Aktualności » Samodzielny ale nie sam! - prelekcja podczas AkademiI Franczyzy
Samodzielny ale nie sam! - prelekcja podczas AkademiI Franczyzy

Przedstawiamy następną prelegentkę na Akademii Franczyzy

 

Sylwia Gajek – Zielińska, praktyk, trener Akademii RE/MAX, czynna na rynku nieruchomości, której pasją jest spełnianie marzeń innych o własnym domu, firmując się hasłem #sprzedajęmarzenia. Od lat pomaga z sukcesem agentom RE/MAX w starcie w nieruchomościach.

Temat prelekcji: Samodzielny ale nie sam! Franczyza w międzynarodowej sieci biur nieruchomości RE/MAX

 

Trener Akademii RE/MAX przedstawi korzyści płynące z otwarcia własnego biznesu i efektywnej współpracy z globalną marką. Opowie o procesie edukacji franczyzobiorcy, systemach szkoleniowych, utrzymywaniu najwyższych standardów w skali globalnej oraz skutecznej współpracy z klientem.

 

RE/MAX to największa na świecie, międzynarodowa sieć biur nieruchomości założona ponad 45 lat temu. Dzisiaj RE/MAX to ponad 7500 biur, ponad 120 000 agentów obecnych w ponad 100 krajach na świecie.

Franczyzowe biuro nieruchomości RE/MAX to samodzielny biznes prowadzony przy wsparciu solidnego, globalnego giganta! Każde biuro jest niezależne i działa na własny rachunek w ramach sprawdzonego, wiarygodnego i rozpoznawalnego systemu. Jest to jedyna sieć w Polsce, która podpisuje tylko umowy z klauzulą wyłączności, reprezentuje tylko jedną stronę transakcji i od jednej strony  (tj. tej, z którą zawarto umowę pośrednictwa) pobiera wynagrodzenie.

Firma RE/MAX kojarzona jest na całym świecie z profesjonalnym pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, bardzo wysoką produktywnością i skutecznością działania agentów, a co za tym idzie największą liczbą przeprowadzonych transakcji. Co 30 sekund, na świecie, agent RE/MAX pomaga zadowolonemu klientowi znaleźć jego wymarzone lokum. Od kilkunastu lat, rok w rok, RE/MAX zajmuje 1. miejsce w globalnym rankingu firm w branży nieruchomości. Najwyższe standardy pracy doceniane są przez klientów zarówno prywatnych, jak i biznesowych.

 


Chcesz pokazać swoją firmę? Zostań wystawcą

Szukasz pomysłu na biznes? Odwiedź targi

Sylwia Gajek – Zielińska
Zobacz również
Jurek Sobieniak
Jak trendy żywieniowe wpływają na zmiany w konceptach gastronomicznych?
Jurek Sobieniak wygłosi prelekcję skierowaną do franczyzodawców i osób zainteresowanych franczyzą w branży gastronomicznej. Temat jego wykładu to Jak trendy żywieniowe…
Czytaj więcej>>
Andrzej Krawczyk
Andrzej Krawczyk prelegentem na Targach Franczyza Expo!
Andrzej Krawczyk, założyciel Akademia Rozwoju Systemów Sieciowych,  wygłosi prelekcję podczas Akademii Franczyzy.   Temat wystąpienia Andrzeja to  rozwój firmy poprzez franczyzę…
Czytaj więcej>>
Jurek Sobieniak
Jurek Sobieniak prelegentem na targach Franczyza Expo!
Jurek Sobieniak, właściciel sieci Niezłe Bydło wygłosi prelekcję podczas Akademii Franczyzy.   Pierwszą pracę rozpoczął mając 17 lat. W klubie…
Czytaj więcej>>
Do targów pozostało: