Ściśle ograniczona pula biletów! Kup teraz w niższej cenie! KUP BILET
Aktualności » Marszałek Województwa Mazowieckiego Patronem Honorowym Franczyza EXPO
Marszałek Województwa Mazowieckiego Patronem Honorowym Franczyza EXPO

Z nieukrywaną przyjemnością informujemy, że Franczyza EXPO, najlepszy event branżowy, został objęty Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Mazowieckiego.

III edycja eventu Franczyza EXPO będzie wyjątkowa. Podczas wydarzenia będzie można nie tylko zapoznać się z ofertą najważniejszych brandów franczyzowych w Polsce, ale również zyskać merytoryczną wiedzę, która pomaga w rozwoju biznesu.

Podczas Akademii Franczyzy tacy eksperci, jak Andrzej Krawczyk, Łukasz Dojka czy Robert Kuc powiedzą o drogach wzrostu zawodowego dzięki franczyzie. Zdradzą również jej największe zalety i opowiedzą o bezpieczeństwie korzystania z takiego modelu biznesowego. Business matching wpłynie pozytywnie na budowanie relacji pomiędzy potencjalnymi franczyzobiorcami i franczyzodawcami, a strefa wystawiennicza wprowadzi uczestników w świat nowych możliwości poszczególnych franczyz.

Gwarantem jakości eventu są ci, którzy z nami współpracują. Mamy niezwykłą przyjemność ogłosić, że Franczyza EXPO została objęta Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Mazowieckiego. Jest to wyróżnienie podkreślające szczególny charakter wydarzeń i inicjatyw. Wiemy, że razem zagwarantujemy nie tylko najlepszy poziom merytoryczny eventu, ale również potwierdzimy jego skuteczność w kreowaniu nowych relacji biznesowych.

Targi Franczyza Expo 2021 to wydarzenie skierowane do liderów biznesu, którzy są zainteresowani rozwojem firmy, a także przedsiębiorców poszukujących konkretnych ofert, inspiracji oraz trendów we franczyzie.

Weź udział w III edycji Targów Franczyza Expo!

- Skorzystaj z okazji do poznania ofert ponad 100 konceptów franczyzowych.
- Nawiąż wartościowe kontakty i zainspiruj się do rozkręcenia sprawdzonego biznesu.
- Porozmawiaj z doradcami specjalizującymi się w modelu franczyzowym.

Franczyza EXPO – 8 maja 2021 – Warszawa
Gwarancja pozyskania franczyzobiorców i znalezienia biznesu szytego na miarę
Tu nie ma ludzi z przypadku.

Sprawdź nas także na Facebooku:

Facebook Franczyza EXPO

Złotym sponsorem eventu jest Xtreme Fitness Gyms. Srebrnymi Carrefour Express oraz Zdrowa Krowa.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Franczyza dla studentów

CZYTAJ TAKŻE:

Dołącz do liderów franczyzy

Franczyza Expo Team

Marszałek Województwa Mazowieckiego
Zobacz również
Rodzaje franczyzy
Rodzaje franczyzy. Jaki format jest najkorzystniejszy?
Pierwszą decyzją, którą podejmuje franczyzobiorca, jest zainteresowanie się typami franczyzy i sprawdzenie, jaki jest najbardziej korzystny dla niego. Sprawdź rodzaje…
Czytaj więcej>>
Doradztwo franczyzowe
Doradztwo franczyzowe – kiedy należy skorzystać z pomocy?
Raz po raz na rynku pojawiają się nowe możliwości prowadzenia biznesu. Coraz więcej firm obiera skalujący model biznesowy, rozwijając sieć…
Czytaj więcej>>
Franczyza EXPO - kolejny raz połączyliśmy biznes
Za nami kolejna edycja Targów Franczyza EXPO! Już 3. raz spotkaliśmy się, aby rozmawiać o branży franczyzowej, nawiązać kontakty i…
Czytaj więcej>>
Do targów pozostało: