Ściśle ograniczona pula biletów! Kup teraz w niższej cenie! KUP BILET
Aktualności » Znajdź idealny biznes dla siebie! Franczyza EXPO już 4 września
Znajdź idealny biznes dla siebie! Franczyza EXPO już 4 września

Już w tę sobotę, 4 września od 10:00 do 17:00. Jeden dzień, by zmienić przyszłość biznesu. Franczyza EXPO to najważniejszy w Polsce przekrój modeli franczyzowych, które zapewniają pewny zysk oparty na stabilnym modelu współpracy. Zarejestruj się już dziś!

Franczyza EXPO powstała z myślą o tych, którzy cenią sobie sprawdzone modele biznesowe. To największy w Polsce przekrój franczyzodawców, oferujących bezpieczny pomysł na rozwój zawodowy. Event ten stawia na różnorodność. W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele różnych branż, proponujących współpracę w różnych zakresach finansowych, na każdą kieszeń. Odwiedzający będą mogli wybierać najlepsze dla siebie oferty spośród 150 wystawców.

MAŁE I ŚREDNIE PRZEDSIĘBIORSTWA A COVID-19 [RAPORT]

Franczyza EXPO – doświadczenie w łączeniu biznesów

Franczyza EXPO, która odbędzie się 4 września, to już trzecia edycja eventu. Przez ostatnie lata wydarzenie to połączyło ze sobą tysiące młodych przedsiębiorców z franczyzodawcami. To przekrój kilkunastu sektorów franczyzowych w jednym miejscu i możliwość porównania ofert oraz wybrania najkorzystniejszej dla siebie. To jednocześnie okazja do skorzystania z „Akademii Franczyzy”, która przybliża wszystkie najważniejsze zagadnienia związane z tym modelem współpracy. To również szansa na skonsultowanie pomysłów biznesowych z największymi ekspertami w kraju.

Franczyza EXPO gwarantuje szeroki zakres informacji z dziedzin takich, jak finanse, prawo, negocjacje, marketing czy biznes, które są potrzebne przy dalszym rozwoju kariery zawodowej. Dzięki networkingowi podczas eventu można nawiązać profesjonalne relacje, które z pewnością pozwolą na postawienie kolejnego kroku na biznesowej drodze.

PEWNY BIZNES W NIEPEWNYCH CZASACH. FRANCZYZA EXPO

Franczyza EXPO – program targów

Początkujące systemy franczyzowe i liderzy rynku - w strefie wystawienniczej swoją ofertę zaprezentuje kilkudziesięciu franczyzodawców. Ich branże to agd, rtv, telekomunikacja, edukacja, finanse, bankowość, gastronomia, motoryzacja, nieruchomości, sport, spożywcze i przemysłowe, usługi dla dzieci, usługi dla konsumentów, usługi prawno-księgowe, usługi turystyczno-hotelowe, usługi zdrowotne, odzież, obuwie, dodatki, usługi dla firm.

Oprócz bogatej strefy wystawienniczej i trwającego cały dzień networkingu (łączenia franczyzodawców z franczyzobiorcami przez profesjonalnych networkerów) odwiedzający będą mogli cieszyć się wydarzeniami dodatkowymi Franczyza EXPO.

Wśród nich znalazły się:
- AKADEMIA FRANCZYZY (11:05 – 16:10)
Czyli eventowa konferencja edukacyjna. Prelekcje skierowane są zarówno do franczyzodawców, którzy chcą rozwinąć swoją sieć, jak i do osób, które interesują się franczyzą i chciałyby zagłębić temat. Podczas prelekcji zostaną przedstawione case study od liderów rynku.

Wykłady wygłoszą:
Andrzej Krawczyk (11:05 – 11:35) - „ROZWÓJ FIRMY POPRZEZ FRANCZYZĘ”
Marek Meksuła, Jerzy Pawelec (11:35 – 12:05) - „FRANCZYZA – ZRÓBMY TO DOBRZE”
Robert Kuc (13:00 – 13:30) - „ZAŁOŻENIA MODELU FRANCZYZOWEGO I PROGNOZY ROZWOJOWE MARKI ZDROWA KROWA”
Łukasz Dojka (13:30 – 14:00) - „INNOWACYJNE, AUTORSKIE NARZĘDZIE WARTOŚCIĄ DLA FRANCZYZOBIORCY”
Tomasz Schmidt (14:20 – 14:50) - „FRYZJERSTWO HOLISTYCZNE. KONOPNY SALON FRYZJERSKI”
Sylwia Wiski (14:50 – 15:20) - „7 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ ZAGRANICZNĄ FRANCZYZĘ”
Marek Rogala (15:40 – 16:10) - „JAK ZOSTAĆ JEDNYM Z PIERWSZYCH 5 PARTNERÓW PASCAL FRANCHISE?”

- DEBATA FRANCZYZOBIORCÓW (16:10 - 16:40)
Franczyzę bez tajemnic poznać można dzięki Debacie Franczyzobiorców. Oferujemy rzetelny przegląd najważniejszych zagadnień dotyczących franczyzy - jej największe zalety, ale również aspekty, na które powinien być wyczulony każdy przedsiębiorca planujący zaangażowanie się w tę metodę biznesową. Prelegenci odpowiedzą na najbardziej nurtujące pytania i udzielą rad, które zmienią przyszłość biznesu.

- FRANCHISING AWARDS (16:40 - 17:00)
Zgłoś swoją franczyzę do konkursu i zdobądź nagrodę w kategoriach: Innowacja Roku, Debiut Roku i Franczyza Roku.

- FRANCZYZA 2.0. WORKSHOP
Tematyka strategii wzrostu biznesu franczyzobiorcy i franczyzodawcy, rozwiązań taktycznych i edukacji franczyzobiorców w sieciach franczyzowych. Pokazanie modeli wspierania franczyzobiorców w różnych sieciach i osiąganych dzięki temu wyników.

FRANCZYZA EXPO TO TWOJA PEWNOŚĆ BIZNESU.
Dołącz do wydarzenia już dziś! Pamiętaj, odbywa się 4 września w Warszawie. Bilety w promocyjnych cenach dostępne są na: franczyzaexpo.pl/bilety.

Międzynarodowe Targi Franczyza EXPO
4 września, 10:00 – 17:00
PGE Narodowy, Warszawa
Więcej informacji na www.franczyzaexpo.pl

Sprawdź nas także na Facebooku:

Facebook Franczyza EXPO

Złotym sponsorem eventu jest Xtreme Fitness Gyms. Srebrnymi Carrefour Express oraz Zdrowa Krowa.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Franczyza dla studentów

CZYTAJ TAKŻE:

Dołącz do liderów franczyzy

Franczyza Expo Team

biznes
Zobacz również
Bezpieczna franczyza
Bezpieczna franczyza to pewne zarobki. Mamy ją dla ciebie
Bezpieczna franczyza to najlepsze możliwe rozwiązanie biznesowe. Plan działania jest znany, a zyski pewne. Takie rozwiązania można znaleźć podczas Franczyza…
Czytaj więcej>>
Franczyza do 5 tysięcy złotych
Franczyza do 5 tysięcy złotych. Biznes, na który stać każdego
Rynek franczyz się rozwija. To, co jeszcze nie tak dawno wydawało się rozwiązaniem dla osób dysponujących dużym wkładem własnym, dziś…
Czytaj więcej>>
zalety franczyzy
Największe zalety franczyzy dla każdego franczyzobiorcy
Otwarcie własnego biznesu bywa dla młodego przedsiębiorcy stresujące. W tej sytuacji łatwiej jest wybrać franczyzę, która jest sprawdzonym modelem inwestycyjnym.…
Czytaj więcej>>
Do targów pozostało: