Franchise Awards » Aspect Nieruchomości - Ogólopolska sieć biur - DEBIUT
Aspect Nieruchomości - Ogólopolska sieć biur - DEBIUT

Kategoria: Debiut RokuOpis: W okresie od września 2017 do grudnia 2018 otworzyliśmy 7 nowych placówek.
Aktualnie nasza sieć liczy łącznie 17 placówek w tym 16 jest franczyzowych i 1 własna.

Aspect Nieruchomości - Ogólnopolska sieć biur to koncept zakładający rozwój przez tworzenie sieci punktów obsługi klientów w branży nieruchomości na terenie całego kraju. Podstawową usługą, którą promujemy jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Jednak ze względu na wartości jakie kreuje nasza firma w ramach naszej współpracy oferujemy naszym franczyzobiorcom możliwość skorzystania z dodatkowych usług takich jak pośrednictwo finansowe oraz ubezpieczeniowe. Ponadto do naszych oddziałów wprowadzamy nowoczesne rozwiązania technologiczne takie jak zdjęcia i filmy nieruchomości z "lotu ptaka", wirtualne spacery po nieruchomościach (zdjęcia w technologi 360 stopni), filmy promujące na kanale YouTube.


Działalność w ramach sieci pod szyldem Aspect Nieruchomości to możliwość skorzystania przez franczyzobiorcę z bogatego  doświadczenia, sprawdzonych narzędzi i szerokiej reklamy. Zapewniamy każdemu w naszej sieci szeroką reklamę na portalach ogłoszeniowych bez ponoszenia dodatkowych opłat i bez względu na ilość ogłoszeń.Nasze wymagania stawiane przyszłym franczyzobiorcom koncentrują się na podstawowych elementów takich jak:
- gotowości przedsiębiorcy do prowadzenia biznesu dającego zadowolenie finansowe i zawodowe, posiadającego zabezpieczenie finansowe na pierwszy okres prowadzenia działalności,
- dysponowania powierzchnią biurową, lokalem (własność lub najem) w optymalnym punkcie, najlepiej na parterze z dużą widoczną witryną, o powierzchni min 30-40 m2 (co najmniej 2 pomieszczenia + zaplecze) lub na I piętrze w bardzo dobrej lokalizacji,
- posiadaniem obowiązkowego ubezpieczenia OC


 

Oferujemy następujące warunki współpracy:

 - prowadzenie działalności gospodarczej -  biura nieruchomości, będącego odrębną własnością franczyzobiorcy, które działa niezależnie, przy pełnym i stałym wsparciu w ramach sieci Aspect Nieruchomości,

 - podpisanie umowy na czas nieokreślony z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia,

 - przynależność do grupy biur i korzystanie z zalet pracy w sieci - współpraca pomiędzy biurami, wymiana ofert, klientów indywidualnych i biznesowych,

-  rewelacyjnie niskie opłaty miesięczne - dopasowana idealnie do rozmiarów każdego biura,

 - brak jednorazowej opłaty licencyjnej - PROMOCJA !!! (zwolnienie w wysokości 12 000zł netto),

 - sprawdzony know-how, metody gwarantujące sukces w branży nieruchomości i profesjonalnie przygotowana oferta oparta na wieloletnich doświadczeniach,

-  promocję ofert nieruchomości na kilkudziesięciu największych portalach ogłoszeniowych w ramach opłaty franczyzowej, bez względu na ilość.

 - gwarantujemy ciągłe wsparcie i pomoc księgową, prawną i merytoryczną w zakresie udzielania kredytów i pośrednictwie w obrocie nieruchomościami.

 - komplet dokumentacji (ponad 150 wzorów dokumentów) najbardziej aktualne umowy pośrednictwa zgodne z najnowszym orzecznictwem sądowym i obowiązującymi przepisami prawa, dodatkowe dokumenty niezbędne do prowadzenia działalności i obsługi klienta,

  - możliwość poszerzenia działalności o pośrednictwo kredytowe,  pośrednictwo ubezpieczeniowe, pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości z rynku pierwotnego, sprzedaż gotowych projektów domów,

- możliwość skorzystania z najnowszych rozwiązań w dziedzinie IT, podnoszących jakość i skuteczność pracy konsultant ds nieruchomości.

Oferta współpracy Aspect Nieruchomości - Ogólnopolska sieć biur skierowana jest do:
- agentów nieruchomości, którzy chcą być niezależni, działać tylko na własną rękę i rozwijać się tworząc własne biuro,

- przedsiębiorców prowadzących biuro nieruchomości, którzy chcą skorzystać z przywilejów współpracy sieciowej,

- osób, które chcą rozpocząć działalność gospodarczą i szukają pomysłu na pewny biznes,

- osób, które prowadzą działalność gospodarczą i chcą ją poszerzyć lub się przebranżowić,


Mając na uwadze zróżnicowane doświadczenie przyszłych franczyzobiorców mamy przygotowany program szkoleniowy przygotowujący każdego do prowadzenia tego biznesu. Zależy nam na wysokiej jakości świadczonych usług oraz wysokiej skuteczności dlatego system szkoleniowy realizowany jest przez cały okres naszej współpracy i dopasowany indywidualnie do potrzeb poszczególnych oddziałów.
Każdy na starcie otrzymuje od nas bezpłatnie reklamę zewnętrzną lokalu, pakiet materiałów reklamowych na start, materiały szkoleniowe, komplet dokumentów niezbędnych do prowadzenia biura nieruchomości i obsługi klientów, specjalistyczny system z wieloma dodatkowymi modułami usprawniającymi pracę z klientami i ofertami.
Przedsiębiorcom, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z prowadzeniem biznesu pomagamy też w czynnościach organizacyjnych takich jak wybór lokalizacji biura czy też rekrutacja pracowników.


Jako sieć Aspect Nieruchomości posiadamy własną główną stronę internetową www.aspect.info.pl, na której znajdują się wszystkie najważniejsze informacje o naszej firmie, promowane są wszystkie ogłoszenia, zamieszczane są wiadomości i artykuły związane z bieżącym funkcjonowaniem sieci Aspect Nieruchomości. Dodatkowo posiadamy strony dedykowane dla każdego miasta, w którym znajduje się nasz oddział np.czestochowa.aspect.info.pl na której prezentujemy informacje pochodzące z lokalnego rynku i oferty z danego rejonu.


Jesteśmy tez obecni w mediach społecznościowych takich jak facebook.pl, linkedIn.com oraz mamy własny kanał na Youtube.pl na którym promujemy najciekawsze oferty nieruchomości.


Promujemy naszą firmę na wielu największych portalach ogłoszeniowych związanych tematycznie z branżą nieruchomości takich jak otodom.pl, dom.gratka.pl, morizon.pl, domiporta.pl, nieruchmosci-online.pl, oferty.net.pl, mieszkomy.pl, domy.pl i wiele innych. Dodatkowo prowadzimy kampanie reklamowe na banerach i bilbordach.

Do targów pozostało:
117 dni : 9 godz : 33 min : 18s