Capital, Stanford Guest Lecturer

Temat Keynote: Jak wykorzystać strategię centową jako narzędzie do budowy efektywnego modelu franczyzowego? – Sprawdźcie, jak Franczyzodawca i Franczyzobiorca mogą równoważyć profit i wzrost biznesu, dzięki dobry strategiom cenowym!

Czytaj więcej

13:20 - 13:50

Keynote i ogłoszenie Projektu Strategicznego wspierającego rynek franczyzy w 2024

dr inż. Eryk Głodziński, prof. Uczelni, Prodziekan Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej

Temat Keynote: Transformacyjna Edukacja we Franczyzie dla Liderów, Managerów i Franczyzobiorców. Jak rozwijać Człowieka, Organizację i Przedsiębiorczość Technologiczną w sieci, aby tworzyć trwałe, rosnące biznesy franczyzowe po stronie Franczyzodawcy i Franczyzobiorcy?

Czytaj więcej

14:00 - 14:50

Panel dyskusyjny z udziałem Franczyzobiorców i Franczyzodawców wybranych Marek Franczyzowych

Współprowadzenie panelu: dr inż. Eryk Głodziński, prof. Uczelni, Prodziekan Wydziału ZarządzaniaPolitechniki Warszawskiej i Magdalena Jabłońska, CEO Akceleratora StartSmart CEE

Temat panelu: O intencyjnej edukacji we franczyzie. Dlaczego to jest ważne, aby sieć franczyzowa miała rozwinięty model edukacji Franczyzobiorców w zakresie kompetencji zarządczych i przedsiębiorczości, który wspiera cele biznesu i cele rozwojowe Człowieka w sieci?

Uczestnicy panelu:

  • Małgorzata Kalinowska – Klimek, VP Franchise Operations CEE Accor,
  • Michał Ciesielski, Dyrektor ds. sieci franczyzowej MOL Polska,
  • Wojciech Doniec, Dyrektor Operacyjny Sklepy Komfort S.A.,
  • Przemysław Feliga, Head of ESG OTCF S.A. Marka 4F,
  • Maciej Jędrzejak, PhD, Chief Franchise Officer Subway Polska

Czytaj więcej

15:00 - 15:40

Panel dyskusyjny z udziałem w roli głównej Olivier Guerreiro, CEO Franchise World Link. Connecting Franchise Entrepreneurs

Prowadzenie panelu: Monika Ferreira, Founding Partner, Strategic Advisor, I’GS In Good Strategy, Franczyza 2.0

2 Masterfranczyzobiorców i 2 Masterfranczyzodawców, rozwijających masterfranczyzę

Temat panelu: Masterfranczyza to dziś dobry sposób na globalną strategię wzrostu. Kto może zostać masterfranczyzobiorcą? (panel w języku angielskim, tłumaczenie na PL online)

Czytaj więcej

15:50 - 16:30

Panel dyskusyjny Franczyza jako narzędzie na ścieżce wzrostu

Przemek Pohrybieniuk, Partner Zarządzający ImpactAngels.PL

Temat panelu: Franczyza jako narzędzie na ścieżce wzrostu – Czy franczyza może być sposobem na strategię wzrostu dla startupów i scaleupów, nawet tych technologicznych?

Uczestnicy panelu: Tomasz Poniński, VC Partner Movens Capital, Marcin Kubik, CEO Expandeo, Joanna Roszkowska, Prezes Fundacji Thinking Zone, Marcin Łojewski, CEO Bike Cafe, Michał Ratajczak, CEO & Co-Founder Gridaly

Czytaj więcej

16:40 – 17:00

Keynote Zamykający

Monika Ferreira, Founding Partner, Strategic Advisor, I’GS In Good Strategy, Franczyza 2.0, dr inż. Eryk Głodziński, prof. Uczelni, Prodziekan Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej

Temat Keynote: My Franchise 2.0? Jak jako Kandydat wybrać dla siebie dobrą franczyzę, aby działając w sieci, bez wahania, z poczuciem integracji i dumy mówić My Franchise 2.0?

Czytaj więcej

learning & community experience

Warsztaty rozwojowe dla Franczyzobiorców, Kandydatów na Franczyzobiorców i Franczyzodawców.

11:00 - 12:30

Warsztaty dla Franczyzobiorców i Kandydatów na franczyzobiorców: Jak wybrać dla siebie dobrą franczyzę?

Gdy jako Kandydat na Franczyzobiorcę chcesz dobrze zrozumieć, wybrać i dopasować dla siebie franczyzę, sięgnij po pomoc i poznaj narzędzia, które pomogą Ci zrozumieć, które franczyzy na rynku spełnią Twoje ambicje, cele życiowe i finansowe. Wybierz dla siebie taką franczyzę, która pozwoli Ci rozwijać się przedsiębiorczo, spełniać się po ludzku, budować markę osobistą lokalnego przedsiębiorcy i jako biznes rosnąć zyskownie! Podczas warsztatów pokażemy 5 etapowy proces na drodze do franczyzy My Franchise 2.0 – Moja Podróż Franczyzobiorcy: (1) Przygotowanie (2) Zrozumienie (3) Wybór (4) Rozwój (5) Egzekucja.

Czytaj więcej

12:45 - 13:45

Warsztaty dla Franczyzodawców i Przedsiębiorców, którzy chcą zbudować Franczyzę: Jak budować dobrą franczyzę, która potrafi konkurować w warunkach nowej ekonomii i ciągłych zmian, kiedy AI zmienia wszystko?

Gdy jako Franczyzodawca chcesz zbudować trwałą i zyskowną franczyzę wejdź na ścieżkę rozwoju według modelu budowania systemów franczyzowych Franczyza 2.0. Podczas warsztatów pokażemy 4perspektywy patrzenia na franczyzę: modelu franczyzy, prawna, finansowa oraz wzrostu i skalowalności. Musisz wiedzieć, że franczyza to nie tylko umowa franczyzy, ale przede wszystkim rozwinięty system organizacji franczyzowej, kluczem do niego jest powtarzalny model operacyjny: to struktura i role, procesy, planowanie priorytetów, transfer wiedzy, codzienne wsparcie, ciągłe uczenie, dostęp do danych, technologii, narzędzi, mierniki, podejmowanie decyzji, kultura i zachowania.

Czytaj więcej

14:00 - 15:30

Warsztaty dla Franczyzobiorców, którzy chcą się zainspirować (a potem możewejść) ścieżką rozwoju ich Organizacji Franczyza 2.0.

Gdy jesteś Franczyzobiorcą sięgaj po rozwój kompetencji zarządczych i buduj lokalnie Organizację 2.0,która rośnie zyskownie. Poznaj kluczowe obszary wzrostu Twojego biznesu: przedsiębiorczośćtechnologiczna, zarządzanie
operacyjne, zarządzanie finansowe, rozwój kultury organizacyjnej i zdolności liderskich. Rozwijaj się jako Franczyzobiorca 2.0, który jest ciągle nastawiony na wzrost (growth mindset),jest przedsiębiorczy, jest liderem lokalnego biznesu, ale jednocześnie maksymalizuje jakość życia, dba równowagę swojego dobrostanu zawodowego, fizycznego, finansowego, społecznego i realizuje swoje marzenia i swój wyższy cel. Podczas warsztatów pokażemy tę drogę do realizacji we franczyzie.

Czytaj więcej


Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany agendy. Więcej szczegółów odnośnie agendy na stronie https://ingoodstrategy.com/franczyza-expo-2024/