Ściśle ograniczona pula biletów! Kup teraz w niższej cenie! KUP BILET
Aktualności » Wywiad z PZU dla FranczyzaEXPO
Wywiad z PZU dla FranczyzaEXPO

Jedna z największych firm ubezpieczeniowych w Polsce daje możliwość otwarcia własnego punktu na zasadach franczyzy. Uczy i otwiera możliwości na rynku ubezpieczeniowym.

Jak Państwo oceniacie rynek ubezpieczeń w Polsce?

Jako lider rynku, czujemy się odpowiedzialni, za wyznaczanie kierunku rozwoju branży i dbanie o najwyższe standardy jakości obsługi. Chcąc być jak najbliżej naszych klientów, inwestujemy w nowe technologie oraz rozszerzamy portfolio produktów Grupy PZU – dostępnych u naszych sprzedawców. Otworzyliśmy już 1500 biur agenta PZU. Staramy się być jeszcze bardziej dostępni dla naszych klientów, w małych i dużych miejscowościach, ale także w internecie. W PZU hasło „Klient w centrum uwagi” ma realne odzwierciedlenie w inicjatywach, które realizujemy na każdym szczeblu w naszej organizacji. Klienci są dla nas najważniejsi, dlatego wciąż pracujemy nad tym by spełniać ich oczekiwania. Dziś w tej trudnej sytuacji wymagania klientów są bardzo wysokie, a w dobie nowych mediów i smartfonów obsługa klienta musi być na najwyższym poziomie.

Franczyza PZU to dobry pomysł na biznes dla wszystkich?

Nie ma idealnego rozwiązania dla wszystkich. Przy sprzedaży ubezpieczeń na pewno przydadzą się zacięcie biznesowe i umiejętności sprzedażowe. Jeśli jednak nasz potencjalny partner nie ma zbyt dużego doświadczenia, ale jest gotowy się uczyć i ambitnie podchodzi do rozpoczęcia swojego biznesu, nic nie stoi na przeszkodzie, ponieważ gwarantujemy cały wachlarz szkoleń.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby przyłączyć się do Państwa sieci?

Nie wymagamy wkładu finansowego. Każdy agent PZU ma możliwość otwarcia i prowadzenia własnego biura pod szyldem PZU. Wystarczy mieć własny lub wynajęty lokal. Kolejnym etapem jest przygotowanie tego miejsca zgodnie z naszymi standardami: białe ściany, podłoga w stonowanych kolorach – nawierzchnia w dobrym stanie, jasne oświetlenie. W sytuacji gdy lokal nie wymaga remontu, agent nie ponosi na starcie żadnych dodatkowych kosztów.

Czy wymagane jest posiadanie określonego doświadczenia lub szkoleń?

Kandydat na agenta ubezpieczeniowego powinien mieć wykształcenie przynajmniej średnie
i legitymować się zaświadczeniem o niekaralności. Są to wymogi ustawowe. Na naszej stronie internetowej agentpzu.pl krok po kroku wyjaśniamy, jak zostać agentem ubezpieczeniowym. Zapewniamy szkolenia i wsparcie Zespołu Sprzedaży oraz Biura Sprzedaży.

Na jakie wsparcie mogą liczyć Państwa najmłodsi franczyzobiorcy?

Dla biur w standardzie Agent 2.0 i Agent 3.0 zapewniamy bezpłatne umeblowanie, profesjonalną aranżację i wizualizację lokalu, oznakowanie wewnętrzne i zewnętrzne biura, by było dobrze widoczne z ulicy. Biura w najwyższym standardzie otrzymują od nas zestaw wypoczynkowy do poczekalni, specjalne elementy dekoracyjne czy ekspres do kawy. Wszystkim zapewniamy materiały marketingowe, szkolenia i wsparcie merytoryczne.

Naszą przewagą jest minimalna inwestycja i maksymalne wsparcie z naszej strony. Nasza oferta wyróżnia się na tle podobnych konceptów z branży finansowej brakiem opłat oraz zakresem wsparcia, jakie oferujemy. Mówimy tu o kompleksowym programie wdrożenia, szkoleniach, opiece kierowników sprzedaży i atrakcyjnym systemie wynagrodzenia.

Zobacz również
Franczyza EXPO - kolejny raz połączyliśmy biznes
Za nami kolejna edycja Targów Franczyza EXPO! Już 3. raz spotkaliśmy się, aby rozmawiać o branży franczyzowej, nawiązać kontakty i…
Czytaj więcej>>
INFORMACJE ORGANIZACYJNE- FranczyzaEXPO
Szanowni Państwo, Już w sobotę widzimy się na targach Franczyza EXPO 2021. Poniżej komplet informacji. Wydarzenie:FRANCZYZA EXPO Termin: 4 września 2021 (SOBOTA)…
Czytaj więcej>>
biznes
Znajdź idealny biznes dla siebie! Franczyza EXPO już 4 września
Już w tę sobotę, 4 września od 10:00 do 17:00. Jeden dzień, by zmienić przyszłość biznesu. Franczyza EXPO to najważniejszy…
Czytaj więcej>>
Do targów pozostało: