Aktualności » Krzysztof Brola prelegentem na Akademii Franczyzy
Krzysztof Brola prelegentem na Akademii Franczyzy

Z przyjemnością ogłaszamy pierwszego prelegenta na Akademii Franczyzy, która odbędzie się podczas Targów Franczyza Expo 2019.

Krzysztof Brola to ceniony radca prawny oraz ekspert w zakresie negocjacji i obsługi prawnej biznesu.

Podczas Akademii Franczyzy wygłosi prelekcję "Źródła siły i słabości w negocjacjach"

Krzysztof Brola - radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie, ekspert w zakresie negocjacji i obsługi prawnej biznesu.

Ukończył prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, zarządzanie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Obecnie prowadzi interdyscyplinarne badania naukowe w zakresie negocjacji handlowych i konfliktowych, w ramach seminariów doktorskich na Wydziale Prawa SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego w Warszawie.

Posiada ponad piętnastoletnie doświadczenie w bieżącej obsłudze prawnej małych i średnich firm. Zarządza renomowaną Kancelarią Prawną K.BROLA i WSPÓLNICY w Warszawie specjalizującą się w obsłudze prawnej biznesu, wierzytelności i transakcji na rynku nieruchomości.

Swoim Klientom z obszaru MSP zapewnia na najwyższym poziomie opiekę w zakresie, m.in. negocjowania i zawierania umów, egzekwowania należności oraz szybkiego i skutecznego rozwiązywania sporów metodami sądowymi i pozasądowymi. Nie ogranicza się do informowania Klientów o obowiązujących normach prawnych, lecz proaktywnie informuje ich o pojawiających się zagrożeniach i szansach dla ich biznesu, a także tworzy i wdraża najefektywniejsze strategie postępowania w danej sprawie lub z danym problemem.

Jego motto: „Skuteczność i Zaufanie” oddaje najważniejsze wartości, jakimi kieruje się w pracy zawodowej – działa szybko, skutecznie i dyskretnie.

Więcej informacji na www.kbrola.pl


Chcesz pokazać swoją firmę? Zostań wystawcą

Szukasz pomysłu na biznes? Odwiedź targi

Krzysztof Brola
Zobacz również
5asec
5àsec na targach Franczyza Expo 2019!
5àsec dołącza do grona wystawców w sektorze usług dla konsumentów. 5àsec jest światowym liderem na rynku pralniczym i największą w…
Czytaj więcej>>
Timeqube partnerem Akademii Franczyzy!
Timeqube to innowacyjny timer do spotkań biznesowych, public speakingu i warsztatów.   Wykorzystując połączenie mózg - kolor, pokazuje upływający czas…
Czytaj więcej>>
Piotr Sosiński
Biznes rozwija się dzięki ludziom. Jak zdobyć, zatrudnić i zatrzymać właściwych pracowników w firmie?
Piotr Sosiński (Facet5) wygłosi prelekcję na scenie Akademii Franczyzy.   Temat prelekcji to Biznes rozwija się dzięki ludziom. Jak zdobyć, zatrudnić…
Czytaj więcej>>
Do targów pozostało: