Ściśle ograniczona pula biletów! Kup teraz w niższej cenie! KUP BILET
Aktualności » Trendy franczyzy 2022
Trendy franczyzy 2022

Biznes się zmienia, a tendencje dopasowują się do potrzeb konsumentów. Nie inaczej będzie w Nowym Roku. Sprawdź trendy franczyzy 2022.

Trendy franczyzy 2022: zrównoważony rozwój

Obecnie każda organizacja musi być postrzegana jako ta, która działa w imię wyeliminowania lub zmniejszenia kosztów środowiskowych prowadzenia działalności. Dekarbonizacja łańcucha dostaw jest dostrzegana przez klientów. Każda firma, która ignoruje zrównoważony rozwój, prawdopodobnie nie będzie dobrze sobie radzić przy wzrastającym trendzie świadomej konsumpcji w 2022 roku.

Czytaj również: MAŁE I ŚREDNIE PRZEDSIĘBIORSTWA A COVID-19 [RAPORT]

Trendy franczyzy 2022: postawienie na zdrowie i edukację

Przez pandemię wiele osób uświadomiło sobie chęć robienia czegoś bardziej sensownego niż praca w korporacji. Jednym z najważniejszych czynników, który przyczyni się do osiągnięcia najlepszych wyników we franczyzie, jest ściśle powiązany osobisty cel z tym, co robi firma. Jest to kluczowa kwestia dla kogoś, kto rozważa jej posiadanie. Oczekuje się, że franczyzy, które koncentrują się na połączeniu zdrowia i dobrego samopoczucia franczyzobiorców, będą prosperować w 2022 roku i później.

Trendy franczyzy 2022: praca z domu

Rozwój tego trendu oznacza, że coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z możliwości przeniesienia części pracy do sieci. Organizacja spotkań i wideokonferencji online, szkolenia w internecie czy też możliwość skutecznej interakcji z konsumentami online to przyszłość franczyzy. Tego typu biznesy w 2022 roku muszą być obecne w internecie i mediach społecznościowych, zarówno w zakresie dostaw, jak i relacji z klientami.

Trendy franczyzy 2022: franczyza otwarta na sytuację indywidualną

Potencjalni franczyzobiorcy zdają sobie sprawę z trudnej sytuacji ekonomicznej i rynkowej. Zwracają więc uwagę, czy franczyzodawcy oferują jakąkolwiek pomoc finansową dopóki pandemia nie zostanie opanowana. Może ona obejmować pomoc franczyzodawcy w negocjacjach z właścicielami i dostawcami z odroczonymi terminami płatności lub obniżonymi stawkami dla sieci franczyzowej.

Trendy franczyzy 2022: odpowiedzialność społeczna

Wielu konsumentów w wieku od 20 do 30 lat coraz bardziej opowiada się za etyką i moralnością korporacyjną. Jej duża część spoczywa na franczyzobiorcy. Potencjalni nabywcy franczyzy mogą zapytać franczyzodawcę, jakie ma pomysły i jak zachęca do interakcji z lokalną społecznością. To jest również element marketingu marki.

Franczyza EXPO
5 marca 2022, Warszawa

Więcej informacji również na www.franczyzaexpo.pl

Sprawdź nas także na Facebooku:

Facebook Franczyza EXPO

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Franczyza dla studentów

CZYTAJ TAKŻE:

Dołącz do liderów franczyzy

Franczyza Expo Team

Trendy franczyzy 2022
Zobacz również
Franczyza – najlepsze oferty
Franczyza – najlepsze oferty w jednym miejscu
Franczyza zyskuje na popularności. Gdzie znaleźć najlepsze oferty w jednym miejscu? Nigdzie nie ma ich więcej niż podczas Franczyza EXPO,…
Czytaj więcej>>
Rodzaje franczyzy
Rodzaje franczyzy. Jaki format jest najkorzystniejszy?
Pierwszą decyzją, którą podejmuje franczyzobiorca, jest zainteresowanie się typami franczyzy i sprawdzenie, jaki jest najbardziej korzystny dla niego. Sprawdź rodzaje…
Czytaj więcej>>
Doradztwo franczyzowe
Doradztwo franczyzowe – kiedy należy skorzystać z pomocy?
Raz po raz na rynku pojawiają się nowe możliwości prowadzenia biznesu. Coraz więcej firm obiera skalujący model biznesowy, rozwijając sieć…
Czytaj więcej>>
Do targów pozostało: