Aktualności » Pierwszy krok do własnego klubu fitness
Pierwszy krok do własnego klubu fitness

Xtreme Fitness Gyms jest twórcą pierwszego skutecznie działającego modelu franczyzowego w branży fitness w Polsce. Można się o tym przekonać uczestnicząc w bezpłatnej prezentacji franczyzowej, która odbywa się co miesiąc w głównej siedzibie firmy, w Tarnowie.

Ta wyjątkowa możliwość poznania branży i skutecznego modelu franczyzowego, to szansa osobistego poznania założyciela sieci, współwłaścicieli oraz jej liderów.

Transparentność w działaniu

Jedną z wartości marki jest transparentne działanie, prezentacja franczyzowa jest tego najlepszym przykładem. Jest to pierwszy krok, który wprowadza potencjalnego franczyzobiorcę w zasady działania branży fitness, prezentuje model franczyzowy, dedykowane narzędzia, historię firmy. To właśnie wówczas można dowiedzieć się, jaki kapitał jest wymagany, aby otworzyć swój własny klub oraz jakie są rokowania dotyczące zysków.

Szczegóły, informacje, działania

Podczas kilkugodzinnej prezentacji potencjalny franczyzobiorca otrzymuje bogaty pakiet wiedzy, która jest mu niezbędna do podjęcia ewentualnej decyzji. Założyciel sieci oraz liderzy prezentują szczegółowe dane dotyczące zasad funkcjonowania modelu, nakreślają misję, wizję i wartości, jakimi kieruje się sieć oraz prezentują szereg szczegół dotyczących dalszych kroków związanych z ewentualnym otwarciem klubu pod marką Xtreme Fitness Gyms. Obecność na prezentacji to milowy krok, który pozwala na zdobycie odpowiedzi na szereg nurtujących pytań i wdrożenie się w zakres tematów związanych z prowadzeniem klubu fitness.

Specjaliści za sterami!

Dodatkowym atutem prezentacji jest możliwość rozmowy ze specjalistami, którzy prowadzą poszczególne części prezentacji i odpowiadają za kluczowe działania w sieci, a co za tym idzie uczestnik otrzymuje wiedzę kompletną i sięgającą wielu dziedzin. Transparentność sieci pozwala zdobyć wiedzę u samego źródła oraz poznać kolejne kroki i etapy do podpisania umowy franczyzowej.

Aby zarezerwować miejsce na prezentacji franczyzowej wystarczy dokonać zapisu online lub skontaktować się telefonicznie.

www.xtremefitness-franchise.pl

 

Artykuł: Xtreme Fitness Gyms

 

Do zobaczenia na targach Franczyza Expo! Bilety są dostępne na stronie www.franczyzaxpo.pl 

Zobacz również
Aplikacja XtremeApp podbija branżę fitness
Sieć Xtreme Fitness Gyms swoje funkcjonowanie opiera na nieustannym progresie. Sieć wiedzie prym w branży, wyznaczając własne trendy i wyprzedzając…
Czytaj więcej>>
Zagłosuj w konkursie Franchising Awards!
Wybierz z nami zwycięzców i przyznaj tytuł Rekomendowanej Franczyzy! Firmy startują w trzech kategoriach INNOWACJA ROKU, FRANCZYZA ROKU oraz DEBIUT ROKU. W…
Czytaj więcej>>
GreenWay dołącza do wystawców tagów Franczyza Expo.
GreenWay to największa sieć ładowania samochodów elektrycznych w środkowym regionie Europy. Oferuje także profesjonalne usługi w zakresie budowy i zarządzania…
Czytaj więcej>>
Do targów pozostało: