Ściśle ograniczona pula biletów! Kup teraz w niższej cenie! KUP BILET
Aktualności » Franczyza EXPO - kolejny raz połączyliśmy biznes
Franczyza EXPO - kolejny raz połączyliśmy biznes

Za nami kolejna edycja Targów Franczyza EXPO! Już 3. raz spotkaliśmy się, aby rozmawiać o branży franczyzowej, nawiązać kontakty i inspirować oraz uczyć się od specjalistów.

A jak Franczyza EXPO wyglądała w liczbach? W wydarzeniu udział wzięły ponad 92 koncepty franczyzowe oraz 1967 osoby wśród odwiedzających. Uczestnicy mogli się cieszyć również eventami dodatkowymi - Akademią Franczyzy, czyli konferencją edukacyjną franczyzodawców i franczyzobiorców; Franczyzą 2.0 Workshop, czyli inicjatywą zapoczątkowaną przez Monikę Ferreirę z I’GS Strategy; Business Matching i Debatą Franczyzobiorców. A wszystko to na przestrzeni zaledwie kilku godzin 4 września pod dachem PGE Narodowego!

Sukces Targów Franczyza EXPO to jednak zasługa nie tylko organizatorów, ale również partnerów, sponsorów i partnerów medialnych wydarzenia. Dlatego właśnie szczególnie chcemy podziękować tym, którzy przyczynili się do sukcesu naszego eventu:

Złotemu Sponsorowi: Xtreme Fitness Gyms
Srebrnemu Sponsorowi: Zdrowa Krowa
Srebrnemu Sponsorowi: Carrefour
Partnerowi Strategicznemu: RE/MAX
Partnerowi Strategicznemu: I'GS IN GOOD STRATEGY
Partnerowi Strategicznemu: Salon Konopny
Partnerowi Generalnemu: Akademia Rozwoju Systemów Sieciowych
Partnerowi Merytorycznemu: Kancelaria Franczyzy
Partnerowi Honorowemu: Marszałek Województwa Mazowieckiego
Głównemu Ambasadorowi Targów: Pascal Franchise

MAŁE I ŚREDNIE PRZEDSIĘBIORSTWA A COVID-19 [RAPORT]

Franczyza EXPO - najlepsza baza o franczyzie w zasięgu ręki

Targi Franczyza Expo 2021 były okazją do nawiązania kontaktów biznesowych, nabycia oraz rozszerzenia wiedzy na temat branży franczyzowej. W przekazywaniu uczestnikom targów koniecznego know how brali udział Monika Ferreira, Tomasz Schmidt, Marek Rogala, Sylwia Wiski, Łukasz Dojka, Robert Kuc, Andrzej Krawczyk czy Marek Meskuła i Jerzy Pawelec.

Nowością podczas tegorocznych targów była Debata Franczyzobiorców. Podczas spotkania odpowiedziano na najbardziej nurtujące pytania odnoszące się do franczyzy, omówiono metody zarządzania biznesem oraz rozwiązania, które wpisują się w profil franczyzobiorcy. Podano również gotowe recepty na sukces w branży, a słuchacze mogli czerpać wiedzę od ekspertów, którzy na temat franczyzy wiedzą wszystko.

PEWNY BIZNES W NIEPEWNYCH CZASACH. FRANCZYZA EXPO

Jak zawsze poza spotkaniami, debatami i warsztatami na Franczyza EXPO zgromadzili się również wystawcy z kilkunastu branż, dzięki czemu przez cały czas trwania targów odbywały się spotkania i rozmowy biznesowe na licznych stoiskach. Już teraz wiemy, że doszło do zawiązania wielu stałych współprac, które przyczyniły się do rozwoju poszczególnych franczyz i założenia satysfakcjonującego biznesu przez młodych przedsiębiorców.

Zwieńczeniem wydarzenia było ogłoszenie wyników konkursu Franchising Awards. Uczestnicy oddawali głosy przez stronę internetową i oceniali oferty sieci, a głosowanie odbywało się z podziałem na trzy kategorie - decydujący głos miała oczywiście kapituła konkursu. W kategorii Franczyza Roku wygrała firma Epaka.pl, w kategorii Innowacja Roku Xtreme Fitness Gyms.

Do zobaczenia w następnej edycji Targów Franczyza Expo!

Sprawdź nas także na Facebooku:

Facebook Franczyza EXPO

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Franczyza dla studentów

CZYTAJ TAKŻE:

Dołącz do liderów franczyzy

Franczyza Expo Team

Zobacz również
Franczyza – najlepsze oferty
Franczyza – najlepsze oferty w jednym miejscu
Franczyza zyskuje na popularności. Gdzie znaleźć najlepsze oferty w jednym miejscu? Nigdzie nie ma ich więcej niż podczas Franczyza EXPO,…
Czytaj więcej>>
Trendy franczyzy 2022
Trendy franczyzy 2022
Biznes się zmienia, a tendencje dopasowują się do potrzeb konsumentów. Nie inaczej będzie w Nowym Roku. Sprawdź trendy franczyzy 2022.…
Czytaj więcej>>
Rodzaje franczyzy
Rodzaje franczyzy. Jaki format jest najkorzystniejszy?
Pierwszą decyzją, którą podejmuje franczyzobiorca, jest zainteresowanie się typami franczyzy i sprawdzenie, jaki jest najbardziej korzystny dla niego. Sprawdź rodzaje…
Czytaj więcej>>
Do targów pozostało: