Ściśle ograniczona pula biletów! Kup teraz w niższej cenie! KUP BILET
Aktualności » Naturhouse - postaw na zdrowy biznes!
Naturhouse - postaw na zdrowy biznes!

Naturhouse to międzynarodowa sieć centrów dietetycznych, działająca na zasadzie franczyzy. W Polsce ma już ponad 200 oddziałów. Filozofia firmy opiera się na autorskiej i skutecznej metodzie, która łączy 3 elementy:

opieka dietetyka: stałe wsparcie i motywacja na cotygodniowych wizytach kontrolnych. Częste konsultacje umożliwiają szybką reakcję na potrzeby klienta;
dieta: jest nastawiona na zdrowie, funkcjonalność, przyjemność i edukację. Posiłki są proste w przygotowaniu, smaczne, wykorzystują ogólnodostępne produkty;
suplementacja: naturalne ekstrakty roślinne znane od wieków ze swoich dobroczynnych właściwości. Suplementacja pozwala odżywić ciało oraz zapewnia zdrowy i efektywny sposób odchudzania.

Zostań swoim szefem!
Naturhouse to firma wielokrotnie nagradzana w Polsce i na świecie (m.in. dwukrotnie Orłem Tygodnika Wprost, uwzględniona w rankingach TOP 100 Global Franchises czy Franchise Direct i Diamentów Forbesa).

Praca pod szyldem międzynarodowej marki o wypracowanej i ugruntowanej pozycji lidera na rynku to recepta na sukces! Tym bardziej, że rynek usług dietetycznych ciągle się rozwija, a moda na bycie „fit” jest cały czas na topie.

Co ważne – nie trzeba być dietetykiem, aby otworzyć swój gabinet. Można być właścicielem i zatrudnić wykwalifikowany personel. Każdy franczyzobiorca zyskuje wyłączność funkcjonowania w określonej strefie geograficznej. Centrala wspomaga też swoich kontrahentów organizując ogólnopolskie kampanie reklamowe i służąc pomocą na każdym etapie prowadzenia działalności.

Opłata licencyjna wynosi jedynie 2400 zł netto rocznie. Centrala firmy nie pobiera przy tym żadnych dodatkowych opłat czy marży ze sprzedaży. To więc doskonały pomysł na biznes!

Idąc z duchem czasu, w 2020 roku Naturhouse uruchomiło oficjalny sklep internetowy, w którym można kupić markowe suplementy diety, żywność i naturalne kosmetyki, a także skorzystać z porady telefonicznej z dietetykiem. Dzięki połączeniu usług online i offline firma doskonale odnalazła się w pandemicznej rzeczywistości i znalazła sposób na dalszy rozwój konceptu, z zyskiem dla swoich franczyzobiorców.

Więcej szczegółów: https://franczyza.naturhouse-polska.pl/

Zobacz również
INTERNATIONAL CENTER OF EVENTS I PTAK WARSAW EXPO ŁĄCZĄ SIŁY
Jedną z najważniejszych zasad biznesu jest to, że kto stoi w miejscu, ten się cofa. Właśnie dlatego z wielką radością…
Czytaj więcej>>
III edycja konkursu Franchising Awards!
Kolejna edycja targów FranczyzaExpo za nami. Już po raz 4. spotkaliśmy się na PGE Narodowym, aby ponownie wymienić doświadczenia dotyczące…
Czytaj więcej>>
INFORMACJE ORGANIZACYJNE- FranczyzaEXPO
5 marca ponownie spotkamy się na PGE Narodowym, aby porozmawiać o najlepszych franczyzach i poznać innowacyjne modele biznesowe. Poniżej komplet…
Czytaj więcej>>
Do targów pozostało: