Ściśle ograniczona pula biletów! Kup teraz w niższej cenie! KUP BILET
Aktualności » Meeting Application zostaje partnerem technologicznym!
Meeting Application zostaje partnerem technologicznym!

Meeting Application stworzy dedykowaną aplikację mobilną, dzięki której umawianie spotkanie w strefie Business Speed Dating będzie banalnie proste a lista wystawców i plan hali będzie pod ręką.

 

Meeting Application dostarcza mobilne aplikacje eventowe, które usprawniają zarządzanie wydarzeniem i pozwalają uczestnikom sprawdzać wszystkie informacje na własnych telefonach.

Dodatkowo aplikacja jest elastyczna, więc jej funkcje można dostosować do różnego rodzaju wydarzeń. Intuicyjny panel administratora pozwala stworzyć gotową aplikację w kilka godzin bez specjalnych umiejętności technicznych. Powstaje przyjazny interfejs użytkownika, który zapewnia sprawną komunikacji i stałą aktualizację treści. Organizatorzy mają także dostąp do automatycznych wyników ankiet, więc mogą niezwłocznie reagować i dostosowywać się do preferencji swoich uczestników.

Ponadto aplikacja umożliwia wielokanałową komunikację, dzięki powiadomieniom PUSH, wiadomościom prywatnym i chatom tematycznym. Użytkownicy mogą również umawiać się na spotkania i realizować swoje cele biznesowe oraz budować relacje.

Wszystkie te elementy pozwalają zaangażować uczestników i stworzyć społeczności. Meeting Application wspiera swoja aplikacją konferencje w ponad 31 krajach na 6 kontynentach.

 

Dowiedz się więcej na www.meetingapplication.com


Chcesz pokazać swoją firmę? Zostań wystawcą

Szukasz pomysłu na biznes? Odwiedź targi

Meeting Application
Zobacz również
Głosowanie w konkursie Franchising Awards rozpoczęte!
Wybierz z nami zwycięzców i przyznaj tytuł Rekomendowanej Franczyzy! Pobierz aplikację targową i oddaj głos w każdej kategorii Firmy startują w…
Czytaj więcej>>
Aplikacja targowa
Aplikacja targowa już dostępna!
Zapraszamy do pobrania aplikacji IC EVENTS - oficjalnej aplikacji targów Franczyza Expo 2019.   W aplikacji znajdziecie m.in: spis i wizytówki wystawców…
Czytaj więcej>>
5asec
5àsec na targach Franczyza Expo 2019!
5àsec dołącza do grona wystawców w sektorze usług dla konsumentów. 5àsec jest światowym liderem na rynku pralniczym i największą w…
Czytaj więcej>>
Do targów pozostało: