Ściśle ograniczona pula biletów! Kup teraz w niższej cenie! KUP BILET
Aktualności » Jak wygląda networking na targach Franczyza Expo?
Jak wygląda networking na targach Franczyza Expo?

Zastanawiasz się czym jest networking i jakie korzyści przynosi?

 

Wyobraź sobie, że odbierasz identyfikator z recepcji, odwracasz się, dostajesz torbę powitalną i w tym momencie podchodzi do Ciebie uśmiechnięty mężczyzna i wita Cię na targach. Pyta czego oczekujesz od wydarzenia, co i kto Cię interesuje. Odpowiadasz i po chwili zostaniesz przedstawiony osobie, której szukasz.

Chcesz dotrzeć do inwestora? Szukasz konkretnego typu osoby? Interesuje Cię przedstawiciel danej branży?

Grzegorz Turniak i Akademia Grzegorza Turniaka pomogą nawiązać pierwszy kontakt i przedstawia Cię odpowiedniej osobie. To najprostszy sposób na nawiązanie relacji.

Nie musisz się martwić samotnym przy stoliku. Nie musisz czekać aż ktoś się zainteresuje Twoją osobą. Nawiązanie relacji nigdy nie było łatwiejsze.

 

Networkerzy Akademii są profesjonalistami i ekspertami w swojej dziedzinie. Zawsze zjawiają się na wydarzeniu kwadrans przed oficjalną rejestracją Gości.

Od pierwszych chwil witają Gości i łączą ich w mniejsze grupki osób, aby wymieniały się swoim doświadczeniem, umiejętnościami. Taktownie pomagają nawiązać rozmowy, przedstawiają sobie uczestników od momentu rejestracji do rozpoczęcia konferencji.

 

networking


„Networking to danie szansy przypadkowi.”

Grzegorz Turniak

Networking rozpoczyna się o godzinie 09.30 i trwa do końca targów.

 

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Chcesz pokazać swoją firmę? Zostań wystawcą

Szukasz pomysłu na biznes? Odwiedź targi

networking
Zobacz również
5asec
5àsec na targach Franczyza Expo 2019!
5àsec dołącza do grona wystawców w sektorze usług dla konsumentów. 5àsec jest światowym liderem na rynku pralniczym i największą w…
Czytaj więcej>>
wydarzenia towarzyszące
Poznaj wydarzenia towarzyszące Targom Franczyza Expo
Podczas premierowej edycji czekają na Was wydarzenia towarzyszące: Akademia Franczyzy, Strefy Eksperckie, Business Speed Dating, Franchising Awards, Strefa Networkingu Targi…
Czytaj więcej>>
Do targów pozostało: