INTERNATIONAL CENTER OF EVENTS I PTAK WARSAW EXPO ŁĄCZĄ SIŁY

Jedną z najważniejszych zasad biznesu jest to, że kto stoi w miejscu, ten się cofa. Właśnie dlatego z wielką radością informujemy, że Targi FRANCZYZA EXPO robią kolejny krok w dynamizacji działań i łączą siły z PTAK WARSAW EXPO, czyli właścicielem hal targowych w Nadarzynie.

Celem fuzji jest rozwój branży franczyzowej w wymiarze krajowym i międzynarodowym poprzez wykorzystanie wszystkich atutów i ogromnego potencjału, który dają infrastruktura i rozwiązania technologiczne gwarantowane przez PTAK WARSAW EXPO.

Połączenie największych atutów obu podmiotów to stworzenie wydarzenia, którego jeszcze w Europie nie było. Zespół FRANCZYZA EXPO odpowiadać będzie za stronę promocyjną i handlową. Wsparcie techniczne i infrastrukturalne event zyska dzięki grupie PWE.

Nasz wspólny cel to dynamiczny rozwój branży franczyzowej i jeszcze większa integracja środowiska biznesowego. Dzięki połączeniu targów FRANCZYZA EXPO z PTAK WARSAW EXPO  propagowanie wiedzy z zakresu franczyzy , promocja branży w każdej postaci, a także edukacja w tym kontekście wejdzie na jeszcze wyższy poziom.

Jesteśmy pewni, że wspólne działanie zespoi branżę franczyzowa, pobudzi koniunkturę, a targi FRANCZYZA EXPO  będą dzięki nim rozpoznawalne w całej Europie. Razem będziemy mocniejsi!

V edycja Franczyza EXPO

V edycja Franczyza EXPO stawia na rozwój. Przypomnijmy, że każda odsłona wydarzenia cieszyła się odwiedzinami 2500 przedsiębiorców, którzy mogli zaznajomić się z ofertami ponad 80 franczyz z Polski i zagranicy z różnych dziedzin (między innymi gastronomii, telekomunikacji, nieruchomości, sportu czy usług). Kolejna edycja będzie jeszcze bardziej imponująca.

Franczyza EXPO

16-17 września 2022

PTAK Warsaw EXPO, Nadarzyn 

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z agendą wydarzenia.

Więcej szczegółów na franczyzaexpo.pl