Ściśle ograniczona pula biletów! Kup teraz w niższej cenie! KUP BILET
Aktualności » Franczyza do 5 tysięcy złotych. Biznes, na który stać każdego
Franczyza do 5 tysięcy złotych. Biznes, na który stać każdego

Rynek franczyz się rozwija. To, co jeszcze nie tak dawno wydawało się rozwiązaniem dla osób dysponujących dużym wkładem własnym, dziś jest dostępne niemalże dla wszystkich. Franczyza do 5 tysięcy złotych – biznes, na który stać każdego.

W Polsce młodzi przedsiębiorcy szukają pomysłów na biznes, który gwarantowałby im stały dochód, ale nie był zbyt wielkim obciążeniem dla budżetu. Nic w tym dziwnego – nie każdego stać na zainwestowanie kilkudziesięciu tysięcy złotych, ale także każdy chce zarabiać. Pomysłem godnym uwagi są więc franczyzy, a w szczególności te, które nie wymagają wygórowanego wkładu własnego. Czy da się stworzyć biznes z wkładem własnym do 5 tysięcy złotych?

Franczyza do 5 tysięcy złotych – ranking

Okazuje się, że tak. Można w sposób bezpieczny zainwestować swoje pieniądze w sprawdzone, a także popularne franczyzy. Poniżej przedstawiamy kilka pomysłów na biznes z wkładem własnym do 5 tysięcy złotych.

Bike Cafe – to mobilna kawiarnia. Idea jest prosta – być wszędzie tam, gdzie ludzie potrzebujący pobudzenia. Łatwy transport, nieskomplikowana obsługa i unikatowy styl, który zwraca uwagę przechodniów. Twórcy konceptu chwalą się 56 partnerami franczyzowymi, a także 4 milionami kaw sprzedawanych rocznie i ponad 2500 obsłużonych eventów. Model ten sprawdzi się właśnie podczas imprez – w szczególności w okresie wiosenno-letnim – i w plenerze. Ponadto, Bike Cafe działa nie tylko w Polsce. Firma chwali się, że jest obecna w Szwecji, Finlandii, jak również w Kopenhadze.

Epaka.pl – to z kolei broker kurierski. Klientom indywidualnym oraz małym i średnim firmom oferuje dostęp do usług pocztowych i kurierskich i usprawnia proces wysyłki, załatwiając sprawy formalne. Obecnie firma operuje już 200 placówkami franczyzowymi. Wkład wymagany zaczyna się od niecałych 4 tysięcy złotych.

Monetia – największa ogólnopolska sieć agencji płatniczych posiadająca zezwolenie Komisji Nadzoru Finansowego. Posiada blisko 800 placówek w całej Polsce, które miesięcznie obsługują pół miliona klientów. Co zyskuje franczyzobiorca? Pakiet szkoleń, wsparcie marketingowe, jak również dostęp do bazy klientów. Aby do niej przystąpić, wystarczy zakupić pakiet startowy w wysokości 650 złotych.

Socatots – w świecie franczyz znajdzie się również coś dla miłośników sportu i edukacji. Socatots to szkółka dla dzieci, prowadząca zajęcia ogólnorozwojowe dla maluchów. Odbywają się one pod okiem rodziców, a podstawą filozofii jest idea Brazylijskich Szkółek Piłkarskich, które tworzą przyszłych mistrzów. Inwestycja początkowa to około 4500 złotych.

Early Stage – to szkoła języka angielskiego zarówno dla dzieci, jak również i młodzieży (wiek od 3 do 19 lat). To nie tylko wykłady, ale także nauka poprzez zabawę, zajęcia rytmiczne czy plastyczne. Co dostaje franczyzobiorca? Pomysł, metodykę, marketing i opiekę administracyjną. Koszta? Około 3-4 tysięcy złotych.

Żabka – to jedna z najprężniej rozwijających się franczyz w Polsce. Żabki są praktycznie na każdym rogu! Nic dziwnego. Ryzyko finansowe nie jest wysokie, wymagany wkład własny to tylko 5 tysięcy złotych, a franczyzodawca kusi ponadto 16 000 złotych podstawowego przychodu przez pierwsze 12 miesięcy działalności i w pełni wyposażonym sklepem.

Inmedia – franczyza polegająca na sprzedaży prasy. Kapitał wymagany wynosi nawet poniżej 5 tysięcy złotych. W tym momencie firma dysponuje prawie 500 punktami. Jednym z wymagań rozpoczęcia współpracy jest założenie placówki w mieście powyżej 100 000 mieszkańców.

Bogatą ofertę franczyzodawców poznasz podczas targów Franczyza EXPO, które odbędą się 6 marca 2021 w prestiżowej lokalizacji – na PGE Narodowym w Warszawie. Zapewniamy - tam nie będzie ludzi z przypadku. Zarejestruj się już dziś i znajdź biznes szyty na miarę! Więcej informacji znajdziesz również na stronie franczyzaexpo.pl.

Sprawdź nas także na Facebooku:

Franczyza EXPO

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Złoty sponsor Franczyza EXPO

CZYTAJ TAKŻE:

Dołącz do liderów franczyzy

Franczyza Expo Team

Franczyza do 5 tysięcy złotych
Zobacz również
Rodzaje franczyzy
Rodzaje franczyzy. Jaki format jest najkorzystniejszy?
Pierwszą decyzją, którą podejmuje franczyzobiorca, jest zainteresowanie się typami franczyzy i sprawdzenie, jaki jest najbardziej korzystny dla niego. Sprawdź rodzaje…
Czytaj więcej>>
Doradztwo franczyzowe
Doradztwo franczyzowe – kiedy należy skorzystać z pomocy?
Raz po raz na rynku pojawiają się nowe możliwości prowadzenia biznesu. Coraz więcej firm obiera skalujący model biznesowy, rozwijając sieć…
Czytaj więcej>>
Franczyza EXPO - kolejny raz połączyliśmy biznes
Za nami kolejna edycja Targów Franczyza EXPO! Już 3. raz spotkaliśmy się, aby rozmawiać o branży franczyzowej, nawiązać kontakty i…
Czytaj więcej>>
Do targów pozostało: