Ściśle ograniczona pula biletów! Kup teraz w niższej cenie! KUP BILET
Aktualności » Franczyza EXPO - kolejny raz połączyliśmy biznes
Franczyza EXPO - kolejny raz połączyliśmy biznes

Za nami kolejna edycja Targów Franczyza EXPO! Już 3. raz spotkaliśmy się, aby rozmawiać o branży franczyzowej, nawiązać kontakty i inspirować oraz uczyć się od specjalistów.

A jak Franczyza EXPO wyglądała w liczbach? W wydarzeniu udział wzięły ponad 92 koncepty franczyzowe oraz 1967 osoby wśród odwiedzających. Uczestnicy mogli się cieszyć również eventami dodatkowymi - Akademią Franczyzy, czyli konferencją edukacyjną franczyzodawców i franczyzobiorców; Franczyzą 2.0 Workshop, czyli inicjatywą zapoczątkowaną przez Monikę Ferreirę z I’GS Strategy; Business Matching i Debatą Franczyzobiorców. A wszystko to na przestrzeni zaledwie kilku godzin 4 września pod dachem PGE Narodowego!

Sukces Targów Franczyza EXPO to jednak zasługa nie tylko organizatorów, ale również partnerów, sponsorów i partnerów medialnych wydarzenia. Dlatego właśnie szczególnie chcemy podziękować tym, którzy przyczynili się do sukcesu naszego eventu:

Złotemu Sponsorowi: Xtreme Fitness Gyms
Srebrnemu Sponsorowi: Zdrowa Krowa
Srebrnemu Sponsorowi: Carrefour
Partnerowi Strategicznemu: RE/MAX
Partnerowi Strategicznemu: I'GS IN GOOD STRATEGY
Partnerowi Strategicznemu: Salon Konopny
Partnerowi Generalnemu: Akademia Rozwoju Systemów Sieciowych
Partnerowi Merytorycznemu: Kancelaria Franczyzy
Partnerowi Honorowemu: Marszałek Województwa Mazowieckiego
Głównemu Ambasadorowi Targów: Pascal Franchise

MAŁE I ŚREDNIE PRZEDSIĘBIORSTWA A COVID-19 [RAPORT]

Franczyza EXPO - najlepsza baza o franczyzie w zasięgu ręki

Targi Franczyza Expo 2021 były okazją do nawiązania kontaktów biznesowych, nabycia oraz rozszerzenia wiedzy na temat branży franczyzowej. W przekazywaniu uczestnikom targów koniecznego know how brali udział Monika Ferreira, Tomasz Schmidt, Marek Rogala, Sylwia Wiski, Łukasz Dojka, Robert Kuc, Andrzej Krawczyk czy Marek Meskuła i Jerzy Pawelec.

Nowością podczas tegorocznych targów była Debata Franczyzobiorców. Podczas spotkania odpowiedziano na najbardziej nurtujące pytania odnoszące się do franczyzy, omówiono metody zarządzania biznesem oraz rozwiązania, które wpisują się w profil franczyzobiorcy. Podano również gotowe recepty na sukces w branży, a słuchacze mogli czerpać wiedzę od ekspertów, którzy na temat franczyzy wiedzą wszystko.

PEWNY BIZNES W NIEPEWNYCH CZASACH. FRANCZYZA EXPO

Jak zawsze poza spotkaniami, debatami i warsztatami na Franczyza EXPO zgromadzili się również wystawcy z kilkunastu branż, dzięki czemu przez cały czas trwania targów odbywały się spotkania i rozmowy biznesowe na licznych stoiskach. Już teraz wiemy, że doszło do zawiązania wielu stałych współprac, które przyczyniły się do rozwoju poszczególnych franczyz i założenia satysfakcjonującego biznesu przez młodych przedsiębiorców.

Zwieńczeniem wydarzenia było ogłoszenie wyników konkursu Franchising Awards. Uczestnicy oddawali głosy przez stronę internetową i oceniali oferty sieci, a głosowanie odbywało się z podziałem na trzy kategorie - decydujący głos miała oczywiście kapituła konkursu. W kategorii Franczyza Roku wygrała firma Epaka.pl, w kategorii Innowacja Roku Xtreme Fitness Gyms.

Do zobaczenia w następnej edycji Targów Franczyza Expo!

Sprawdź nas także na Facebooku:

Facebook Franczyza EXPO

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Franczyza dla studentów

CZYTAJ TAKŻE:

Dołącz do liderów franczyzy

Franczyza Expo Team

Zobacz również
Bezpieczna franczyza
Bezpieczna franczyza to pewne zarobki. Mamy ją dla ciebie
Bezpieczna franczyza to najlepsze możliwe rozwiązanie biznesowe. Plan działania jest znany, a zyski pewne. Takie rozwiązania można znaleźć podczas Franczyza…
Czytaj więcej>>
Franczyza do 10.000 zł ?
Czy istnieje franczyza do 10 tys. złotych? Okazuje się, że tak. Otwarcie własnego biznesu pod znaną marką nie zawsze musi wiązać…
Czytaj więcej>>
Franczyza do 5 tysięcy złotych
Franczyza do 5 tysięcy złotych. Biznes, na który stać każdego
Rynek franczyz się rozwija. To, co jeszcze nie tak dawno wydawało się rozwiązaniem dla osób dysponujących dużym wkładem własnym, dziś…
Czytaj więcej>>
Do targów pozostało: