Ściśle ograniczona pula biletów! Kup teraz w niższej cenie! KUP BILET
Aktualności » Trendy franczyzy 2022
Trendy franczyzy 2022

Biznes się zmienia, a tendencje dopasowują się do potrzeb konsumentów. Nie inaczej będzie w Nowym Roku. Sprawdź trendy franczyzy 2022.

Trendy franczyzy 2022: zrównoważony rozwój

Obecnie każda organizacja musi być postrzegana jako ta, która działa w imię wyeliminowania lub zmniejszenia kosztów środowiskowych prowadzenia działalności. Dekarbonizacja łańcucha dostaw jest dostrzegana przez klientów. Każda firma, która ignoruje zrównoważony rozwój, prawdopodobnie nie będzie dobrze sobie radzić przy wzrastającym trendzie świadomej konsumpcji w 2022 roku.

Czytaj również: MAŁE I ŚREDNIE PRZEDSIĘBIORSTWA A COVID-19 [RAPORT]

Trendy franczyzy 2022: postawienie na zdrowie i edukację

Przez pandemię wiele osób uświadomiło sobie chęć robienia czegoś bardziej sensownego niż praca w korporacji. Jednym z najważniejszych czynników, który przyczyni się do osiągnięcia najlepszych wyników we franczyzie, jest ściśle powiązany osobisty cel z tym, co robi firma. Jest to kluczowa kwestia dla kogoś, kto rozważa jej posiadanie. Oczekuje się, że franczyzy, które koncentrują się na połączeniu zdrowia i dobrego samopoczucia franczyzobiorców, będą prosperować w 2022 roku i później.

Trendy franczyzy 2022: praca z domu

Rozwój tego trendu oznacza, że coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z możliwości przeniesienia części pracy do sieci. Organizacja spotkań i wideokonferencji online, szkolenia w internecie czy też możliwość skutecznej interakcji z konsumentami online to przyszłość franczyzy. Tego typu biznesy w 2022 roku muszą być obecne w internecie i mediach społecznościowych, zarówno w zakresie dostaw, jak i relacji z klientami.

Trendy franczyzy 2022: franczyza otwarta na sytuację indywidualną

Potencjalni franczyzobiorcy zdają sobie sprawę z trudnej sytuacji ekonomicznej i rynkowej. Zwracają więc uwagę, czy franczyzodawcy oferują jakąkolwiek pomoc finansową dopóki pandemia nie zostanie opanowana. Może ona obejmować pomoc franczyzodawcy w negocjacjach z właścicielami i dostawcami z odroczonymi terminami płatności lub obniżonymi stawkami dla sieci franczyzowej.

Trendy franczyzy 2022: odpowiedzialność społeczna

Wielu konsumentów w wieku od 20 do 30 lat coraz bardziej opowiada się za etyką i moralnością korporacyjną. Jej duża część spoczywa na franczyzobiorcy. Potencjalni nabywcy franczyzy mogą zapytać franczyzodawcę, jakie ma pomysły i jak zachęca do interakcji z lokalną społecznością. To jest również element marketingu marki.

V edycja Franczyza EXPO

V edycja Franczyza EXPO stawia na rozwój. Przypomnijmy, że każda odsłona wydarzenia cieszyła się odwiedzinami 2500 przedsiębiorców, którzy mogli zaznajomić się z ofertami ponad 80 franczyz z Polski i zagranicy z różnych dziedzin (między innymi gastronomii, telekomunikacji, nieruchomości, sportu czy usług). Kolejna edycja będzie jeszcze bardziej imponująca.

Franczyza EXPO

16-17 września 2022

PTAK Warsaw EXPO, Nadarzyn

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z agendą wydarzenia.

Więcej szczegółów na franczyzaexpo.pl

 

Sprawdź nas także na Facebooku:

Facebook Franczyza EXPO

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Franczyza dla studentów

CZYTAJ TAKŻE:

Dołącz do liderów franczyzy

Franczyza Expo Team

Trendy franczyzy 2022
Zobacz również
Bezpieczna franczyza
Bezpieczna franczyza to pewne zarobki. Mamy ją dla ciebie
Bezpieczna franczyza to najlepsze możliwe rozwiązanie biznesowe. Plan działania jest znany, a zyski pewne. Takie rozwiązania można znaleźć podczas Franczyza…
Czytaj więcej>>
Franczyza bez wkładu własnego
Franczyza bez wkładu własnego – czy to możliwe?
Okazuje się, że tak. Można bowiem skorzystać z opcji franczyzy, w której koszt opłaty licencyjnej wynosi - 0 zł lub…symboliczną…
Czytaj więcej>>
Franczyza do 5 tysięcy złotych
Franczyza do 5 tysięcy złotych. Biznes, na który stać każdego
Rynek franczyz się rozwija. To, co jeszcze nie tak dawno wydawało się rozwiązaniem dla osób dysponujących dużym wkładem własnym, dziś…
Czytaj więcej>>
Do targów pozostało: