Ściśle ograniczona pula biletów! Kup teraz w niższej cenie! KUP BILET
Franczyza 2.0. Workshop

W 2021 Monika Ferreira zainicjowała na rynku franczyzy Projekt Franczyza 2.0, aby opowiedzieć o drogach, którymi podążają liderzy we franczyzie, rozwijając swoje sieci. I o tym, jak rozpoznawać dobre franczyzy. - To książka „Franczyza 2.0. Jak zbudować udaną strategię skalowania sieci franczyzowej” i inicjatywy towarzyszące: webinaria, dyskusje panelowe, edukacja dla biznesu we franczyzie, analizy potencjału systemów franczyzowych.

Wydarzenie Franczyza 2.0 Workshop jest flagową inicjatywą w Projekcie Franczyza 2.0.

Projekt Franczyza 2.0. Strategia, edukacja, technologia to całoroczna wielokierunkowa inicjatywa skierowana do rynku franczyzy, która ma stymulować powstawanie nowej jakości zarządzania, działania i bezpieczeństwa współpracy we franczyzie. Projekt jest z jednej strony odpowiedzią na powstałą w 2020 rosnącą dyskusję o problemach w branży franczyzowej. Z drugiej strony jest też odpowiedzią na niszę w zakresie ogólnej i biznesowej edukacji we franczyzie. - Potencjalni franczyzobiorcy nie wiedzą, co powinni mieć zagwarantowane we współpracy franczyzowej, czego mogą oczekiwać i czego wymagać.

Dla kogo jest ten Projekt?

o Dla kandydatów na franczyzobiorców, którzy chcą zrozumieć istotę franczyzy i podjąć świadoma decyzję, czy ten model działania w rynku jest dla nich.

o Dla franczyzodawców, którzy chcą pokazać poukładanie i zaawansowanie swojego modelu franczyzy w zakresie strategicznym, operacyjnym i finansowym.

o Dla franczyzodawców, franczyzobiorców i menedżerów we franczyzie, zainteresowanych rozwijaniem swoich kompetencji strategicznego myślenia i efektywności działania operacyjnego na drodze zwiększania skali swojej firmy.

o Dla zarządów firm, które myślą o dalszym rozwoju w modelu franczyzy i zbudowaniu systemu franczyzowego, w którym zarabia franczyzodawcą i firmy jego franczyzobiorców.

Realizując Projekt Franczyza 2.0 chcemy zwiększać powszechną świadomość rynkową na temat najlepszych praktyk w rozwoju strategicznym, operacyjnym i finansowym sieci franczyzowych i otworzyć dialog o rozwiązaniach dla biznesu w ekosystemie franczyzy.

Uczestnictwo w Wydarzeniu i w całorocznym Projekcie Franczyza 2.0 jest możliwością zabrania głosu w dyskusji o budowaniu dobrze poukładanych, skalujących się sieci franczyzowych, które tworzą bezpieczne środowisko współpracy dla swoich franczyzobiorców.

Do targów pozostało: