Franczyza Expo bezpiecznym wydarzeniem. Czytaj więcej
Aktualności » Franczyza Xtreme Fitness Gyms –  model na 6 z plusem!
Franczyza Xtreme Fitness Gyms –  model na 6 z plusem!

7 lat minęło od otwarcia pierwszego klubu Xtreme Fitness Gyms w 2012 roku. Od tego czasu sieć przeszła długą drogę, aby kilka lat później stać się potentatem na polskim rynku branży fitness. Dynamiczny rozwój nie przyszedł jednak sam, a był wynikiem m.in. unikalnego modelu franczyzowego, który poprzez dedykowane narzędzia pozwala na skuteczne zarządzanie dowolną liczbą klubów.

Franczyzobiorcy na pokładzie

Franczyzobiorcy wyjątkowo chętnie wybierają model wypracowany przez Xtreme Fitness. Nowe kluby franczyzowe pojawiają się na mapie Polski w lawinowym tempie, a chętnych na otwarcie własnego klubu fitness pod skrzydłami Xtreme cały czas przybywa. W czym tkwi sekret skuteczności tego modelu biznesowego? Odpowiedzi z pewnością należy doszukiwać się w dedykowanych narzędziach, które stanowią solidne podstawy do prowadzenia tego biznesu.

System zarządzający GymOS, matryca zadań, podręcznik operacyjny

System zarządzającym GymOS to skuteczne narzędzie, które w optymalny sposób pozwala zarządzać dowolną liczbą klubów fitness. Matryca zadań pomaga w planowaniu, podejmowaniu i nadzorowaniu wszystkich działań związanych z prowadzeniem klubu. Podręcznik operacyjny to zestawienie wszystkich informacji niezbędnych do prowadzenia klubu pod marką Xtreme. To kopalnia doświadczeń, wiedzy i przetestowanych rozwiązań, którą otrzymuje każdy franczyzobiorca przy podpisaniu umowy franczyzowej.

Współpraca godna podziwu!

Podpisanie umowy franczyzowej to dopiero początek, a nie koniec współpracy. Tym, co wyróżnia model franczyzowy Xtreme Fitness jest systematyczna pomoc franczyzodawcy w prowadzeniu klubu. Franczyzobiorcy zarówno przed, jak i po otwarciu klubu mogą liczyć na wsparcie. Na czym ono polega? Pomoc przypisanego danemu klubowi opiekuna franczyzowego, comiesięczny audyt mający na celu ocenę poziomu funkcjonowania klubu oraz przekazanie cennych wskazówek, udział w licznych szkoleniach i spotkaniach doskonalących kluczowe umiejętności niezbędne do prowadzenia klubu w każdym zakresie. Franczyzobiorcy korzystają także z działań marketingowych prowadzących przez sieć - zarówno globalnych kampanii, jak i akcji lokalnych, działań wizerunkowych i promocyjnych.

30 klubów otwartych, plan 100+ i 200+ wdrażany w życie oraz nowe lokalizacje, które oferowane są potencjalnym franczyzobiorcą.

Kluby „do wzięcia”. Sieć dynamicznie się rozwija, podpisując umowy na wciąż nowe lokalizacje. Ekspresowe wręcz tempo sprawia, że wymarzone lokalizacje szybko znajdują swoich franczyzobiorców. Aktualnie sieć posiada 15 lokalizacji bez podpisanej jeszcze umowy franczyzowej. Na nowych właścicieli czekają: Biłgoraj, Bielsk Podlaski, Chełm, Cieszyn, Lubliniec, Lwówek Śląski, Mielec, Mława, Ostrów Wielkopolski, Piekary Śląskie, Puławy, Pszów, Radlin, Tomaszów Lubelski, Zawiercie.

Kto odważy się na sukces w branży fitness z Xtreme Fitness Gyms Franchise?

 

Autorem artykułu jest Xtreme Fitness Gyms, złoty sponsor targów FRANCZYZA EXPO 2020. 

______________________________________

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!
Chcesz pokazać swoją firmę? Zostań wystawcą
Szukasz pomysłu na biznes? Odwiedź targi
Zobacz również
filmowe franczyzy
Najbardziej dochodowe filmowe franczyzy
Książki, plakaty, kubki, a nawet plecaki czy piórniki z ulubionymi i najbardziej znanymi filmowymi bohaterami to już codzienność. Poznaj największe…
Czytaj więcej>>
przyjaciele toruń
26 lat po emisji pierwszego odcinka „Przyjaciele” nadal inspirują. Kawiarnie w stylu serialu
Ross, Rachel, Monica, Chandler, Phoebe i Joey to najpopularniejsi „Przyjaciele” ostatnich trzech dekad. Fenomen serialu jest tak duży, że nadal…
Czytaj więcej>>
konsumenci
Polski handel 2020. Konsumenci - czy covid-19 trwale wpłynie na zmianę ich nawyków?
Pandemia zapoczątkowała trend cyfryzacji zakupów. Na ile jest on trwały? Czy konsumenci zrezygnują z dotychczasowego modelu zakupowego i na stałe…
Czytaj więcej>>
Do targów pozostało: