Franczyza Expo bezpiecznym wydarzeniem. Czytaj więcej
Aktualności » Pierwszy krok do własnego klubu fitness
Pierwszy krok do własnego klubu fitness

Xtreme Fitness Gyms jest twórcą pierwszego skutecznie działającego modelu franczyzowego w branży fitness w Polsce. Można się o tym przekonać uczestnicząc w bezpłatnej prezentacji franczyzowej, która odbywa się co miesiąc w głównej siedzibie firmy, w Tarnowie.

Ta wyjątkowa możliwość poznania branży i skutecznego modelu franczyzowego, to szansa osobistego poznania założyciela sieci, współwłaścicieli oraz jej liderów.

Transparentność w działaniu

Jedną z wartości marki jest transparentne działanie, prezentacja franczyzowa jest tego najlepszym przykładem. Jest to pierwszy krok, który wprowadza potencjalnego franczyzobiorcę w zasady działania branży fitness, prezentuje model franczyzowy, dedykowane narzędzia, historię firmy. To właśnie wówczas można dowiedzieć się, jaki kapitał jest wymagany, aby otworzyć swój własny klub oraz jakie są rokowania dotyczące zysków.

Szczegóły, informacje, działania

Podczas kilkugodzinnej prezentacji potencjalny franczyzobiorca otrzymuje bogaty pakiet wiedzy, która jest mu niezbędna do podjęcia ewentualnej decyzji. Założyciel sieci oraz liderzy prezentują szczegółowe dane dotyczące zasad funkcjonowania modelu, nakreślają misję, wizję i wartości, jakimi kieruje się sieć oraz prezentują szereg szczegół dotyczących dalszych kroków związanych z ewentualnym otwarciem klubu pod marką Xtreme Fitness Gyms. Obecność na prezentacji to milowy krok, który pozwala na zdobycie odpowiedzi na szereg nurtujących pytań i wdrożenie się w zakres tematów związanych z prowadzeniem klubu fitness.

Specjaliści za sterami!

Dodatkowym atutem prezentacji jest możliwość rozmowy ze specjalistami, którzy prowadzą poszczególne części prezentacji i odpowiadają za kluczowe działania w sieci, a co za tym idzie uczestnik otrzymuje wiedzę kompletną i sięgającą wielu dziedzin. Transparentność sieci pozwala zdobyć wiedzę u samego źródła oraz poznać kolejne kroki i etapy do podpisania umowy franczyzowej.

Aby zarezerwować miejsce na prezentacji franczyzowej wystarczy dokonać zapisu online lub skontaktować się telefonicznie.

www.xtremefitness-franchise.pl

 

Artykuł: Xtreme Fitness Gyms

 

Do zobaczenia na targach Franczyza Expo! Bilety są dostępne na stronie www.franczyzaxpo.pl 

Zobacz również
naturalna medycyna
Przepis na udaną franczyzę - Naturalna Medycyna
Naturalna Medycyna stawia na produkty zgodne z naturą. Sięga po najlepsze składniki, które zapewniają zdrowie i polepszają samopoczucie. Połącz pasję…
Czytaj więcej>>
apteka
Franczyza a apteka. Czy to dobry pomysł w świetle sporów?
W wywiadzie dla Medexpress Adam Abramowicz, rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców, odniósł się do zarzutów w sprawie łamania kodeksu etyki…
Czytaj więcej>>
filmowe franczyzy
Najbardziej dochodowe filmowe franczyzy
Książki, plakaty, kubki, a nawet plecaki czy piórniki z ulubionymi i najbardziej znanymi filmowymi bohaterami to już codzienność. Poznaj największe…
Czytaj więcej>>
Do targów pozostało: