Ściśle ograniczona pula biletów! Kup teraz w niższej cenie! KUP BILET
Aktualności » Franczyza w domowym zaciszu czyli kilka pomysłów na biznes
Franczyza w domowym zaciszu czyli kilka pomysłów na biznes

Laptop, telefon, drukarka, dostęp do Internetu, dobre chęci i…wygodny fotel we własnym domu – czy można prowadzić własny biznes franczyzowy bez wynajmowania lub kupna lokalu? Można. Przeczytaj!

 

Wydawnictwo „Niebieski Słoń”

Lubisz dzieci i chcesz im sprawiać radość? A może lubisz też książki? Posiadasz w domu komputer? Jeśli tak - wystarczy odpowiedni program i drukarka. To wszystko, aby wydawać personalizowanie książeczki dla dzieci.

Aby uczynić malucha bohaterem bajkowej przygody, a także zacząć własny, innowacyjny biznes pomoże Ci w tym Wydawnictwo Niebieski Słoń.

Do podstawowych kosztów należy cena pakietu franchisingowego - 1800 netto zł (umowa na czas nieokreślony). W skład pakietu wchodzi: CD z programem do edycji i wydruku bajek, zszywacz potrzebny do zszywania książek, ulotki reklamowe, plakaty w formacie A-2, szkolenie, wyłączność na teren 200.000 mieszkańców.

Wymagania stawiane franczyzobiorcom przez firmę "Niebieski Słoń" to posiadanie komputera i czarno - białej drukarki laserowej, zarejestrowana działalność gospodarcza, przy podpisaniu umowy zakup 120 szt. półproduktów (następne zamówienia min. 60 szt. półproduktów, różnych tytułów).

 

Związane z mediami – DlaWas.info i FREE TV

Komputer z dostępem do Internetu oraz telefon wystarczą także do prowadzenia platformy portal DlaWas.info. Składa się ona ze wszystkich miast powiatowych co daje ponad 300 portalową grupę.DlaWas.info

Platforma DlaWas.info jest pierwszym projektem medialnym we franczyzie w naszym kraju. W odróżnieniu od tradycyjnych mediów portale te zarabiają nie tylko na reklamach i artykułach sponsorowanych, ale także dzięki centrum kuponów, sprzedaży biletów, zamawiania jedzenia, wpisów do bazy modelek oraz na ogłoszeniach.

W projekcie Dlawas.info franczyzobiorca otrzymuje wyłączność na dany powiat, tak by portale i usługi oferowane przez portal ze sobą nie konkurowały. Koszty wejścia do sieci są bardzo niskie w stosunku do tego, co otrzymuje franczyzobiorca.

 

FREE TV to biznes oparty o magazyn - bezpłatną gazetę z programem TV na 14 dni. Jako pierwszy połączył w jednym produkcie: konwencjonalne wydanie gazety z wydaniem on-line, portal medialny, kupony rabatowe i aplikację mobilną.

Czytelników przyciągają nowości kinowe, krzyżówka, informacje z życia znanych i lubianych, a także okładka zaprojektowana w stylu ekskluzywnego magazynu.

Free.tv

Franczyzobiorca potrzebuje na start 8 000 zł netto + VAT, czyli 9 840 zł brutto. Do tego program Corel Draw, który można kupić już nawet za 450 zł. Miesięczne koszty to opłata abonamentowa 299 zł + VAT, za dostęp do materiałów redakcyjnych: makiet nowych wydań gazet i ich aktualizacji on-line.

 

Mobilna franczyza – gastronomia, edukacja, kosmetyka

Biura nie są wymagane także przy niemalże wszystkich tzw. franczyzach mobilnych.

Mobilna Franczyza

Bike Café to propozycja dla osób przedsiębiorczych, chcących relatywnie niedużym nakładem finansowym stać się właścicielem całorocznego punktu bądź sieci punktów gastronomiczny.

Pasja mieszkańców miast do kawy oraz poruszania się na rowerach w przestrzeni miejskiej została zauważona przez pomysłodawców Bike Café, co zaowocowało stworzeniem rowerowej kawiarni. Łatwość z jaką wcześniejsze kawiarnie mobilne tej sieci adaptowały się w innych miastach oraz tempo, w jakim rozwija się Bike Café jasno dowodzą, że jest to biznes, w który warto inwestować. Min. kwota inwestycji: 59 tys. zł, 15 tys. zł ze wsparciem leasingowym.

 

Sieć franczyzowa street food KOŁACZ NA OKRĄGŁO narodziła się z fascynacji smakiem oryginalnych węgierskich kołaczy, chętnie kupowanych w budkach na ulicach Budapesztu. Firma oferuje całoroczny biznes i własny punkt sprzedaży kołaczy.

Dzięki współpracy z największymi w Polsce sieciami handlowymi oraz licznymi galeriami handlowymi w całym kraju jest w stanie zaproponować swoim franczyzobiorcom atrakcyjną lokalizację.

 

MOBILNA KOSMETYCZKA ABACOSUN proponuje Ci innowacyjny wymiar usług kosmetycznych, które umożliwiają start bez konieczności posiadania lokalu i ponoszenia dużych nakładów finansowych. To gotowy sposób na dochodowy biznes przy minimalnej inwestycji, która umożliwia świadczenie usług kosmetycznych w każdym miejscu wskazanym przez klienta.

 

A może chciałbyś prowadzić mobilną działalność na rynku edukacyjnym? Jesteś indywidualnym lektorem języka angielskiego i chcesz wykorzystać know-how sieci mobile ENGLISH, wsparcie merytoryczne oraz marketingowe w swojej działalności?

mobile ENGLISH to sieć szkół językowych zajmujących się organizowaniem indywidualnych zajęć z języka angielskiego w domach i miejscach pracy słuchaczy - dzieci i dorosłych.

Zajęcia mogą odbywać się we wskazanym miejscu od poniedziałku do niedzieli od 7.00 do 22.00.

 

Artykuł pochodzi z serwisu DobrePomyslyNaBiznes.pl - Patrona Medialnego targów Franczyza Expo oraz wystawcy w kategorii usługi dla firm.

 


II edycja Franczyza Expo już 7 marca 2020!

Chcesz pokazać swoją firmę? Zostań wystawcą.

Szukasz pomysłu na biznes? Odwiedź targi.

Franczyza W Domu
Zobacz również
Bezpieczna franczyza
Bezpieczna franczyza to pewne zarobki. Mamy ją dla ciebie
Bezpieczna franczyza to najlepsze możliwe rozwiązanie biznesowe. Plan działania jest znany, a zyski pewne. Takie rozwiązania można znaleźć podczas Franczyza…
Czytaj więcej>>
Franczyza bez wkładu własnego
Franczyza bez wkładu własnego – czy to możliwe?
Okazuje się, że tak. Można bowiem skorzystać z opcji franczyzy, w której koszt opłaty licencyjnej wynosi - 0 zł lub…symboliczną…
Czytaj więcej>>
Franczyza do 5 tysięcy złotych
Franczyza do 5 tysięcy złotych. Biznes, na który stać każdego
Rynek franczyz się rozwija. To, co jeszcze nie tak dawno wydawało się rozwiązaniem dla osób dysponujących dużym wkładem własnym, dziś…
Czytaj więcej>>
Do targów pozostało: