Franchise Awards » DIETdrive Innowacja Roku
DIETdrive Innowacja Roku

Kategoria: Innowacja Roku


Opis: DIETdrive to innowacyjny system szybkiej realizacji zdrowych posiłków bez konieczności wychodzenia z samochodu.


DIETdrive to pierwszy w Polsce i Europie koncept wchodzący na rynek współpracy franczyzowej, realizujący indywidualnie zbilansowane posiłki bez konieczności oczekiwania. Dzięki takiemu rozwiązaniu dbamy o dwie najważniejsze wartości współczesnego konsumenta – zdrowie i czas.
Dzięki zamówieniu złożonemu przez naszą stronę www.dietdrive.pl realizujemy zdrowy, indywidualnie zbilansowany posiłek w okresie czasu pomiędzy zamówieniem złożonym przez Klienta na wspominanej stronie internetowej a jego dojazdem pod okno wydawcze DIETdrive. Strona www ułatwia również sposób płatności – odbywa się ona online.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w prowadzeniu dietetycznej gastronomii (catering dietetyczny) doskonale wiemy w jaki sposób przygotować danie zbilansowane względem indywidualnego zapotrzebowania odżywczego Klienta w sposób najszybszy z możliwych przy zachowaniu najwyższej jakości i walorów smakowych posiłku.
Posiadamy wdrożone procedury i systemy informatyczne usprawniające funkcjonowanie dietetycznej gastronomii.
Pomimo bardzo prężnie rozwijającego się rynku usług dietetycznego cateringu istnieje potężna przestrzeń do świadczenia usług zdrowej kuchni dla osób, które nie chcą „wiązać się” dietetycznym abonamentem wykupionych posiłków. Potrzebują zjeść szybko i zdrowo. Z tą myślą otworzyliśmy pierwszy w Europie DIETdrive.


Zobacz film z otwarcia:
https://drive.google.com/open?id=1w-5-lH4pA9tyTVKfrwSVG6I7PP7oirU0
Planowany rozwój DIETdrive dotyczy przede wszystkim tworzenia sieci punktów szybkiej realizacji zdrowych posiłków bez konieczności wychodzenia z samochodu na terenie całej Polski oraz Europy.
Jednakże ze względu na szerszy zakres możliwości współpracy franczyzowej możemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych franczyzobiorców w postaci poszerzenia skali działalności o zaplecze Fit Restauracji oraz Gabinetu i Cateringu Dietetycznego Apetyt na Zdrowie. Posiadamy sprawdzony model prowadzenia biznesu gabinetu dietetycznego od roku 2011, cateringu dietetycznego i sali restauracyjnej od 2014r.
Zobacz wywiad z Pacjentem, który schudł 50 kilgramów: https://drive.google.com/open?id=1K7P4Nd5K-Krt360MrdO2IF_KfNfWVM3z


Zostaliśmy nagrodzeni za dotychczasowe tempo rozwoju działalności Apetyt na Zdrowie oraz wprowadzenie na rynek innowacyjnej usługi DIETdrive otrzymując tytuł Lady Business Awards 2018. Pomysł DIETdrive zdobył uznanie podczas XI Forum Inwestycyjnego w Tarnowie w kwietniu 2018r. oraz podczas Gali 100 Kobiet Biznesu organizowanej przez Puls Biznesu.
Koncept DIETdrive bez wątpienia zasługuje na tytuł Innowacji Franczyzowej.

Do targów pozostało:
117 dni : 9 godz : 33 min : 18s