Ściśle ograniczona pula biletów! Kup teraz w niższej cenie! KUP BILET
Aktualności » Trendy franczyzy 2021
Trendy franczyzy 2021

Podczas gdy świat nadal reaguje na obecną, nieprzewidywalną gospodarkę, wynikające z niej czynniki otwierają drzwi możliwości dla branży franczyzowej w 2021 roku. Sprawdź trendy franczyzy 2021.

Firmy odnoszące sukcesy mają zwykle talent do dostrzegania trendów zamiast mody. Podczas gdy ta druga przemija od momentu, w którym się ujawnia, trend wskazuje na przyszłość i możliwości. 2021 rok nie będzie inny dla biznesu. Trendy franczyzy 2021 zmieniają się względem zachowawczości i rynkowego kryzysu poprzedniego roku.

Spójne partnerstwa

Franczyza działa tylko wtedy, gdy franczyzodawcy odnoszą zysk, pomagając swoim franczyzobiorcom zarabiać pieniądze. Choć może się to wydawać oczywiste, sztuczka polega na stworzeniu spójnego biznesu, który będzie odnosił sukcesy w oparciu o osiągnięcia z przeszłości. Prawidłowo prowadzone franczyzy tworzą cykl, w którym franczyzodawcy aktywnie promują sukces swojego franczyzobiorcy, a franczyzobiorcy chcą, aby ich franczyzodawcy zarabiali pieniądze. Dzięki temu wszyscy są skupieni na tym samym celu i unika się niebezpiecznej mentalności „my kontra oni”.

PEWNY BIZNES W NIEPEWNYCH CZASACH. FRANCZYZA EXPO

Idealny franczyzodawca

Zadowoleni, odnoszący sukcesy franczyzobiorcy będą rozwijać swoje firmy na większych terytoriach. Koncentrują się na wykładniczym skalowaniu swojej działalności, wykorzystując wolne przepływy pieniężne do reinwestowania w budowę większej liczby jednostek. Franczyzobiorcy na dużym terytorium, z wieloma oddziałami

są dla franczyzodawcy najlepszym sposobem na prowadzenie działalności przy mniejszym wysiłku wkładanym w monitorowanie franczyzobiorców i znacznie wyższym zysku ze sprzedaży firmy.

Trendy franczyzy 2021

Wartość długoterminowa

Trendy franczyzy 2021 to również wartość długoterminowa współpracy. W przeszłości franczyzodawcy uważali opłatę franczyzową za jedyne źródło przychodów franczyzobiorcy. Dziś franczyzodawcy biorą pod uwagę długoterminową wartość swoich franczyzobiorców. Ci wpłacają do systemu tantiemy przez cały okres istnienia firmy. Franczyzodawcy koncentrują się na pielęgnowaniu swoich franczyzobiorców i zapewnianiu narzędzi potrzebnych do odniesienia sukcesu.

Private equity i inwestorzy profesjonalni

Więcej inwestorów private equity i inwestorów profesjonalnych postrzega franchising jako sposób na uzyskanie stałych, przewidywalnych przychodów i zysków. Inwestorzy mogą być świadkami efektu kuli śnieżnej zwrotów wynikających z inwestycji, która generuje wystarczający zysk, aby z powodzeniem reinwestować. Więcej inwestorów będzie postrzegać franczyzy jako samonapędzającą się inwestycję, która generuje zysk, aby osiągnąć ich długoterminowe cele w zakresie budowania zasobów finansowych.

MAŁE I ŚREDNIE PRZEDSIĘBIORSTWA A COVID-19 [RAPORT]

Kontrola społeczna

Media społecznościowe poddają franczyzie szczegółową kontrolę. Ponieważ miliardy klientów posiadających iPhone'y uważają się za krytyków kulinarnych, franczyzodawcy nie mają innego wyjścia, jak tylko utrzymywać franczyzobiorców na najwyższym poziomie. Jeśli ktoś czyta o zatruciu pokarmowym w jakimś miejscu w całym kraju, trudno zignorować ten problem w skali globalnej. Franczyzodawcy często używają systemów nadzoru, takich jak program kierowników okręgów, do monitorowania swoich franczyzobiorców, aby zminimalizować ryzyko nieprzestrzegania odpowiednich procedur, które mogą skutkować negatywną prasą.

Za: globalfranchisemagazine.com

Droga do sukcesu nigdy nie była krótsza! Już dziś dołącz do Franczyza EXPO!

Zarejestruj się już dziś i znajdź biznes szyty na miarę!

Sprawdź nas także na Facebooku:

Facebook Franczyza EXPO

Złotym sponsorem eventu jest Xtreme Fitness Gyms. Srebrnymi Carrefour Express oraz Zdrowa Krowa.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Franczyza dla studentów

CZYTAJ TAKŻE:

Dołącz do liderów franczyzy

Franczyza Expo Team

Trendy franczyzy 2021
Zobacz również
Rodzaje franczyzy
Rodzaje franczyzy. Jaki format jest najkorzystniejszy?
Pierwszą decyzją, którą podejmuje franczyzobiorca, jest zainteresowanie się typami franczyzy i sprawdzenie, jaki jest najbardziej korzystny dla niego. Sprawdź rodzaje…
Czytaj więcej>>
Doradztwo franczyzowe
Doradztwo franczyzowe – kiedy należy skorzystać z pomocy?
Raz po raz na rynku pojawiają się nowe możliwości prowadzenia biznesu. Coraz więcej firm obiera skalujący model biznesowy, rozwijając sieć…
Czytaj więcej>>
Franczyza EXPO - kolejny raz połączyliśmy biznes
Za nami kolejna edycja Targów Franczyza EXPO! Już 3. raz spotkaliśmy się, aby rozmawiać o branży franczyzowej, nawiązać kontakty i…
Czytaj więcej>>
Do targów pozostało: