Ściśle ograniczona pula biletów! Kup teraz w niższej cenie! KUP BILET
Aktualności » Wywiad z Antonim Policht - Franczyzobiorcą Zdrowa Krowa
Wywiad z Antonim Policht - Franczyzobiorcą Zdrowa Krowa

Zapraszamy do przeczytania krótkiej rozmowy z jednym z franczyzobiorców Zdrowa Krowa - Srebrnym Sponsorem targów FranczyzaEXPO 2020.

1. Skąd u Ciebie pomysł na Zdrową Krowę w Krakowie?

Antoni: Pomysł na Zdrową Krowę urodził się w mojej głowie w zeszłym roku. Dlaczego w Krakowie? To miasto w którym mieszkam, a w którym nie ma jeszcze Zdrowej Krowy. Chciałbym żeby ludzie z Krakowa i okolic poznali markę, związali się z nią i pokochali, tak samo jak ja.

2. Czy działałeś kiedykolwiek w branży gastronomicznej? Czy nie boisz się wejścia do nowego świata?

Antoni: Szczerze to moje doświadczenie w gastronomii sprowadza się do tego, że w wojsku byłem kierowcą w drużynie kucharzy :-) Lubię stawiać czoła nowym wyzwaniom. Otwarcie restauracji w obecnej sytuacji epidemiologicznej na pewno do takich należy. Wierzę jednak, że dzięki pracy, zaangażowaniu i wsparciu całego teamu utrzymam wysoki poziom Zdrowej Krowy w Krakowie.

3. Dlaczego uważasz, że model franczyzowy Zdrowej Krowy jest odpowiedni dla Ciebie?

Antoni: Zgadzam się z koncepcją Zdrowej Krowy i popieram filozofię marki. Właściciel sieci nieustannie stawia na rozwój, ma jasno wyznaczone cele. Chciałem od razu dołączyć do tak profesjonalnego zespołu. Uważam, że ten model franczyzy jest idealny dla kogoś takiego jak ja.

4. Co najbardziej cenisz w Zdrowej Krowie?

Antoni: Najmocniejszy punkt Zdrowej Krowy to dla mnie świetne jedzenie, które jest przygotowywane na najwyższej jakości składnikach, dostarczanych codziennie przez lokalnych, polskich producentów. Co więcej, urzekł mnie klimat jaki panuje w poszczególnych restauracjach. Można czuć się tu swobodnie, dobrze zjeść i zostać świetnie obsłużonym. Widać, że ludzie którzy tworzą Zdrową Krowę to pasjonaci i profesjonaliści.

5. Jakie wsparcie, które oferuje franczyzodawca Zdrowej Krowy jest dla Ciebie najcenniejsze?

Antoni: Oczywiście to kolejna mocna strona franczyzodawcy, pomoc na każdej płaszczyźnie i na każdym etapie współpracy. Właściciel całej sieci - Pan Robert Kuc zawsze służy radą i chętnie dzieli się wiedzą, nawet w najdrobniejszych sprawach. Młody i ambitny zespół pracujący w Zdrowej Krowie jest bardzo dyspozycyjny. Zawsze jest ktoś kto poświęci mi czas i odpowie na wszystkie moje pytania, czasem nawet te banalne i proste. To jest dla mnie najważniejsze wsparcie - rozmowa i szybka reakcja. Czuję, że razem możemy wszystko.

6. Jak duży będzie lokal w Krakowie?

Antoni: Lokal w Krakowie ma 160m2. Będzie wydzielona tutaj otwarta kuchnia i oczywiście sala konsumencka. Stworzymy miejsce przyjazne dla rodzin z dziećmi, wyznaczając kącik zabaw dla dzieci. Oczywiście jest też przewidziany ogródek przed restauracją.

7. Dlaczego wybrałeś lokalizację przy ul. Szlak 50?

Antoni: Nie ukrywam, że poszukiwania lokalu zajęły nam sporo czasu. Lokalizacja przy ulicy Szlak 50/A7 pojawiła się w Internecie i od razu zaciekawiła mnie, ale również właściciela marki, który pomaga w podjęciu ostatecznej decyzji.
Lokal spełniał nasze podstawowe kryterium, a mianowicie możliwość stworzenia otwartej kuchni. Chcemy, żeby goście Zdrowej Krowy w Krakowie mogli podpatrzeć w jaki sposób przyrządzamy zamówione przez nich potrawy.
Co więcej, lokal jest w całości oszklony co również mocno przyczyniło się do naszej pozytywnej decyzji.

8. Kiedy planujesz otwarcie lokalu?

Antoni: Otwarcie jest planowane na miesiąc październik, i zrobimy wszystko żeby tak właśnie było :-)

Dziękujemy bardzo za rozmowę i życzymy dalszych sukcesów.

Zobacz również
Bezpieczna franczyza
Bezpieczna franczyza to pewne zarobki. Mamy ją dla ciebie
Bezpieczna franczyza to najlepsze możliwe rozwiązanie biznesowe. Plan działania jest znany, a zyski pewne. Takie rozwiązania można znaleźć podczas Franczyza…
Czytaj więcej>>
Franczyza bez wkładu własnego
Franczyza bez wkładu własnego – czy to możliwe?
Okazuje się, że tak. Można bowiem skorzystać z opcji franczyzy, w której koszt opłaty licencyjnej wynosi - 0 zł lub…symboliczną…
Czytaj więcej>>
Franczyza do 5 tysięcy złotych
Franczyza do 5 tysięcy złotych. Biznes, na który stać każdego
Rynek franczyz się rozwija. To, co jeszcze nie tak dawno wydawało się rozwiązaniem dla osób dysponujących dużym wkładem własnym, dziś…
Czytaj więcej>>
Do targów pozostało: