Franchise Awards » RE/MAX Polska
RE/MAX Polska
Kategoria: Franczyza Roku
Opis: 1. 5 października 2018 r. podczas uroczystej Gali Polish Businesswomen Awards Ewa Dziedzic Dyrektor RE/MAX Polska odebrała nagrodę w kategorii „Lider wśród systemów franczyzowych w branży nieruchomości”.

2. RE/MAX to największa na świecie, międzynarodowa sieć biur nieruchomości założona ponad 45 lat temu. Dzisiaj RE/MAX to ponad 7900 biur, ponad 120 000 agentów obecnych w ponad 100 krajach na świecie.
Franczyzowe biuro nieruchomości RE/MAX to samodzielny biznes prowadzony przy wsparciu solidnego, globalnego giganta! Każde biuro jest niezależne i działa na własny rachunek w ramach sprawdzonego, wiarygodnego i rozpoznawalnego systemu. Jest to jedyna sieć w Polsce, która podpisuje tylko umowy z klauzulą wyłączności, reprezentuje tylko jedną stronę transakcji i od jednej strony  (tj. tej, z którą zawarto umowę pośrednictwa) pobiera wynagrodzenie.
Firma RE/MAX kojarzona jest na całym świecie z profesjonalnym pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, bardzo wysoką produktywnością i skutecznością działania agentów, a co za tym idzie największą liczbą przeprowadzonych transakcji. Co 30 sekund, na świecie, agent RE/MAX pomaga zadowolonemu klientowi znaleźć jego wymarzone lokum. Od kilkunastu lat, rok w rok, RE/MAX zajmuje 1. miejsce w globalnym rankingu firm w branży nieruchomości. Najwyższe standardy pracy doceniane są przez klientów zarówno prywatnych, jak i biznesowych.

3. W połowie lutego 2018 r. Ewa Dziedzic przejęła wyłączne prawa franczyzodawcy RE/MAX na terytorium RP.  W tym roku zostały otwarte zaledwie 3 oddziały, jednak głównym założeniem na 2018 rok było zwiększenie rentowności biur, co zaowocowało 50 procentowym zwiększeniem sprzedaży w sieci RE/MAX Polska w stosunku do roku poprzedniego.
Do targów pozostało:
117 dni : 9 godz : 33 min : 18s