Ściśle ograniczona pula biletów! Kup teraz w niższej cenie! KUP BILET
Aktualności » Rozwój franczyzy Xtreme Fitness w 2020 roku
Rozwój franczyzy Xtreme Fitness w 2020 roku

 

Rok 2020 w Xtreme Fitness Gyms okaże się rokiem przełomowym, a wszystko za sprawą planowanych liczby otwarć nowych klubów oraz nowych projektów sieci, które już niebawem ujrzą światło dzienne i zrewolucjonizują rynek branży fitness.

 

50 klubów na koncie

Koniec roku 2020 sieć chce świętować z liczbą 50 klubów na koncie. Cel jest ambitny, ale nie są to tylko plany, ale konkretne założenia. Sieć już teraz dysponuje nowymi lokalizacjami, w których powstaną nowe kluby sieci. Systematycznie liczba nowych lokalizacji wzrasta, a kluby mają pojawiać się na obszarze całego kraju. Także liczba franczyzobiorców chcących otworzyć klub pod skrzydłami Xtreme wzrasta z każdym miesiącem, a comiesięczne spotkania franczyzowe cieszą się lawinowym wręcz zainteresowaniem. Łatwo także zaobserwować fakt, iż obecni już franczyzobiorcy decydują się na otwarcie kolejnych klubów w sieci, tym samym potwierdzając swoje zadowolenie z funkcjonowania swojego klubu w modelu franczyzowym. Tym samym sieć stała się czołowym graczem na rynku, a jej dynamika rozwoju jest imponująca.

 

Własny klub, a może franczyza?

Czy warto wybrać franczyzę klubu fitness? A może lepiej otworzyć własny klub? Z podobnymi dylematami mierzy się wiele osób myślących o rozpoczęciu biznesu w branży fitness. Nieznajomość branży, brak narzędzi systemowych, niska świadomość rynku czy trudności formalne mogą nastarczyć niemałych problemów i uniemożliwić prawidłowy rozwój biznesu.

Xtreme Fitness Gyms Franchise oferuje sprawdzony model franczyzowy, a co za tym idzie możliwość bycia częścią rozpoznawalnej na rynku marki. Franczyzobiorcy doceniają sprawdzone i dedykowane narzędzia, które ułatwiają prowadzenie klubu i sprawiają, że biznes jest bardziej przewidywalny. Sieć dzięki specjalistom pracującym na wspólny sukces, skutecznie reaguje na zmiany pojawiające się na rynku, systematycznie ulepsza swój produkt oraz dodaje kolejne narzędzia, które pozytywnie wpływają na działanie całej sieci.

Xtreme Fitness Gyms Franchise to odpowiedź na potrzeby tych osób, które poszukują sprawdzonego modelu biznesowego, chcą się systematycznie rozwijać i wchodzić wraz z siecią na coraz wyższy poziom działania. Rozwój sieci w 2020 roku będzie imponujący, a jej działania mają sprawić, aby stała się ona najbardziej rozpoznawalną marką klubów fitness w Polsce.

 

_____

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!
Chcesz pokazać swoją firmę? Zostań wystawcą
Szukasz pomysłu na biznes? Odwiedź targi
Zobacz również
Rodzaje franczyzy
Rodzaje franczyzy. Jaki format jest najkorzystniejszy?
Pierwszą decyzją, którą podejmuje franczyzobiorca, jest zainteresowanie się typami franczyzy i sprawdzenie, jaki jest najbardziej korzystny dla niego. Sprawdź rodzaje…
Czytaj więcej>>
Doradztwo franczyzowe
Doradztwo franczyzowe – kiedy należy skorzystać z pomocy?
Raz po raz na rynku pojawiają się nowe możliwości prowadzenia biznesu. Coraz więcej firm obiera skalujący model biznesowy, rozwijając sieć…
Czytaj więcej>>
Franczyza EXPO - kolejny raz połączyliśmy biznes
Za nami kolejna edycja Targów Franczyza EXPO! Już 3. raz spotkaliśmy się, aby rozmawiać o branży franczyzowej, nawiązać kontakty i…
Czytaj więcej>>
Do targów pozostało: