Ściśle ograniczona pula biletów! Kup teraz w niższej cenie! KUP BILET
Aktualności » Samodzielny ale nie sam! - prelekcja podczas AkademiI Franczyzy
Samodzielny ale nie sam! - prelekcja podczas AkademiI Franczyzy

Przedstawiamy następną prelegentkę na Akademii Franczyzy

 

Sylwia Gajek – Zielińska, praktyk, trener Akademii RE/MAX, czynna na rynku nieruchomości, której pasją jest spełnianie marzeń innych o własnym domu, firmując się hasłem #sprzedajęmarzenia. Od lat pomaga z sukcesem agentom RE/MAX w starcie w nieruchomościach.

Temat prelekcji: Samodzielny ale nie sam! Franczyza w międzynarodowej sieci biur nieruchomości RE/MAX

 

Trener Akademii RE/MAX przedstawi korzyści płynące z otwarcia własnego biznesu i efektywnej współpracy z globalną marką. Opowie o procesie edukacji franczyzobiorcy, systemach szkoleniowych, utrzymywaniu najwyższych standardów w skali globalnej oraz skutecznej współpracy z klientem.

 

RE/MAX to największa na świecie, międzynarodowa sieć biur nieruchomości założona ponad 45 lat temu. Dzisiaj RE/MAX to ponad 7500 biur, ponad 120 000 agentów obecnych w ponad 100 krajach na świecie.

Franczyzowe biuro nieruchomości RE/MAX to samodzielny biznes prowadzony przy wsparciu solidnego, globalnego giganta! Każde biuro jest niezależne i działa na własny rachunek w ramach sprawdzonego, wiarygodnego i rozpoznawalnego systemu. Jest to jedyna sieć w Polsce, która podpisuje tylko umowy z klauzulą wyłączności, reprezentuje tylko jedną stronę transakcji i od jednej strony  (tj. tej, z którą zawarto umowę pośrednictwa) pobiera wynagrodzenie.

Firma RE/MAX kojarzona jest na całym świecie z profesjonalnym pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, bardzo wysoką produktywnością i skutecznością działania agentów, a co za tym idzie największą liczbą przeprowadzonych transakcji. Co 30 sekund, na świecie, agent RE/MAX pomaga zadowolonemu klientowi znaleźć jego wymarzone lokum. Od kilkunastu lat, rok w rok, RE/MAX zajmuje 1. miejsce w globalnym rankingu firm w branży nieruchomości. Najwyższe standardy pracy doceniane są przez klientów zarówno prywatnych, jak i biznesowych.

 


Chcesz pokazać swoją firmę? Zostań wystawcą

Szukasz pomysłu na biznes? Odwiedź targi

Sylwia Gajek – Zielińska
Zobacz również
Bezpieczna franczyza
Bezpieczna franczyza to pewne zarobki. Mamy ją dla ciebie
Bezpieczna franczyza to najlepsze możliwe rozwiązanie biznesowe. Plan działania jest znany, a zyski pewne. Takie rozwiązania można znaleźć podczas Franczyza…
Czytaj więcej>>
Pułapki franczyzy
Pułapki franczyzy, na które warto uważać
Franczyza z pozoru wydaje się biznesem idealnym. Mała odpowiedzialność, zazwyczaj niewielki wkład własny i gwarantowane wsparcie franczyzodawcy. Nie zawsze tak…
Czytaj więcej>>
5asec
5àsec na targach Franczyza Expo 2019!
5àsec dołącza do grona wystawców w sektorze usług dla konsumentów. 5àsec jest światowym liderem na rynku pralniczym i największą w…
Czytaj więcej>>
Do targów pozostało: