Franczyza Expo bezpiecznym wydarzeniem. Czytaj więcej
Aktualności » Złoty sponsor Franczyza Expo z coraz większym udziałem w rynku
Złoty sponsor Franczyza Expo z coraz większym udziałem w rynku

Xtreme Fitness Gyms z 30 klubem na koncie. Sieć świętowała jubileuszowe otwarcie 30 klubu, tym samym jeszcze mocniej ugruntowując swoją pozycję na rynku. Otwarcie klubu w Jaworznie było spektakularne, a charakter wydarzenia podkreślał jego wyjątkową rangę.

Otwarcie klubu w Jaworznie miało miejsce 7 grudnia i przyciągnęło wiele  osobistości  ze świata mediów, lokalnej społeczności, gości z branży, światowej klasy sportowców, osób zainteresowanych aktywnym trybem życia. Organizatorzy we współpracy z wyselekcjonowanymi partnerami przygotowali szeroki wachlarz atrakcji. Na evencie seminarium poprowadził sam Robert Piotrkowicz, trzykrotny mistrz Świata w kulturystyce. Na otwarciu pojawił się także Piotr Głuchowski, Szymon Łada, Andrzej Kołodziejczyk, Piotr Borecki, Łukasz Żak. Na odwiedzających klub czekały ponadto niespodzianki, konkursy z nagrodami, poczęstunek, świetna zabawa i spora dawka aktywności fizycznej. Gościom czas umilili m.in. Costa Cofee, Branża Fitness, 4MOVE, BODYPAK, InBody, DepilConcept, Paleta Diet, Nasza pączkarnia Gliwice, B:FIT, Fotolustro, IDEA beauty, Spotted Cafe Jaworzno, Polski Fitness, Jaw.pl. Nie zabrakło także atrakcji dla najmłodszych gości – w klubie spotkać można było m.in. Mikołaja z workiem pełnym prezentów oraz świetnie bawić się całymi rodzinami.

Organizacja eventu wyznaczyła nowe standardy w branży oraz potwierdziła wysoką jakość usług, na jaką stawia sieć.

Xtreme Fitness w pigułce

Sieć powstała w 2012 roku i posiada zarówno kluby własne, jak i franczyzowe, jednak w ubiegłych miesiącach można zaobserwować silny nacisk na propagowanie autorskiego modelu franczyzowego. Czynione kroki są skuteczne, co widać po liczbie otwieranych klubów franczyzowych, która rośnie w lawinowym tempie. Sieć zyskała także członkowstwo w POF – cenionej organizacji zrzeszającej franczyzodawców.

Na czym polega unikatowość tego modelu, która decyduje o jego dużej popularności wśród potencjalnych franczyzobiorców? Przede wszystkim jest on wynikiem wielu lat doświadczeń założyciela sieci oraz pracy sztabu specjalistów z wielu dziedzin. Model powstał w oparciu  nie tylko o wiedzę czerpaną z rynków europejskich, ale także światowych. Co ważne jego skuteczność została potwierdzona i testowana w klubach własnych, tym samym minimalizując ryzyko inwestycji dla potencjalnych franczyzobiorców.

Opis modelu, zasady funkcjonowania, jego specyfika jest dostępna dla wszystkich zainteresowanych – wystarczy pobrać specjalistyczną broszurę lub umówić się na prezentację franczyzową, która obywa się co miesiąc, w głównej siedzibie firmy w Tarnowie.

https://www.xtremefitness-franchise.pl/franczyza/pobierz/

Złoty sponsor Targów

Xtreme Fitness Gyms to złoty sponsor Targów Franczyza, dlatego już 7 marca każdy zainteresowany będzie mógł odwiedzić stoisko Xtreme Fitness podczas targów i spotkać się osobiście z założycielem sieci. Łukasz Dojka poprowadzi także prelekcje, na którą już teraz zapraszamy. CFO i współwłaściciel Łukasz Nowakowski także będzie obecny podczas targów i będzie najlepszą osobą do udzielania informacji dotyczących finansowych aspektów związanych z prowadzeniem klubu pod marką Xtreme Fitness Gyms.

Intensywne działania sieci warto także śledzić w social mediach, ponieważ zdecydowanie wyznaczają one nowe standardy w branży.

 

__________________________________________

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!
Chcesz pokazać swoją firmę? Zostań wystawcą
Szukasz pomysłu na biznes? Odwiedź targi
Zobacz również
„Pierwszy biznes – wsparcie na starcie”
„Pierwszy biznes – wsparcie na starcie” pomocą dla myślących o własnym biznesie
Własny biznes to marzenie wielu. Największą przeszkodą zazwyczaj nie jest brak odwagi, a brak środków finansowych. Programów wsparcia jest kilka.…
Czytaj więcej>>
Własny biznes
Własny biznes? Polacy wciąż chętni, by go założyć [RAPORT]
Pandemia wciąż wpływa na życie Polaków. Nie zmniejszyła ona jednak ich chęci na usamodzielnienie się. Własny biznes to kusząca możliwość…
Czytaj więcej>>
Liquider Poland
Franczyza Liquider Poland wystawcą Franczyza EXPO
Odkrywamy karty na Franczyzę EXPO 2021! Jednym z wystawców, którego będzie można spotkać podczas najważniejszego biznesowego wydarzenia poświęconego franczyzie, jest…
Czytaj więcej>>
Do targów pozostało: