Franczyza Expo bezpiecznym wydarzeniem. Czytaj więcej
Program » Sylwia Gajek – Zielińska
Sylwia Gajek – Zielińska
Sylwia Gajek – Zielińska, trener Akademii RE/MAX Polska, praktyk z niemal 10-letnim doświadczeniem w branży nieruchomości, jej pasją jest spełnianie marzeń innych o własnym domu, firmując się hasłem #sprzedajęmarzenia. Od lat pomaga z sukcesem agentom RE/MAX Polska w starcie w nieruchomościach, szkoli również na zewnętrznych wydarzeniach branżowych.
Jest czynnym agentem nieruchomości będącym w czołówce najlepszych agentów RE/MAX w Polsce. Prekursor i zwolennik pracy z Klientami na umowach na wyłączność.
Zwyciężczyni konkursu Najlepsze Video Nieruchomości 2019 podczas XI Europejskiej Konferencji RE/MAX Europe.
Wiedzę czerpie od najlepszych międzynarodowych trenerów uczestnicząc w europejskich konferencjach m.in. w Rzymie, Lizbonie, Amsterdamie i na Majorce.

Temat prelekcji: Samodzielny ale nie sam -  zminimalizuj ryzyko, zmaksymalizuj zyski!

Trener Akademii RE/MAX przedstawi korzyści płynące z otwarcia własnego biznesu i efektywnej współpracy z globalną marką. Opowie o procesie edukacji franczyzobiorcy, systemach szkoleniowych, utrzymywaniu najwyższych standardów w skali globalnej oraz skutecznej współpracy z klientem.

RE/MAX to największa na świecie, międzynarodowa sieć biur nieruchomości założona ponad 45 lat temu. Dzisiaj RE/MAX to ponad 7500 biur, ponad 120 000 agentów obecnych w ponad 100 krajach na świecie.

Franczyzowe biuro nieruchomości RE/MAX to samodzielny biznes prowadzony przy wsparciu solidnego, globalnego giganta! Każde biuro jest niezależne i działa na własny rachunek w ramach sprawdzonego, wiarygodnego i rozpoznawalnego systemu. Jest to jedyna sieć w Polsce, która podpisuje tylko umowy z klauzulą wyłączności, reprezentuje tylko jedną stronę transakcji i od jednej strony  (tj. tej, z którą zawarto umowę pośrednictwa) pobiera wynagrodzenie.

Firma RE/MAX kojarzona jest na całym świecie z profesjonalnym pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, bardzo wysoką produktywnością i skutecznością działania agentów, a co za tym idzie największą liczbą przeprowadzonych transakcji. Co 30 sekund, na świecie, agent RE/MAX pomaga zadowolonemu klientowi znaleźć jego wymarzone lokum. Od kilkunastu lat, rok w rok, RE/MAX zajmuje 1. miejsce w globalnym rankingu firm w branży nieruchomości. Najwyższe standardy pracy doceniane są przez klientów zarówno prywatnych, jak i biznesowych.
Do targów pozostało:
117 dni : 9 godz : 33 min : 18s