Konferencja & Workshop Franczyza 2.0 to nie tylko panele dyskusyjne i wykłady – chcemy, aby było praktycznie, i aby każdy z Uczestników mógł doświadczyć Transformacyjnej Edukacji i Transformacyjnego Myślenia na własnym przykładzie. Zależy nam, abyście spróbowali i poczuli różnicę, zrozumieli czym jest innowacja we franczyzie i zobaczyli jakie możliwości czekają na liderów. Za 5 lat naszymi największymi konkurentami będą firmy, których jeszcze nie ma! Dlatego warto szukać nowych ścieżek i konkurować dzięki Innowacji Franczyzy, a przygotowane przez nas Warsztaty to okazja do rozwoju na najwyższym poziomie – od praktyków biznesu i kadry naukowej.

Z czym wyjdziesz z Warsztatów

  • Rozwiniesz całościowe rozumienie procesu budowania franczyzy lokalnie (Twój punkt) i centralnie (Twoja sieć)
  • Doświadczysz praktycznych ćwiczeń i styku z innymi uczestnikami, którzy mają takie same wyzwania, jak Ty!
  • Wyjdziesz z ramowym rozwiązaniem w Twoim temacie, bez względu na to czy dopiero zamierzasz wejść na ścieżkę franczyzy, czy już na niej jesteś i chcesz ją udoskonalić.

Zapraszamy do wspólnego uczenia się i dzielenia doświadczeniami podczas warsztatów rozwojowych dla Franczyzobiorców, Kandydatów na Franczyzobiorców i Franczyzodawców.

Sprawdź, co Cię czeka na #Workshop – Learning & Community Experience

Warsztaty dla Kandydatów na franczyzobiorców: Jak wybrać dla siebie dobrą franczyzę?

  1. Gdy jako Kandydat na Franczyzobiorcę chcesz dobrze zrozumieć, wybrać i dopasować dla siebie franczyzę, sięgnij po pomoc i poznaj narzędzia, które pomogą Ci zrozumieć, które franczyzy na rynku spełnią Twoje ambicje, cele życiowe i finansowe.
    Poznasz też innych kandydatów i aktywnych franczyzobiorców innych sieci, aby wspólnie się rozwijać i uczyć i inspirować na ścieżce przedsiębiorczej.
  2. Warsztaty dla Franczyzodawców i Przedsiębiorców, którzy chcą zbudować Franczyzę: Jak budować dobrą franczyzę, która potrafi konkurować w warunkach nowej ekonomii i ciągłych zmian, kiedy AI zmienia wszystko Gdy jako Franczyzodawca chcesz zbudować trwałą i zyskowną franczyzę wejdź na ścieżkę rozwoju według modelu budowania systemów franczyzowych Franczyza 2.0.
  3. Warsztaty dla Franczyzobiorców, którzy chcą się zainspirować (a potem może wejść) ścieżką rozwoju ich Organizacji Franczyza 2.0. Gdy jesteś Franczyzobiorcą sięgaj po rozwój kompetencji zarządczych i buduj lokalnie Organizację 2.0, która rośnie zyskownie. Poznaj kluczowe obszary wzrostu Twojego biznesu. Na warsztatach spotkasz Franczyzobiorców innych marek, m.in. Subway, aby inspirować się wspólnie, networkingować i dołączać do ścieżki wzrostu dla Organizacji 2.0.

Tematyka Człowiek, Organizacja i Przedsiębiorczość Technologiczna we Franczyzie będzie towarzyszyć naszej Konferencji & Workshop Franczyza 2.0, której organizatorem merytorycznym są Monika Ferreira I’GS In Good Strategy, Franczyza 2.0 oraz Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej Eryk Głodziński, w partnerstwie strategicznym z Ptak Warsaw Expo, Kazimierz Cwikla.

Dołącz do learning & community experience i spędź czas w gronie rozwijających się marek franczyzowych, CEO, przedsiębiorców i kandydatów na franczyzobiorców!

CTA: Zapisuję się na bezpłatne warsztaty https://ingoodstrategy.com/franczyza-expo-2024/

CTA: Poznaję agendę warsztatów https://franczyzaexpo.pl/wydarzenia/

———

Gdzie jeszcze można szukać inspiracji do transformacji swojej sieci franczyzowej i samego siebie jako lidera?

Razem z Wydziałem Zarządzania Politechniki Warszawskiej realizujemy Transformacyjną Edukację we Franczyzie, nastawioną na efekt zmiany: optymalizację, rozwój i dostosowanie organizacji do zmieniającego się otoczenia i wyzwań biznesu. Zależy na tym, aby uczestnicy programu potrafili przekładać zdobytą wiedzę na praktykę biznesu i dzięki temu osiągali zarówno swoje cele rozwojowe człowieka oraz cele rozwojowe organizacji.

Chcemy, aby na rynku funkcjonowało jak najwięcej sieci franczyzowych bardzo dobrze poukładanych organizacyjnie, z dużym potencjałem skalowalności. Aby rosły zyskownie po dwóch stronach, franczyzodawcy i franczyzobiorcy, ciągle się transformując i stając 2.0.

Program realizujemy w dwóch ścieżkach: dla Franczyzodawców i dla Franczyzobiorców dopasowując program rozwojowy do wyzwań każdego z nich. Zapraszamy Liderów Franczyzy, Managerów we Franczyzie, Franczyzodawców i Franczyzobiorców, którzy chcą wchodzić na wyższy poziom zaawansowania pod względem nowoczesnego modelu zarządzania i innowacyjności i skuteczniej realizować swoje cele wzrostu i rentowności po stronie franczyzodawcy i franczyzobiorcy.

Program realizowany jest w oparciu o metodykę budowania i rozwijania systemów sieciowych Franczyza 2.0

Zostań Organizacją Przyszłości, czyli Franczyzą Nowej Ekonomii!

https://www.wz.pw.edu.pl/Edu4Business/Transformacyjna-Edukacja-we-Franczyzie