Ściśle ograniczona pula biletów! Kup teraz w niższej cenie! KUP BILET
Aktualności » INTERNATIONAL CENTER OF EVENTS I PTAK WARSAW EXPO ŁĄCZĄ SIŁY
INTERNATIONAL CENTER OF EVENTS I PTAK WARSAW EXPO ŁĄCZĄ SIŁY

Jedną z najważniejszych zasad biznesu jest to, że kto stoi w miejscu, ten się cofa. Właśnie dlatego z wielką radością informujemy, że Targi FRANCZYZA EXPO robią kolejny krok w dynamizacji działań i łączą siły z PTAK WARSAW EXPO, czyli właścicielem hal targowych w Nadarzynie.

Celem fuzji jest rozwój branży franczyzowej w wymiarze krajowym i międzynarodowym poprzez wykorzystanie wszystkich atutów i ogromnego potencjału, który dają infrastruktura i rozwiązania technologiczne gwarantowane przez PTAK WARSAW EXPO.

Połączenie największych atutów obu podmiotów to stworzenie wydarzenia, którego jeszcze w Europie nie było. Zespół FRANCZYZA EXPO odpowiadać będzie za stronę promocyjną i handlową. Wsparcie techniczne i infrastrukturalne event zyska dzięki grupie PWE.

Nasz wspólny cel to dynamiczny rozwój branży franczyzowej i jeszcze większa integracja środowiska biznesowego. Dzięki połączeniu targów FRANCZYZA EXPO z PTAK WARSAW EXPO  propagowanie wiedzy z zakresu franczyzy , promocja branży w każdej postaci, a także edukacja w tym kontekście wejdzie na jeszcze wyższy poziom.

Jesteśmy pewni, że wspólne działanie zespoi branżę franczyzowa, pobudzi koniunkturę, a targi FRANCZYZA EXPO  będą dzięki nim rozpoznawalne w całej Europie. Razem będziemy mocniejsi!

V edycja Franczyza EXPO

V edycja Franczyza EXPO stawia na rozwój. Przypomnijmy, że każda odsłona wydarzenia cieszyła się odwiedzinami 2500 przedsiębiorców, którzy mogli zaznajomić się z ofertami ponad 80 franczyz z Polski i zagranicy z różnych dziedzin (między innymi gastronomii, telekomunikacji, nieruchomości, sportu czy usług). Kolejna edycja będzie jeszcze bardziej imponująca.

Franczyza EXPO

16-17 września 2022

PTAK Warsaw EXPO, Nadarzyn 

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z agendą wydarzenia.

Więcej szczegółów na franczyzaexpo.pl

 

 

Zobacz również
III edycja konkursu Franchising Awards!
Kolejna edycja targów FranczyzaExpo za nami. Już po raz 4. spotkaliśmy się na PGE Narodowym, aby ponownie wymienić doświadczenia dotyczące…
Czytaj więcej>>
INFORMACJE ORGANIZACYJNE- FranczyzaEXPO
5 marca ponownie spotkamy się na PGE Narodowym, aby porozmawiać o najlepszych franczyzach i poznać innowacyjne modele biznesowe. Poniżej komplet…
Czytaj więcej>>
Twój słodki biznes od którego dzieli Cię tylko 6 prostych kroków! - FRANCZYZA MNIAMI
Mniami to kompleksowy biznes 3 w 1 (lodziarnia, pączkarnia, naleśnikarnia), który łączy nie tylko miłośników wyjątkowych smaków, ale także ludzi…
Czytaj więcej>>
Do targów pozostało: