Ściśle ograniczona pula biletów! Kup teraz w niższej cenie! KUP BILET
Program » Andrzej Krawczyk
Andrzej Krawczyk
Andrzej Krawczyk, założyciel Akademia Rozwoju Systemów Sieciowych,  wygłosi prelekcję podczas Akademii Franczyzy.

Temat wystąpienia Andrzeja to  rozwój firmy poprzez franczyzę

Podczas prelekcji Andrzej przedstawi specyfikę warunków budowy systemu franczyzowego i sprzedaży licencji. Omówi również zakres prac i dokumentacji związanej z tworzeniem oferty franczyzy.

Andrzej Krawczyk - Założyciel i wspólnik w Akademii Rozwoju Systemów Sieciowych.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie obronił pracę magisterską na temat rozwoju franchisingu w Polsce. Ukończył także specjalistyczne kursy z zakresu franchisingu prowadzone przez prof. Martina Mendelsohna na Middlesex University Business School w Londynie.

Od 20 lat zajmuje się kompleksowym doradztwem w zakresie franchisingu, agencji i dystrybucji obejmującym opracowanie strategii rozwoju systemu franczyzowego oraz kompletnej dokumentacji oferty franczyzy. W swojej praktyce zajmował się także budową i zarządzaniem sieciami franczyzowymi na terenie Polski, jak i na rynkach zagranicznych.

Pomysłodawca i współtwórca portalu franczyzawpolsce.pl oraz magazynu Franczyza&Biznes. Od wielu lat znajduje się na liście ekspertów w zakresie franczyzy publikowanej w The International Who’s Who of Franchise Lawyers. Autor rozdziału na temat Polski w The International Encyclopedia of Franchising Law oraz w Franchising Global Guide, książki “How to franchise in Poland” oraz licznych artykułów na temat franchisingu publikowanych w czasopismach polskich i zagranicznych.
Do targów pozostało:
117 dni : 9 godz : 33 min : 18s