Ściśle ograniczona pula biletów! Kup teraz w niższej cenie! KUP BILET
Aktualności » Znajdź idealny biznes dla siebie! Franczyza EXPO już 4 września
Znajdź idealny biznes dla siebie! Franczyza EXPO już 4 września

Już w tę sobotę, 4 września od 10:00 do 17:00. Jeden dzień, by zmienić przyszłość biznesu. Franczyza EXPO to najważniejszy w Polsce przekrój modeli franczyzowych, które zapewniają pewny zysk oparty na stabilnym modelu współpracy. Zarejestruj się już dziś!

Franczyza EXPO powstała z myślą o tych, którzy cenią sobie sprawdzone modele biznesowe. To największy w Polsce przekrój franczyzodawców, oferujących bezpieczny pomysł na rozwój zawodowy. Event ten stawia na różnorodność. W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele różnych branż, proponujących współpracę w różnych zakresach finansowych, na każdą kieszeń. Odwiedzający będą mogli wybierać najlepsze dla siebie oferty spośród 150 wystawców.

MAŁE I ŚREDNIE PRZEDSIĘBIORSTWA A COVID-19 [RAPORT]

Franczyza EXPO – doświadczenie w łączeniu biznesów

Franczyza EXPO, która odbędzie się 4 września, to już trzecia edycja eventu. Przez ostatnie lata wydarzenie to połączyło ze sobą tysiące młodych przedsiębiorców z franczyzodawcami. To przekrój kilkunastu sektorów franczyzowych w jednym miejscu i możliwość porównania ofert oraz wybrania najkorzystniejszej dla siebie. To jednocześnie okazja do skorzystania z „Akademii Franczyzy”, która przybliża wszystkie najważniejsze zagadnienia związane z tym modelem współpracy. To również szansa na skonsultowanie pomysłów biznesowych z największymi ekspertami w kraju.

Franczyza EXPO gwarantuje szeroki zakres informacji z dziedzin takich, jak finanse, prawo, negocjacje, marketing czy biznes, które są potrzebne przy dalszym rozwoju kariery zawodowej. Dzięki networkingowi podczas eventu można nawiązać profesjonalne relacje, które z pewnością pozwolą na postawienie kolejnego kroku na biznesowej drodze.

PEWNY BIZNES W NIEPEWNYCH CZASACH. FRANCZYZA EXPO

Franczyza EXPO – program targów

Początkujące systemy franczyzowe i liderzy rynku - w strefie wystawienniczej swoją ofertę zaprezentuje kilkudziesięciu franczyzodawców. Ich branże to agd, rtv, telekomunikacja, edukacja, finanse, bankowość, gastronomia, motoryzacja, nieruchomości, sport, spożywcze i przemysłowe, usługi dla dzieci, usługi dla konsumentów, usługi prawno-księgowe, usługi turystyczno-hotelowe, usługi zdrowotne, odzież, obuwie, dodatki, usługi dla firm.

Oprócz bogatej strefy wystawienniczej i trwającego cały dzień networkingu (łączenia franczyzodawców z franczyzobiorcami przez profesjonalnych networkerów) odwiedzający będą mogli cieszyć się wydarzeniami dodatkowymi Franczyza EXPO.

Wśród nich znalazły się:
- AKADEMIA FRANCZYZY (11:05 – 16:10)
Czyli eventowa konferencja edukacyjna. Prelekcje skierowane są zarówno do franczyzodawców, którzy chcą rozwinąć swoją sieć, jak i do osób, które interesują się franczyzą i chciałyby zagłębić temat. Podczas prelekcji zostaną przedstawione case study od liderów rynku.

Wykłady wygłoszą:
Andrzej Krawczyk (11:05 – 11:35) - „ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ”
Marek Meksuła, Jerzy Pawelec (11:35 – 12:05) - „FRANCZYZA – ZRÓBMY TO DOBRZE”
Robert Kuc (13:00 – 13:30) - „ZAŁOŻENIA MODELU FRANCZYZOWEGO I PROGNOZY ROZWOJOWE MARKI ZDROWA KROWA”
Łukasz Dojka (13:30 – 14:00) - „INNOWACYJNE, AUTORSKIE NARZĘDZIE WARTOŚCIĄ DLA FRANCZYZOBIORCY”
Tomasz Schmidt (14:20 – 14:50) - „FRYZJERSTWO HOLISTYCZNE. KONOPNY SALON FRYZJERSKI”
Sylwia Wiski (14:50 – 15:20) - „7 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ ZAGRANICZNĄ FRANCZYZĘ”
Marek Rogala (15:40 – 16:10) - „JAK ZOSTAĆ JEDNYM Z PIERWSZYCH 5 PARTNERÓW PASCAL FRANCHISE?”

- DEBATA FRANCZYZOBIORCÓW (16:10 - 16:40)
Franczyzę bez tajemnic poznać można dzięki Debacie Franczyzobiorców. Oferujemy rzetelny przegląd najważniejszych zagadnień dotyczących franczyzy - jej największe zalety, ale również aspekty, na które powinien być wyczulony każdy przedsiębiorca planujący zaangażowanie się w tę metodę biznesową. Prelegenci odpowiedzą na najbardziej nurtujące pytania i udzielą rad, które zmienią przyszłość biznesu.

- FRANCHISING AWARDS (16:40 - 17:00)
Zgłoś swoją franczyzę do konkursu i zdobądź nagrodę w kategoriach: Innowacja Roku, Debiut Roku i Franczyza Roku.

- FRANCZYZA 2.0. WORKSHOP
Tematyka strategii wzrostu biznesu franczyzobiorcy i franczyzodawcy, rozwiązań taktycznych i edukacji franczyzobiorców w sieciach franczyzowych. Pokazanie modeli wspierania franczyzobiorców w różnych sieciach i osiąganych dzięki temu wyników.

FRANCZYZA EXPO TO TWOJA PEWNOŚĆ BIZNESU.
Dołącz do wydarzenia już dziś! Pamiętaj, odbywa się 4 września w Warszawie. Bilety w promocyjnych cenach dostępne są na: franczyzaexpo.pl/bilety.

Międzynarodowe Targi Franczyza EXPO
4 września, 10:00 – 17:00
PGE Narodowy, Warszawa
Więcej informacji na www.franczyzaexpo.pl

Sprawdź nas także na Facebooku:

Facebook Franczyza EXPO

Złotym sponsorem eventu jest Xtreme Fitness Gyms. Srebrnymi Carrefour Express oraz Zdrowa Krowa.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Franczyza dla studentów

CZYTAJ TAKŻE:

Dołącz do liderów franczyzy

Franczyza Expo Team

biznes
Zobacz również
Franczyza – najlepsze oferty
Franczyza – najlepsze oferty w jednym miejscu
Franczyza zyskuje na popularności. Gdzie znaleźć najlepsze oferty w jednym miejscu? Nigdzie nie ma ich więcej niż podczas Franczyza EXPO,…
Czytaj więcej>>
Trendy franczyzy 2022
Trendy franczyzy 2022
Biznes się zmienia, a tendencje dopasowują się do potrzeb konsumentów. Nie inaczej będzie w Nowym Roku. Sprawdź trendy franczyzy 2022.…
Czytaj więcej>>
Rodzaje franczyzy
Rodzaje franczyzy. Jaki format jest najkorzystniejszy?
Pierwszą decyzją, którą podejmuje franczyzobiorca, jest zainteresowanie się typami franczyzy i sprawdzenie, jaki jest najbardziej korzystny dla niego. Sprawdź rodzaje…
Czytaj więcej>>
Do targów pozostało: