Ściśle ograniczona pula biletów! Kup teraz w niższej cenie! KUP BILET
Franczyza 2.0. Workshop

logo franczyza 2.0 strategia edukacja technologia

Franczyza 2.0 Workshop to jednodniowe wydarzenie konferencyjne towarzyszące Targom Franczyza Expo. To prelekcje, panele dyskusyjne oraz dyskusje roundtable poświęcone tematowi budowania zyskownych franczyz. Motywem przewodnim kolejnej, już drugiej edycji są Przedsiębiorcze Sieci — Liderzy Transformacji.

Zarówno Wydarzenie, jak i cały Projekt Franczyza 2.0, mają na celu zwiększanie powszechnej świadomości rynkowej na temat najlepszych praktyk w rozwoju strategicznym, operacyjnym i finansowym dobrze poukładanych sieci franczyzowych, a także wspieranie kandydatów na franczyzobiorców i samych franczyzobiorców w rozpoznawaniu dobrych franczyz.

Organizatorzy Wydarzenia chcą zintegrować liderów w sieciach franczyzowych we wspólnym dialogu o meta-rozwiązaniach dla budowania zyskownych franczyz, tak, aby taki dialog miał wartość transformacyjną dla branży. Chodzi o to, aby powstała czytelna warstwa liderów, którzy nadają rytm franczyzie i aby dobre praktyki wchodziły do gospodarki.

 

Kogo zapraszamy do udziału w Wydarzeniu Konferencyjnym?

 

  • Kandydatów na franczyzobiorców, którzy chcą zrozumieć istotę franczyzy i podjąć świadomą decyzję odnośnie wejścia w ten model działania w rynku.
  • Franczyzodawców, którzy chcą pokazać poukładanie i zaawansowanie swojego modelu franczyzy w zakresie strategicznym, operacyjnym i finansowym.
  • Franczyzodawców, franczyzobiorców i menedżerów we franczyzie, zainteresowanych rozwijaniem swoich kompetencji strategicznego myślenia i efektywności działania operacyjnego na drodze zwiększania skali swojej firmy.
  • Zarządy firm, które myślą o dalszym rozwoju w modelu franczyzy i zbudowaniu systemu franczyzowego, w którym zarabia franczyzodawca i firmy jego franczyzobiorców.Dla gości Targów Franczyza Expo udział w Wydarzeniu Konferencyjnym jest darmowy.


Jak budować Przedsiębiorcze Sieci - Liderów Transformacji?

Nasze Wydarzenie to wyjątkowa przestrzeń dyskusji, do której zaproszeni są różni interesariusze rynku franczyzy. We wszystkich formatach biorą udział franczyzobiorcy, franczyzodawcy, fundusze VC, instytucje rządowe, NGOs oraz dostawcy do sieci franczyzowych. 

Rozmowy poświęcone są głównym filarom budowania zyskownych franczyz: strategii, edukacji i technologii oraz osobistej przedsiębiorczości franczyzobiorców, która umożliwia realizowanie celów biznesu. To ona jest motorem napędowym każdej sieci franczyzowej.

Formaty w ramach Wydarzenia

Na uczestników Franczyza 2.0 Workshop czekają:

  • prelekcje ekspertów rynku franczyzy
  • panele dyskusyjne
  • dyskusje roundtable z możliwością aktywnego udziału publiczności
  • networking przy kawie

Formaty w ramach Franczyza 2.0 Workshop to szansa na pokazanie poukładania swojej sieci franczyzowej z perspektywy trzech filarów — strategii, edukacji i technologii. Chociaż lista prelegentów powoli się domyka, to cały czas można brać udział w dyskusjach roundtable oraz networkingu w ramach Wydarzenia.

Udział w tym dialogu może stanowić więc dopełnienie obrazu, jaki przedstawiacie jako sieć podczas Targów Franczyza EXPO.

 

Patronaty nad Projektem

Wydarzenie jest objęte patronatem honorowym Ministerstwa Rozwoju, patronatem merytorycznym Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej, patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz patronatem Sieci Otwartych Innowacji w Agencji Rozwoju Przemysłu. Patronem Medialnym jest portal FranczyzaInfo.pl oraz Grupa Wirtualna Polska.

Organizatorem Wydarzenia jest praktyka doradztwa strategicznego I'GS In Good Strategy oraz Założycielka I’GS Monika Ferreira, autorka Projektu Franczyza 2.0.

 

Poznaj inne inicjatywy w Projekcie Franczyza 2.0

Franczyza 2.0 Workshop to flagowa inicjatywa Projektu Franczyza 2.0. Strategia. Edukacja, Technologia. Ten wielokierunkowy Projekt ma na celu stymulowanie powstawania nowej jakości zarządzania, działania i bezpieczeństwa współpracy we franczyzie. W jego ramach rozmawiamy o rozwoju strategicznym, finansowym i operacyjnym sieci franczyzowych, opowiadamy o drogach, jakimi podążają liderzy we franczyzie, a franczyzobiorcom podpowiadamy, jak mogą rozpoznać dobrą franczyzę. Więcej o Projekcie można przeczytać tutaj.

 

dyskusja z Moniką Ferreira podczas targów i konferencji

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w Wydarzeniu Konferencyjnym podczas Targów Franczyza Expo oraz innych inicjatywach Projektu.

Do zobaczenia 5 marca!