Ściśle ograniczona pula biletów! Kup teraz w niższej cenie! KUP BILET
Aktualności » Koncept RE/MAX
Koncept RE/MAX

Podstawowym założeniem konceptu RE/MAX jest zarządzanie biurem nieruchomości, rekrutacja, budowanie i wspieranie przez franczyzobiorcę zespołu profesjonalnych, zaangażowanych i skutecznych agentów nieruchomości.

Franczyzobiorcy działają tylko w oparciu o umowy ekskluzywne, wdrażają wysokie standardy obsługi klienta i tym samym mocno zwiększają swoją konkurencyjność na lokalnym rynku.

Bardzo dobry biznes dla menedżerów. Nie oczekujemy doświadczenia w branży nieruchomości. Mając własną jednostkę szkoleniową Akademię RE/MAX, nasi franczyzobiorcy mają pewność, że pomimo braku doświadczenia w branży, będą bardzo dobrze przygotowani do efektywnego zarządzania biurem i zespołem w biurze RE/MAX.

Warunki współpracy. Oczekujemy od naszych franczyzobiorców:

  • motywacji do działania, przedsiębiorczości i maksymalnego zaangażowania w prowadzenie biura,
  • wysokiej kultury osobistej, działania w ramach ściśle określonych zasad i procedur, przestrzegania wysokich standardów etycznych obowiązujących w sieci RE/MAX,
  • dysponowania kapitałem inwestycyjnym na pokrycie wstępnej, jednorazowej opłaty franczyzowej, zakupu wyposażenia biura, obrandowania lokalu, utrzymania stanowiska administratora biura oraz na pokrycie kosztów działalności biura przez kilka pierwszych miesięcy (rezerwa finansowa),
  • dysponowania lokalem własnym lub wynajętym, w samodzielnie wyszukanej lokalizacji, z dostępnymi miejscami parkingowymi, wykończonym zgodnie z identyfikacją wizualną marki RE/MAX (lokal akceptuje biuro regionalne). Ważne, by biuro było funkcjonalne, dobrze zorganizowane, komfortowe do prowadzenia działalności przez agentów stowarzyszonych z biurem RE/MAX.

Wyróżniamy się na rynku nieruchomości na wielu płaszczyznach. Przede wszystkim jesteśmy marką międzynarodową. Działamy w ponad 110 krajach, od niemal 50 lat, a więc doświadczenie w biznesie w branży nieruchomości mamy bardzo duże.

Nieprzerwanie, od 13 lat jesteśmy nr 1 według rankingu Franchise Times Top 400, jak również nr 1 w branży, co daje pozycję 11 wśród globalnych franczyz magazynu Entrepreneur, 2020 Top Global Franchises Ranking.

Wizja i misja marki RE/MAX jest jasno zdefiniowana, spójna i niezmienna dla wszystkich partnerów RE/MAX od niemal 50 lat.
Mamy własną Akademię RE/MAX, które przygotowuje od podstaw zarówno agenta nieruchomości jak i właściciela biura RE/MAX do prowadzenia biznesu.

Bardzo duże znaczenie ma dla nas etyka zawodu, wysokie standardy pracy.

Chcemy, by rynek nieruchomości był obsługiwany przez najlepszych agentów, którzy w oparciu o wysokie standardy, będą oferować usługę na najwyższym poziomie. Taki jest nasz cel. Stawiamy na jakość i na ciągły rozwój, nie na ilość.

Droga do franczyzy RE/MAX nie jest długa, ale wymagająca. Nie każda osoba może zostać franczyzobiorcą RE/MAX. Wysoka jakość współpracy ma dla nas duże znaczenie. Aby mieć pewność, że zostanie zachowana, przeprowadzamy kilka rozmów z naszymi kandydatami, przed nawiązaniem stałej współpracy.

Zobacz również
INTERNATIONAL CENTER OF EVENTS I PTAK WARSAW EXPO ŁĄCZĄ SIŁY
Jedną z najważniejszych zasad biznesu jest to, że kto stoi w miejscu, ten się cofa. Właśnie dlatego z wielką radością…
Czytaj więcej>>
III edycja konkursu Franchising Awards!
Kolejna edycja targów FranczyzaExpo za nami. Już po raz 4. spotkaliśmy się na PGE Narodowym, aby ponownie wymienić doświadczenia dotyczące…
Czytaj więcej>>
INFORMACJE ORGANIZACYJNE- FranczyzaEXPO
5 marca ponownie spotkamy się na PGE Narodowym, aby porozmawiać o najlepszych franczyzach i poznać innowacyjne modele biznesowe. Poniżej komplet…
Czytaj więcej>>
Do targów pozostało: