Program » Sylwia Gajek – Zielińska
Sylwia Gajek – Zielińska
Sylwia Gajek – Zielińska, praktyk, trener Akademii RE/MAX, czynna na rynku nieruchomości, której pasją jest spełnianie marzeń innych o własnym domu, firmując się hasłem #sprzedajęmarzenia. Od lat pomaga z sukcesem agentom RE/MAX w starcie w nieruchomościach.

 

Temat prelekcji: Samodzielny ale nie sam! Franczyza w międzynarodowej sieci biur nieruchomości RE/MAX

 

Trener Akademii RE/MAX przedstawi korzyści płynące z otwarcia własnego biznesu i efektywnej współpracy z globalną marką. Opowie o procesie edukacji franczyzobiorcy, systemach szkoleniowych, utrzymywaniu najwyższych standardów w skali globalnej oraz skutecznej współpracy z klientem.

 

RE/MAX to największa na świecie, międzynarodowa sieć biur nieruchomości założona ponad 45 lat temu. Dzisiaj RE/MAX to ponad 7500 biur, ponad 120 000 agentów obecnych w ponad 100 krajach na świecie.

Franczyzowe biuro nieruchomości RE/MAX to samodzielny biznes prowadzony przy wsparciu solidnego, globalnego giganta! Każde biuro jest niezależne i działa na własny rachunek w ramach sprawdzonego, wiarygodnego i rozpoznawalnego systemu. Jest to jedyna sieć w Polsce, która podpisuje tylko umowy z klauzulą wyłączności, reprezentuje tylko jedną stronę transakcji i od jednej strony  (tj. tej, z którą zawarto umowę pośrednictwa) pobiera wynagrodzenie.

Firma RE/MAX kojarzona jest na całym świecie z profesjonalnym pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, bardzo wysoką produktywnością i skutecznością działania agentów, a co za tym idzie największą liczbą przeprowadzonych transakcji. Co 30 sekund, na świecie, agent RE/MAX pomaga zadowolonemu klientowi znaleźć jego wymarzone lokum. Od kilkunastu lat, rok w rok, RE/MAX zajmuje 1. miejsce w globalnym rankingu firm w branży nieruchomości. Najwyższe standardy pracy doceniane są przez klientów zarówno prywatnych, jak i biznesowych.
Do targów pozostało:
117 dni : 9 godz : 33 min : 18s