Ostatnie miejsca wystawiennicze! Skorzystaj ze specjalnych ofert! Zostań wystawcą
Aktualności » Targi Franczyza Expo – trzecia edycja, międzynarodowych targów franczyzy zorganizowanych na najwyższym poziomie.
Targi Franczyza Expo – trzecia edycja, międzynarodowych targów franczyzy zorganizowanych na najwyższym poziomie.

6 marca 2021 r. w największej biznesowej części PGE Narodowego – Galeria
odbędzie się III edycja międzynarodowych targów franczyzy
– Targi Franczyza Expo 2021 –

1 dzień | 3 edycja | 1500 franczyzobiorców
100 konceptów franczyzowych | 1200 m2 strefy wystawienniczej

Targi Franczyza Expo – trzecia edycja, międzynarodowych targów franczyzy zorganizowanych na najwyższym poziomie. Ponad 1200 m2 przestrzeni wystawienniczej, 100 konceptów franczyzowych z 15 branż, najbardziej merytoryczna konferencja dla przyszłych franczyzobiorców, dedykowane spotkania biznesowe Business Matching, moderowany networking oraz konsultacje z ekspertami. To wszystko jednego dnia, w największej biznesowej części PGE Narodowego w Warszawie.

Nowe możliwości, większa przestrzeń, unikatowe wydarzenia towarzyszące, ogromne zainteresowanie odwiedzających, prestiżowa lokalizacja.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odwiedzających i wystawców oraz w trosce o najwyższy komfort podczas III edycji targów powiększamy strefę wystawienniczą do 1200m2, czyli o 30%. Odwiedzający będą mieli okazję przeprowadzić rozmowy i kluczowe spotkania biznesowe, które mogą okazać się decyzyjne w rozpoczęciu współpracy z Franczyzodawcami. Ponad 15 sektorów franczyzowych pod jednym dachem, a także gwarancja wysokiego standardu.

Dwie edycje targów franczyzy przyciągnęły prawie 3000 odwiedzających poszukujących gotowych i sprawdzonych pomysłów na biznes, a także inwestorów z Polski i z zagranicy.

Targi Franczyza Expo 2021 to wydarzenie skierowane do liderów biznesu, którzy są zainteresowani rozwojem firmy, a także przedsiębiorców poszukujących konkretnych ofert, inspiracji oraz trendów we franczyzie.

Weź udział w III edycji Targów Franczyza Expo!

• Zyskaj okazję do poznania oferty współpracy ponad 100 konceptów franczyzowych.
• Nawiąż wartościowe kontakty i odszukaj inspiracji do rozkręcenia sprawdzonego biznesu.
• Porozmawiaj z doradcami specjalizującymi się w modelu franczyzowym, którzy odpowiedzą na twoje pytania.
• Skorzystaj ze specjalnej aplikacji mobilnej i weź udział w Business Matching: dedykowane 15 minutowe spotkania biznesowe z franczyzodawcami.
• Oddaj swój głos przez aplikację mobilną i oceń oferty sieci oraz prezentację stoisk wystawców.

Więcej informacji o programie i biletach na https://franczyzaexpo.pl/

Organizatorem targów jest agencja eventowa IC Events - najszybciej rozwijający się organizator branży targowo-konferencyjnej w Polsce. IC Events tworzy między innymi portal franczyzainfo.pl, REHA Trade Show, Konferencja PEI, Kongres FEM, Targi FIWE, portal Branża Fitness, Go Up Cogress i wiele innych wydarzeń biznesowych, targów branżowych oraz specjalistycznych kongresów i konferencji.

Zobacz również
kancelaria franczyzy
Kancelaria Franczyzy – doświadczenie, pewność realnych rozwiązań
Kancelaria Franczyzy to młoda firma założona przez doświadczonych ludzi. PEWNY BIZNES W NIEPEWNYCH CZASACH. FRANCZYZA EXPO Dlaczego Kancelaria Franczyzy ?…
Czytaj więcej>>
Koronawirus a biznes
Koronawirus a biznes. Największe wyzwania w dobie covid-19
Mimo że pandemia towarzyszy nam już rok, nadal nie wszystkie przedsiębiorstwa zdołały się do niej zaadaptować. Czynników na nie oddziałujących…
Czytaj więcej>>
Trendy franczyzy 2021
Trendy franczyzy 2021
Podczas gdy świat nadal reaguje na obecną, nieprzewidywalną gospodarkę, wynikające z niej czynniki otwierają drzwi możliwości dla branży franczyzowej w…
Czytaj więcej>>
Do targów pozostało: