Ściśle ograniczona pula biletów! Kup teraz w niższej cenie! KUP BILET
Franczyza 2.0. Workshop

logo franczyza 2.0 strategia edukacja technologia
Franczyza 2.0 Workshop to jednodniowe wydarzenie konferencyjne będące częścią wielokierunkowego
projektu o budowaniu udanych systemów franczyzowych — Franczyza 2.0.

 

Wydarzenie jest odpowiedzią na nasilającą się dyskusję o problemach rynku franczyzy. Franczyza 2.0 Workshop ma za zadanie połączyć głosy wszystkich interesariuszy i wypracować wspólną wizję tego, jak powinna wyglądać bezpieczna przestrzeń współpracy we franczyzie. Dyskusje panelowe skupione są wokół trzech filarów dobrze poukładanych systemów franczyzowych: strategii, edukacji, technologii.

 

Kogo zapraszamy do udziału w Wydarzeniu Konferencyjnym?

Monika Ferreira Franczyza IGS 5 marca 2022

 

 • Kandydatów na franczyzobiorców, którzy chcą zrozumieć istotę franczyzy i podjąć świadomą decyzję odnośnie wejścia w ten model działania w rynku. 
 • Franczyzodawców, którzy chcą pokazać poukładanie i zaawansowanie swojego modelu franczyzy w zakresie strategicznym, operacyjnym i finansowym. 
 • Franczyzodawców, franczyzobiorców i menedżerów we franczyzie, zainteresowanych rozwijaniem swoich kompetencji strategicznego myślenia i efektywności działania operacyjnego na drodze zwiększania skali swojej firmy. 
 • Zarządy firm, które myślą o dalszym rozwoju w modelu franczyzy i zbudowaniu systemu franczyzowego, w którym zarabia franczyzodawca i firmy jego franczyzobiorców.

Udział w Wydarzeniu Konferencyjnym jest darmowy. Możliwość zapisu na stacjonarne Wydarzenie dla uczestników otworzymy w połowie stycznia.


Dołącz do przestrzeni dyskusji o nowej jakości franczyz jako panelista

Nasze Wydarzenie to wyjątkowa przestrzeń dyskusji, do której zaproszeni są różni interesariusze rynku franczyzy. Franczyzobiorcy, franczyzodawcy, fundusze VC, instytucje rządowe, NGOs oraz dostawcy – w trakcie paneli dyskusyjnych głos każdej ze stron będzie ważny, a wspólnie wypracowany w ten sposób obraz przybliży nas do wizji całościowej poprawy bezpieczeństwa współpracy we franczyzie.

Jako interesariusz rynku franczyzy możesz wziąć udział w jednym z 4 paneli dyskusyjnych, poświęconym filarom dobrze poukładanych, skalujących się sieci franczyzowych:

 • Strategia
 • Edukacja
 • Technologia
 • Lifestyle

Jeżeli chcesz zgłosić siebie lub swoją organizację do udziału w jednym z paneli dyskusyjnych, wypełnij formularz kontaktowy na stronie: https://ingoodstrategy.com/franczyza-2-0-wydarzenia/#formularz

Pokaż swoją sieć franczyzową podczas panelu dyskusyjnego

Dyskusje panelowe w ramach Franczyza 2.0 Workshop to szansa na pokazanie poukładania swojej sieci franczyzowej z perspektywy trzech filarów — strategii, edukacji i technologii. Dziś niewiele sieci skupia się na tych aspektach, promując ofertę współpracy franczyzowej, a to one w dużej mierze decydują o tym, czy potencjalny franczyzobiorca finalnie przystąpi do współpracy. 

Udział w dyskusji może stanowić więc dopełnienie obrazu, jaki przedstawiacie jako sieć podczas Targów Franczyza EXPO.

Patronaty nad Projektem

Wydarzenie jest objęte patronatem honorowym Ministerstwa Rozwoju, patronatem merytorycznym Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej, patronatem Krajowej Izby Gospodarczej oraz patronatem Sieci Otwartych Innowacji w Agencji Rozwoju Przemysłu. Patronem Medialnym jest portal FranczyzaInfo.pl. Organizatorem Wydarzenia jest praktyka doradztwa strategicznego I'GS In Good Strategy oraz Założycielka I’GS Monika Ferreira, autorka Projektu Franczyza 2.0.

Poznaj inne inicjatywy w Projekcie Franczyza 2.0

Franczyza 2.0 Workshop to jedna z inicjatyw towarzyszących w projekcie Franczyza 2.0. Strategia. Edukacja, Technologia. Ten wielokierunkowy Projekt ma na celu stymulowanie powstawania nowej jakości zarządzania, działania i bezpieczeństwa współpracy we franczyzie. W jego ramach rozmawiamy o rozwoju strategicznym, finansowym i operacyjnym sieci franczyzowych, opowiadamy o drogach, jakimi podążają liderzy we franczyzie,
a franczyzobiorcom podpowiadamy, jak mogą rozpoznać dobrą franczyzę.

dyskusja z Moniką Ferreira podczas targów i konferencji


Na Projekt składają się cztery inicjatywy:

 1. Książka „Franczyza 2.0. Jak zbudować udaną strategię skalowania sieci franczyzowej?” — Przewodnik po nowej jakości zarządzania we franczyzie i budowaniu środowiska, w którym zarabia franczyzobiorca i franczyzodawca. Premiera planowana wiosną 2022 roku.
 2. Franczyza 2.0 Workshop — Wydarzenie Konferencyjne towarzyszące targom Franczyza EXPO
 3. Franczyza 2.0 lifestyle — Webinaria poświęcone rozmowom o zarabianiu, stylu życia i kulturze współtworzenia we Franczyzie
 4. Edukacyjne programy rozwojowe „Transformacyjna Edukacja we Franczyzie” na Politechnice Warszawskiej

Zapraszamy do udziału w dyskusji panelowej — zarówno w roli panelisty, jak i uczestnika oraz innych inicjatywach Projektu. O  możliwości zapisu na Franczyza 2.0 Workshop poinformujemy w kanałach I’GS In Good Strategy oraz Franczyza EXPO.

Do zobaczenia 5 marca!

Do targów pozostało: