Ściśle ograniczona pula biletów! Kup teraz w niższej cenie! KUP BILET
Aktualności » Złoty sponsor Franczyza Expo z coraz większym udziałem w rynku
Złoty sponsor Franczyza Expo z coraz większym udziałem w rynku

Xtreme Fitness Gyms z 30 klubem na koncie. Sieć świętowała jubileuszowe otwarcie 30 klubu, tym samym jeszcze mocniej ugruntowując swoją pozycję na rynku. Otwarcie klubu w Jaworznie było spektakularne, a charakter wydarzenia podkreślał jego wyjątkową rangę.

Otwarcie klubu w Jaworznie miało miejsce 7 grudnia i przyciągnęło wiele  osobistości  ze świata mediów, lokalnej społeczności, gości z branży, światowej klasy sportowców, osób zainteresowanych aktywnym trybem życia. Organizatorzy we współpracy z wyselekcjonowanymi partnerami przygotowali szeroki wachlarz atrakcji. Na evencie seminarium poprowadził sam Robert Piotrkowicz, trzykrotny mistrz Świata w kulturystyce. Na otwarciu pojawił się także Piotr Głuchowski, Szymon Łada, Andrzej Kołodziejczyk, Piotr Borecki, Łukasz Żak. Na odwiedzających klub czekały ponadto niespodzianki, konkursy z nagrodami, poczęstunek, świetna zabawa i spora dawka aktywności fizycznej. Gościom czas umilili m.in. Costa Cofee, Branża Fitness, 4MOVE, BODYPAK, InBody, DepilConcept, Paleta Diet, Nasza pączkarnia Gliwice, B:FIT, Fotolustro, IDEA beauty, Spotted Cafe Jaworzno, Polski Fitness, Jaw.pl. Nie zabrakło także atrakcji dla najmłodszych gości – w klubie spotkać można było m.in. Mikołaja z workiem pełnym prezentów oraz świetnie bawić się całymi rodzinami.

Organizacja eventu wyznaczyła nowe standardy w branży oraz potwierdziła wysoką jakość usług, na jaką stawia sieć.

Xtreme Fitness w pigułce

Sieć powstała w 2012 roku i posiada zarówno kluby własne, jak i franczyzowe, jednak w ubiegłych miesiącach można zaobserwować silny nacisk na propagowanie autorskiego modelu franczyzowego. Czynione kroki są skuteczne, co widać po liczbie otwieranych klubów franczyzowych, która rośnie w lawinowym tempie. Sieć zyskała także członkowstwo w POF – cenionej organizacji zrzeszającej franczyzodawców.

Na czym polega unikatowość tego modelu, która decyduje o jego dużej popularności wśród potencjalnych franczyzobiorców? Przede wszystkim jest on wynikiem wielu lat doświadczeń założyciela sieci oraz pracy sztabu specjalistów z wielu dziedzin. Model powstał w oparciu  nie tylko o wiedzę czerpaną z rynków europejskich, ale także światowych. Co ważne jego skuteczność została potwierdzona i testowana w klubach własnych, tym samym minimalizując ryzyko inwestycji dla potencjalnych franczyzobiorców.

Opis modelu, zasady funkcjonowania, jego specyfika jest dostępna dla wszystkich zainteresowanych – wystarczy pobrać specjalistyczną broszurę lub umówić się na prezentację franczyzową, która obywa się co miesiąc, w głównej siedzibie firmy w Tarnowie.

https://www.xtremefitness-franchise.pl/franczyza/pobierz/

Złoty sponsor Targów

Xtreme Fitness Gyms to złoty sponsor Targów Franczyza, dlatego już 7 marca każdy zainteresowany będzie mógł odwiedzić stoisko Xtreme Fitness podczas targów i spotkać się osobiście z założycielem sieci. Łukasz Dojka poprowadzi także prelekcje, na którą już teraz zapraszamy. CFO i współwłaściciel Łukasz Nowakowski także będzie obecny podczas targów i będzie najlepszą osobą do udzielania informacji dotyczących finansowych aspektów związanych z prowadzeniem klubu pod marką Xtreme Fitness Gyms.

Intensywne działania sieci warto także śledzić w social mediach, ponieważ zdecydowanie wyznaczają one nowe standardy w branży.

 

__________________________________________

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!
Chcesz pokazać swoją firmę? Zostań wystawcą
Szukasz pomysłu na biznes? Odwiedź targi
Zobacz również
Bezpieczna franczyza
Bezpieczna franczyza to pewne zarobki. Mamy ją dla ciebie
Bezpieczna franczyza to najlepsze możliwe rozwiązanie biznesowe. Plan działania jest znany, a zyski pewne. Takie rozwiązania można znaleźć podczas Franczyza…
Czytaj więcej>>
Franczyza do 5 tysięcy złotych
Franczyza do 5 tysięcy złotych. Biznes, na który stać każdego
Rynek franczyz się rozwija. To, co jeszcze nie tak dawno wydawało się rozwiązaniem dla osób dysponujących dużym wkładem własnym, dziś…
Czytaj więcej>>
zalety franczyzy
Największe zalety franczyzy dla każdego franczyzobiorcy
Otwarcie własnego biznesu bywa dla młodego przedsiębiorcy stresujące. W tej sytuacji łatwiej jest wybrać franczyzę, która jest sprawdzonym modelem inwestycyjnym.…
Czytaj więcej>>
Do targów pozostało: