Ściśle ograniczona pula biletów! Kup teraz w niższej cenie! KUP BILET
Aktualności » Franczyza – najlepsze oferty w jednym miejscu
Franczyza – najlepsze oferty w jednym miejscu

Franczyza zyskuje na popularności. Gdzie znaleźć najlepsze oferty w jednym miejscu? Nigdzie nie ma ich więcej niż podczas Franczyza EXPO, które odbędzie się 5 marca 2022 roku na PGE Narodowym w Warszawie.

Franczyza to model biznesowy oparty na szeroko zakrojonej współpracy i działaniu w oparciu o stabilną markę. Umożliwia ona zawodowo bezpieczny start, bowiem pracuje się na sprawdzonym już systemie, którego składowe cyzelowane były przez lata. Dzięki takiemu rozwiązaniu zdecydowana większość procesów związanych z założeniem firmy jest uproszczona i przyspieszona, a szansa na sukces większa. Jednocześnie zmniejsza się bowiem ryzyko związane z wyprowadzaniem na rynek produktu niesprawdzonego.

Czytaj również: MAŁE I ŚREDNIE PRZEDSIĘBIORSTWA A COVID-19 [RAPORT]

Czy franczyza się opłaca?

Jedną z największy zalet franczyzy jest poczucie bezpieczeństwa wynikające z historii marki. Gdyby nie jej sukces, nie zdecydowano by się na skalowanie biznesu i rozwinięcie go do systemu franczyzowego. W tym przypadku „kupienie” gotowego pomysłu przy przykładowo odpowiedniej lokalizacji punktu i dostosowywanie się do wskazówek franczyzodawcy powinny zaowocować sukcesem nowo powstałej odnogi franczyzowego biznesu.

Franczyza – najlepsze oferty w jednym miejscu

Sukces franczyzobiorcy w dużej mierze zależy jednak od jego samego. Kluczem jest odpowiednie dobranie franczyzy tak, by odpowiadała naszym potrzebom i możliwościom. Ważne jest to, by wybrać format pasujący do ilości czasu, który możemy jej poświęcić, a także by obliczyć, ile należy zainwestować w nią wkładu własnego. Progi franczyzowe w niektórych formatach zaczynają się już od 2 tysięcy złotych. Najdroższe franczyzy to z kolei większa gastronomia typu McDonalds.

Franczyza EXPO to wydarzenie, podczas którego można znaleźć najlepsze oferty w jednym miejscu. W ciągu jednego dnia uczestnikom przedstawione zostaną propozycje indywidualnie dobrane pod ich wymagania. Co więcej, będą to rozwiązania sprawdzone i pewne, bowiem podczas eventu prezentują się tylko liderzy branż, dla których sukces franczyzobiorców jest priorytetem,

Franczyza EXPO to sprawdzona w Polsce marka, dlatego też 5 marca 2022 roku na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się już czwarta edycja wydarzenia. Event ten zyskiwał rosnące zaufanie wystawców, których zadowolenie było podstawą do związania się z Franczyza EXPO na lata. W tym roku uczestnicy zaznajomią się z ofertami 150 najlepszych franczyz w kraju. To gwarancja znalezienia biznesu szytego na miarę.

Czytaj również: TRENDY FRANCZYZY 2022

Franczyza – oferty z których dziedzin będzie można znaleźć na Franczyza EXPO?

Podczas Franczyza EXPO będzie można znaleźć oferty franczyzy z obszarów takich, jak gastronomia, telekomunikacja, usługi dla firm, spożywcze, usługi zdrowotne, usługi dla konsumentów, nieruchomości, sport czy elektromobilność.

IV edycja Franczyza EXPO
Twoja gwarancja znalezienia biznesu szytego na miarę:
- 80 marek franczyzowych z Polski i zagranicy
- 2500 przedsiębiorców

5 marca 2022
PGE Narodowy, Warszawa

KUP BILET JUŻ DZIŚ!

Sprawdź nas także na Facebooku:

Facebook Franczyza EXPO

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Franczyza dla studentów

CZYTAJ TAKŻE:

Dołącz do liderów franczyzy

Franczyza Expo Team

Franczyza – najlepsze oferty
Zobacz również
Trendy franczyzy 2022
Trendy franczyzy 2022
Biznes się zmienia, a tendencje dopasowują się do potrzeb konsumentów. Nie inaczej będzie w Nowym Roku. Sprawdź trendy franczyzy 2022.…
Czytaj więcej>>
Rodzaje franczyzy
Rodzaje franczyzy. Jaki format jest najkorzystniejszy?
Pierwszą decyzją, którą podejmuje franczyzobiorca, jest zainteresowanie się typami franczyzy i sprawdzenie, jaki jest najbardziej korzystny dla niego. Sprawdź rodzaje…
Czytaj więcej>>
Doradztwo franczyzowe
Doradztwo franczyzowe – kiedy należy skorzystać z pomocy?
Raz po raz na rynku pojawiają się nowe możliwości prowadzenia biznesu. Coraz więcej firm obiera skalujący model biznesowy, rozwijając sieć…
Czytaj więcej>>
Do targów pozostało: