Ściśle ograniczona pula biletów! Kup teraz w niższej cenie! KUP BILET
Aktualności » Outsourcing usług dla franczyzy
Outsourcing usług dla franczyzy

Outsourcing usług dla franczyzy - o co chodzi?

 

Znalazłeś pomysł na własny biznes. Spełniasz marzenia. Zostałeś przedsiębiorcą. Gratulacje!

Otwierasz punkt franczyzowy - podpisujesz umowę, masz lokal, produkty, zaczynasz sprzedawać. Plan wygląda na prosty w realizacji. I tu zaczynają się schody.

Okazuje się, że jest tysiąc drobnych rzeczy, o które trzeba zadbać. Kto zrobi księgowość? Czy mam prowadzić profil w social media? Czy powinienem posiadać auto firmowe? Kto mi doradzi w kwestiach podatkowych?

Na te wszystkie pytania jest jedna odpowiedź - outsourcing usług dla franczyzy i franczyzobiorcy.

 

Czym jest outsourcing?

Outsourcing (z ang. outside-resource-using) - oznacza dosłownie korzystanie ze źródeł (zasobów) zewnętrznych. Dlatego też na określenie tego terminu można używać wyrażenia „obsługa zewnętrzna”.

Istotą tej koncepcji jest przekazywanie realizacji zadań, funkcji i procesów usługodawcy zewnętrznemu, specjalizującemu się w danej dziedzinie. Outsourcing jest obecnie jedną z najefektywniejszych strategii zarządzania przedsiębiorstwem, która przynosi korzyści w wielu wymiarach.

Zastosowanie koncepcji outsourcingu przez firmę umożliwia jej:

  • ścisłą koncentrację na prowadzeniu działalności podstawowej,
  • uwolnienie trudno dostępnych zasobów i wykorzystanie ich do podstawowej działalności,
  • przeniesienie ryzyka związanego z zarządzaniem zleconą funkcją na usługodawcę zewnętrznego,
  • dostęp do najnowszych technologii,
  • redukcję i kontrolę kosztów operacyjnych

Wykorzystanie koncepcji obsługi zewnętrznej w zarządzaniu, pozwala na uzyskanie przez firmę większej konkurencyjności.

Najpowszechniejsze obecnie obszary zastosowania outsourcingu związane są z tymi dziedzinami i technologiami, które wymagają przy wdrożeniu sporych nakładów finansowych.

outsourcing expo

Gdzie znaleźć usługi outsourcingowe?

 

Zapraszamy na jedyne w Polsce Targi OUTSOURCING EXPO - Ogólnopolskie Spotkanie Przedsiębiorców!

III edycja odbędzie się 24 września (wtorek) na PGE Narodowym w Warszawie.

Na targach znajdziesz ofertę firm działającym w każdym sektorze, którego potrzebuje Twoja Firma.

Nasi wystawcy to najważniejsi przedstawiciele dynamicznie rozwijającej się branży outsourcingu, oferujący usługi dla Twojego przedsiębiorstwa!

"Polska zajmuje obecnie drugie miejsce pod względem tempa wzrostu rynku outsourcingowego na świecie - zaraz po Indiach!"- Eva Aboo (Roadshow Polska)

Wydarzenie to biznesowe spotkanie, zrzeszające polskich przedsiębiorców. Jest to szansa na wymianę spostrzeżeń i doświadczeń w gronie blisko 1500 uczestników.

Co w programie?

Strefa wystawiennicza: Kilkudziesięciu wystawców, 10 sektorów outsourcingu, liderzy rynku i nowe przedsiębiorstwa. Poznaj nowe możliwości outsourcingu usług i zmniejsz koszty w swojej firmie!

Akademia Outsourcingu to konferencja dla przedsiębiorców podzielona na bloki tematyczne:

Marketing, Sprzedaż, HR, Zarządzanie, Outsourcing

Praktycy biznesu i aktywni przedsiębiorcy.

Zarządzaj skutecznie pracownikami, wzmocnij relację z klientem, podejmuj lepsze decyzje. Poznaj realne działania wpływające na rozwój Twojej firmy..

Business Matching - pomożemy Ci w efektywnym nawiązaniu relacji biznesowych. W biznesie najważniejsze są kontakty. Biznes tworzą ludzie, a najlepszym jego fundamentem są relacje. Dzięki aplikacji mobilnej nawiązanie kontaktu będzie jeszcze prostsze.

Moderowany networking biznesowy -  Nie musisz stać samotny przy stoliku. Nie musisz czekać aż ktoś się zainteresuje Twoją osobą. Nawiązanie relacji nigdy nie było łatwiejsze. 7 godzin wymiany doświadczeń i nawiązywania relacji pod okiem Grzegorza Turniaka.

 

Dołącz do wydarzenia i znajdź rozwiązania outsourcingowe dla swojej franczyzy!

outsourcing dla franczyzy
Zobacz również
Rodzaje franczyzy
Rodzaje franczyzy. Jaki format jest najkorzystniejszy?
Pierwszą decyzją, którą podejmuje franczyzobiorca, jest zainteresowanie się typami franczyzy i sprawdzenie, jaki jest najbardziej korzystny dla niego. Sprawdź rodzaje…
Czytaj więcej>>
Doradztwo franczyzowe
Doradztwo franczyzowe – kiedy należy skorzystać z pomocy?
Raz po raz na rynku pojawiają się nowe możliwości prowadzenia biznesu. Coraz więcej firm obiera skalujący model biznesowy, rozwijając sieć…
Czytaj więcej>>
Koncept RE/MAX
Podstawowym założeniem konceptu RE/MAX jest zarządzanie biurem nieruchomości, rekrutacja, budowanie i wspieranie przez franczyzobiorcę zespołu profesjonalnych, zaangażowanych i skutecznych agentów…
Czytaj więcej>>
Do targów pozostało: