Program » Piotr Sosiński
Piotr Sosiński
Prawnik, międzynarodowy trener i partner biznesowy Facet5 Global, na codzień współpracujący z UK i Australią. Wyłączny dystrybutor w Polsce systemu badania osobowości biznesowej Facet5, posiadający ponad 12 letnie doświadczenie w sprzedaży międzynarodowych usług przeznaczonych dla HR.

Pracuje z przedstawicielami różnych kultur i narodowości z 42 krajów posługujących się̨ na codzień 44 językami na 6 kontynentach. W ciągu ostatnich 12 lat pracy w Polsce przyczynił się do wykonania ponad 8500 badań Facet5. Od 2008 roku jest międzynarodowym trenerem Facet5. Piotr posiada uprawnienia do przeprowadzania szkoleń́ certyfikacyjnych w zakresie wszystkich modułów systemu Facet5, w tym do prowadzenia warsztatów akredytacyjnych Facet5 oraz warsztatów Spotlight Facet5, Audition i Backdrop Facet5, SLR Facet5 oraz warsztatów TeamScape Facet5.

Jego rodzina profilowa Facet5 to przedsiębiorca. Piotr pomaga ludziom biznesu osiągać́ zaplanowane cele przez dostarczanie skutecznych narzędzi biznesowych. Pracuje m. in. z zarządami firm, średnią̨ i wyższą̨ kadrą menedżerską, przedsiębiorcami, ale także z konsultantami zaczynającymi od zera. Uwielbia dobrą kawę̨, prawdziwe Gelato, irlandzkiego Jamesona, odwiedził blisko 20 krajów.

Jego wizją jest dostarczenie światu narzędzi pozwalających na wykreowanie skutecznej zmiany w biznesie i życiu osobistym.

 

Temat prelekcji: Biznes rozwija się dzięki ludziom. Jak zdobyć, zatrudnić i zatrzymać właściwych pracowników w firmie 

Piotr odpowie na pytanie po co używać narzędzi psychometrycznych w biznesie oraz zilustruje, na przykładzie Facet5, jak wyglądają nowoczesne narzędzia psychometryczne (umożliwiające: określenie wymogów stanowisk i badanie dopasowania, selekcję i rekrutację, diagnozę talentów, planowanie ścieżek karier, nowoczesny leadership, komunikację, rozwiązywanie konfliktów, wprowadzanie zmian w organizacji, badanie inteligencji biznesowej, oceny 360, etc.).

W jaki sposób badać potencjał ludzi, diagnozować talenty pracowników (zarówno te indywidualne jak i zespołowe), jak zrozumieć potrzebny pracowników i w jaki sposób skutecznie motywować ludzi w organizacji oraz jak na koniec dnia 5 aspektów naszej osobowości, ze szczególnym uwzględnieniem emocjonalności (ludzie kierują się EMOCJAMI we wszystkim co robią) przekłada się końcowy rezultat w biznesie. W dzisiejszym świecie dobry pracownik jest na wagę złota a pomyłka rekrutacyjna może nas kosztować więcej niż kiedykolwiek do tej pory.
Do targów pozostało:
117 dni : 9 godz : 33 min : 18s