Ściśle ograniczona pula biletów! Kup teraz w niższej cenie! KUP BILET
Aktualności » Krzysztof Brola prelegentem na Akademii Franczyzy
Krzysztof Brola prelegentem na Akademii Franczyzy

Z przyjemnością ogłaszamy pierwszego prelegenta na Akademii Franczyzy, która odbędzie się podczas Targów Franczyza Expo 2019.

Krzysztof Brola to ceniony radca prawny oraz ekspert w zakresie negocjacji i obsługi prawnej biznesu.

Podczas Akademii Franczyzy wygłosi prelekcję "Źródła siły i słabości w negocjacjach"

Krzysztof Brola - radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie, ekspert w zakresie negocjacji i obsługi prawnej biznesu.

Ukończył prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, zarządzanie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Obecnie prowadzi interdyscyplinarne badania naukowe w zakresie negocjacji handlowych i konfliktowych, w ramach seminariów doktorskich na Wydziale Prawa SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego w Warszawie.

Posiada ponad piętnastoletnie doświadczenie w bieżącej obsłudze prawnej małych i średnich firm. Zarządza renomowaną Kancelarią Prawną K.BROLA i WSPÓLNICY w Warszawie specjalizującą się w obsłudze prawnej biznesu, wierzytelności i transakcji na rynku nieruchomości.

Swoim Klientom z obszaru MSP zapewnia na najwyższym poziomie opiekę w zakresie, m.in. negocjowania i zawierania umów, egzekwowania należności oraz szybkiego i skutecznego rozwiązywania sporów metodami sądowymi i pozasądowymi. Nie ogranicza się do informowania Klientów o obowiązujących normach prawnych, lecz proaktywnie informuje ich o pojawiających się zagrożeniach i szansach dla ich biznesu, a także tworzy i wdraża najefektywniejsze strategie postępowania w danej sprawie lub z danym problemem.

Jego motto: „Skuteczność i Zaufanie” oddaje najważniejsze wartości, jakimi kieruje się w pracy zawodowej – działa szybko, skutecznie i dyskretnie.

Więcej informacji na www.kbrola.pl


Chcesz pokazać swoją firmę? Zostań wystawcą

Szukasz pomysłu na biznes? Odwiedź targi

Krzysztof Brola
Zobacz również
Pułapki franczyzy
Pułapki franczyzy, na które warto uważać
Franczyza z pozoru wydaje się biznesem idealnym. Mała odpowiedzialność, zazwyczaj niewielki wkład własny i gwarantowane wsparcie franczyzodawcy. Nie zawsze tak…
Czytaj więcej>>
5asec
5àsec na targach Franczyza Expo 2019!
5àsec dołącza do grona wystawców w sektorze usług dla konsumentów. 5àsec jest światowym liderem na rynku pralniczym i największą w…
Czytaj więcej>>
Timeqube partnerem Akademii Franczyzy!
Timeqube to innowacyjny timer do spotkań biznesowych, public speakingu i warsztatów.   Wykorzystując połączenie mózg - kolor, pokazuje upływający czas…
Czytaj więcej>>
Do targów pozostało: