Ściśle ograniczona pula biletów! Kup teraz w niższej cenie! KUP BILET
Aktualności » Krzysztof Brola prelegentem na Akademii Franczyzy
Krzysztof Brola prelegentem na Akademii Franczyzy

Z przyjemnością ogłaszamy pierwszego prelegenta na Akademii Franczyzy, która odbędzie się podczas Targów Franczyza Expo 2019.

Krzysztof Brola to ceniony radca prawny oraz ekspert w zakresie negocjacji i obsługi prawnej biznesu.

Podczas Akademii Franczyzy wygłosi prelekcję "Źródła siły i słabości w negocjacjach"

Krzysztof Brola - radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie, ekspert w zakresie negocjacji i obsługi prawnej biznesu.

Ukończył prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, zarządzanie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Obecnie prowadzi interdyscyplinarne badania naukowe w zakresie negocjacji handlowych i konfliktowych, w ramach seminariów doktorskich na Wydziale Prawa SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego w Warszawie.

Posiada ponad piętnastoletnie doświadczenie w bieżącej obsłudze prawnej małych i średnich firm. Zarządza renomowaną Kancelarią Prawną K.BROLA i WSPÓLNICY w Warszawie specjalizującą się w obsłudze prawnej biznesu, wierzytelności i transakcji na rynku nieruchomości.

Swoim Klientom z obszaru MSP zapewnia na najwyższym poziomie opiekę w zakresie, m.in. negocjowania i zawierania umów, egzekwowania należności oraz szybkiego i skutecznego rozwiązywania sporów metodami sądowymi i pozasądowymi. Nie ogranicza się do informowania Klientów o obowiązujących normach prawnych, lecz proaktywnie informuje ich o pojawiających się zagrożeniach i szansach dla ich biznesu, a także tworzy i wdraża najefektywniejsze strategie postępowania w danej sprawie lub z danym problemem.

Jego motto: „Skuteczność i Zaufanie” oddaje najważniejsze wartości, jakimi kieruje się w pracy zawodowej – działa szybko, skutecznie i dyskretnie.

Więcej informacji na www.kbrola.pl


Chcesz pokazać swoją firmę? Zostań wystawcą

Szukasz pomysłu na biznes? Odwiedź targi

Krzysztof Brola
Zobacz również
Bezpieczna franczyza
Bezpieczna franczyza to pewne zarobki. Mamy ją dla ciebie
Bezpieczna franczyza to najlepsze możliwe rozwiązanie biznesowe. Plan działania jest znany, a zyski pewne. Takie rozwiązania można znaleźć podczas Franczyza…
Czytaj więcej>>
Pułapki franczyzy
Pułapki franczyzy, na które warto uważać
Franczyza z pozoru wydaje się biznesem idealnym. Mała odpowiedzialność, zazwyczaj niewielki wkład własny i gwarantowane wsparcie franczyzodawcy. Nie zawsze tak…
Czytaj więcej>>
5asec
5àsec na targach Franczyza Expo 2019!
5àsec dołącza do grona wystawców w sektorze usług dla konsumentów. 5àsec jest światowym liderem na rynku pralniczym i największą w…
Czytaj więcej>>
Do targów pozostało: