Networking

„Networking to danie szansy przypadkowi.”

Grzegorz Turniak

Jak to wygląda?

 

Wyobraź sobie, że odbierasz identyfikator z recepcji, odwracasz się, dostajesz torbę powitalną i w tym momencie podchodzi do Ciebie uśmiechnięty mężczyzna i wita Cię na targach. Pyta czego oczekujesz od wydarzenia, co i kto Cię interesuje. Odpowiadasz i po chwili zostaniesz przedstawiony osobie, której szukasz.

Chcesz dotrzeć do inwestora? Szukasz konkretnego typu osoby? Interesuje Cię przedstawiciel danej branży?

Networkerzy pomogą Ci nawiązać pierwszy kontakt i przedstawia Cię odpowiedniej osobie. To najprostszy sposób na nawiązanie relacji.

Networkerzy są profesjonalistami i ekspertami w swojej dziedzinie. Zawsze zjawiają się na wydarzeniu kwadrans przed oficjalną rejestracją Gości. Od pierwszych chwil witają Gości i łączą ich w mniejsze grupki osób, aby wymieniały się swoim doświadczeniem, umiejętnościami. Taktownie pomagają nawiązać rozmowy, przedstawiają sobie uczestników od momentu rejestracji do rozpoczęcia konferencji.

Nie musisz się martwić samotnym przy stoliku. Nie musisz czekać aż ktoś się zainteresuje Twoją osobą. Nawiązanie relacji nigdy nie było łatwiejsze.

 

Stanley Milgram w swoim eksperymencie o nazwie "Świat jest mały", empirycznie potwierdził hipotezę, że członkowie jakiejkolwiek dużej społeczności mogą być powiązani poprzez sieci pośrednich znajomych.

I tak na przykład, od prezydenta Stanów Zjednoczonych dzieli nas maksymalnie SZEŚĆ STOPNI ODDALENIA!

Oznacza to, że dzięki pośrednim relacjom znanych nam osób jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego z kim chcielibyśmy nawiązać współpracę.

Networking biznesowy podczas Targów Franczyza Expo z pewnością otworzy wiele możliwości kontaktów i dotarcia nawet do najtrudniejszych klientów.

 


 

business seed dating

Do targów pozostało: