Ostatnie miejsca wystawiennicze! Skorzystaj ze specjalnych ofert! Zostań wystawcą
Aktualności » Pewny biznes w niepewnych czasach. Franczyza EXPO
Pewny biznes w niepewnych czasach. Franczyza EXPO

W postpandemicznych czasach nie ma chwili na używanie półśrodków. Jeśli szukasz bezpiecznego i sprawdzonego pomysłu na biznes, znajdziesz go u nas. Franczyza EXPO to najważniejsze targi, na których najlepsze franczyzy są numerem jeden!

Ostatnie miesiące nie były łatwym okresem dla gospodarki. Nic więc dziwnego, że młodzi przedsiębiorcy szukają alternatyw, które zapewnią im stabilny i bezpieczny zysk, nie narażając na niepotrzebne ryzyko. Tylko na takich partnerów stawia Franczyza EXPO, czyli najważniejsze targi franczyzowe, które odbywają się w stolicy. To wydarzenie, które biznes stawia na pierwszym miejscu!

Stabilny i sprawdzony biznes

Wiemy, z jak dużymi zmianami dla nowych przedsiębiorców wiąże się otworzenie własnego biznesu. Stawiamy więc na sprawdzone i bezpieczne modele franczyzowe, które pod kierownictwem najlepszych specjalistów na rynku rozwijały i budowały swoją markę przez lata. Podczas Franczyza EXPO nie znajdziesz brandów, które nie potwierdziły renomy wybitnymi wynikami w skali krajowej. Gwarantujemy – nasi specjaliści znajdą dla ciebie biznes szyty na miarę!

Franczyza EXPO łączy przedsiębiorców

Franczyza EXPO to również miejsce, które jest przyjazne biznesowi. Odwiedzający to osoby poszukujące franczyz o ugruntowanej pozycji na rynku. Tu nie ma ludzi z przypadku. Wiemy, że wystarczy jeden dzień, by połączyć ze sobą przyszłych franczyzobiorców i franczyzodawców. Skąd ta pewność? Udowodniliśmy to w ciągu trzech edycji wydarzenia. Setki zadowolonych uczestników i wystawców to potwierdzają!

Co znajdziesz na Franczyza EXPO?

Podczas wydarzenia przyszli franczyzobiorcy mogą wziąć udział w Akademii Franczyzy. To bogata sieć case studies od liderów franczyzy w Polsce. W gronie ekspertów znaleźli się między innymi Andrzej Krawczyk, który powie o rozwoju firmy poprzez franczyzę, Łukasz Dojka, który skupi się na modelach franczyzowych w branży fitness czy Robert Kuc. Przedstawi założenia modelu franczyzowego i prognozy rozwojowe marki Zdrowa Krowa.

Debata franczyzobiorców pomoże z kolei poznać franczyzę bez tajemnic. Będzie to rzetelny przegląd najważniejszych zagadnień dotyczących franczyzy – jej zalety, ale także aspekty, na które warto zwrócić uwagę. Ponadto, w strefie wystawienniczej uczestnicy znajdą najlepsze franczyzy w kraju. Jakie branże będą obecne? AGD, RTV, telekomunikacja, edukacja, finanse i bankowość, gastronomia, motoryzacja, nieruchomości, sport, spożywcze i przemysłowe, usługi dla dzieci, usługi dla konsumentów, usługi prawno-księgowe, usługi turystyczno-hotelowe, usługi zdrowotne, odzież, obuwie, dodatki, jak również usługi dla firm.

Najlepsi wystawcy zostaną nagrodzeni w konkursie Franchising Awards!

Skąd mamy pewność, że znajdziesz tu coś dla siebie?

Twój sukces jest naszym sukcesem. Pozwól nam się poprowadzić. Dzięki networkingowi przeprowadzonemu przez specjalistów dotrzesz do franczyz, które spełniać będą wszystkie twoje wymagania. Ponadto, Business Speed Dating ułatwi nawiązanie rozmowy i da szybki przegląd wszystkich opcji. Do niego użyjesz specjalnie stworzonej i dedykowanej pod event aplikacji biznesowej!

Franczyza EXPO
Termin: 8 maja 2021
Miejsce: Warszawa, PGE Narodowy

Droga do sukcesu nigdy nie była krótsza! Już dziś dołącz do Franczyza EXPO!

Zarejestruj się już dziś i znajdź biznes szyty na miarę!

Sprawdź nas także na Facebooku:

Facebook Franczyza EXPO

Złotym sponsorem eventu jest Xtreme Fitness Gyms. Srebrnymi Carrefour Express oraz Zdrowa Krowa.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Franczyza dla studentów

CZYTAJ TAKŻE:

Dołącz do liderów franczyzy

Franczyza Expo

biznes
Zobacz również
Trendy franczyzy 2021
Trendy franczyzy 2021
Podczas gdy świat nadal reaguje na obecną, nieprzewidywalną gospodarkę, wynikające z niej czynniki otwierają drzwi możliwości dla branży franczyzowej w…
Czytaj więcej>>
„Pierwszy biznes – wsparcie na starcie”
„Pierwszy biznes – wsparcie na starcie” pomocą dla myślących o własnym biznesie
Własny biznes to marzenie wielu. Największą przeszkodą zazwyczaj nie jest brak odwagi, a brak środków finansowych. Programów wsparcia jest kilka.…
Czytaj więcej>>
Własny biznes
Własny biznes? Polacy wciąż chętni, by go założyć [RAPORT]
Pandemia wciąż wpływa na życie Polaków. Nie zmniejszyła ona jednak ich chęci na usamodzielnienie się. Własny biznes to kusząca możliwość…
Czytaj więcej>>
Do targów pozostało: