O konkursie

Już wkrótce II edycja konkursu Franchsing Awards.

 

Prowadzisz punkt franczyzowy? 

Chcesz dotrzeć do nowych franczyzobiorców oraz zwiększyć rozpoznawalność swojej sieci? 

Zgłoś swoją franczyzę do konkursu Franchising Awards 2020.

Zapraszamy do udziału w drugiej edycji prestiżowego konkursu skierowanego do franczyzodawców i sieci franczyzowych.

Zaprezentuj swoją wyjątkowość w jednej z trzech kategorii: 

INNOWACJA ROKU, FRANCZYZA ROKU oraz DEBIUT ROKU

i zdobądź tytuł Rekomendowanej Franczyzy.

Dlaczego warto?

 • Wygrana w konkursie to potwierdzenie Twojej stabilności finansowej, wysokich standardów, wiarygodności i wartości oferty.
 • Wygrana buduje i wzmacnia pozytywny wizerunek, umacnia Twój przekaz i pomaga dotrzeć z nim do szerszej grupy odbiorców.
 • Nagrody pomagają też pozycjonować markę na rynku i w świadomości konsumentów.
 • Nagroda jest też skutecznym narzędziem promocyjnym, wspierającym działania PR-owe i marketingowe.
 • Zdobycie wyróżnienia wiąże się z jej odbiorem podczas targów, możliwością zaprezentowania się wśród najlepszych, zbudowania pozycji lidera i poznania czołowych firm w branży.
 • Twoja marka zyskuje na atrakcyjności dzięki prestiżowemu otoczeniu, a Ty możesz pozyskać wartościowe kontakty i wypromować się w biznesowym środowisku. Pojawiając się wśród najlepszych, stajesz się jednym z nich.
 • Nagrody są uhonorowaniem ciężkiej pracy i osiągnięć wszystkich pracowników, dlatego ich otrzymanie może podnieść ich satysfakcję z pracy i zwiększyć motywację. Dobrze zakomunikowana wygrana wewnątrz firmy sprawia, że zespół czuje się doceniony, dumny i zachęcony do dalszego wysiłku.

Zgłoszenia przyjmowane są do 24 stycznia 2020.

Głosowanie publiczności i jury rozpocznie się 27 stycznia 2020

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 7 marca 2020 podczas tragów na PGE Narodowym.

Koszt zgłoszenia wynosi 199zł netto


Poznaj więcej powodów dla, których warto brać udział w konkursach branżowych

Organizatorem konkursu jest International Center of Events II

Wymagania konkursowe

Opis firmy - min. 450 znaków w tym:

 • Ilość placówek franczyzowych (i własnych jeśli posiada)
 • ilość placówek otwartych od stycznia 2018 do grudnia 2019 oraz równomierny rozwój
 • system szkoleniowy dla franczyzobiorców
 • wizerunek online (strona www, social media, ogólna promocja)
 • link do strony www i ewentualnie social media (LinkedIn, Facebook)

Dodatkowo proszę przesłać logo firmy w wysokiej rozdzielczości.

 

W zależności od wybranej kategorii proszę zawrzeć:

W kategorii Innowacje:

 1. innowacje wprowadzone w sieci franczyzowej

W kategorii Debiut Roku:

 1. ilość placówek założona od września 2018 do grudnia 2019
 2. wymagany wkład własny oraz warunki współpracy
 3. pomoc na starcie

W kategorii Franczyza Roku 2019:

 1. nagrody przyznane za działalność w roku 2019
 2. ogólny wizerunek franczyzodawcy
 3. wzrost ilość placówek względem poprzedniego roku

 

 

Formularz zgłoszeniowy
Uczestnicy konkursu
Aspect Nieruchomości - Ogólopolska sieć Biur

Kategoria: Debiut Roku

Opis: W okresie od września 2017 do grudnia 2018 otworzyliśmy 7 nowych placówek. Aktualnie nasza sieć liczy łącznie 17 placówek w tym 16 jest franczyzowych i 1 własna. Aspect Nieruchomości - Ogólnopolska sieć biur to koncept zakładający rozwój przez tworzenie sieci punktów obsługi klientów w branży nieruchomości na terenie całego kraju. Podstawową usługą, którą promujemy jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. 

Czytaj więcej>>
Bistro Krówka i Połówka

Kategoria: Debiut Roku

Opis: Istniejemy na rynku od 2016 roku, nasz pierwszy lokal powstał w Starachowicach – kiedy to trójka przyjaciół wpadła na pomysł połączenia Pubu i burgerowni. Mieliśmy spore doświadczenie, zapał i determinację.

Na początku było ciężko ale Nasz pomysł chwycił, przewyższając nasze wyobrażenie, a zadowolonych klientów wciąż przybywa. W momencie pisania tego artykułu, Krówka i Połówka w Starachowicach sprzedaje miesięcznie ponad 4000 burgerów.

Czytaj więcej>>
Deli Sandwich

Kategoria: Debiut Roku

Opis: Deli Sandwich to miejsce powstałe z pasji do dobrego jedzenia i pysznej kawy. Codziennie od rana wypiekamy dla Was chrupiące pieczywo i przygotowujemy lunche.

Przez cały dzień, znajdziecie u nas pełne pysznych składników kanapki, uwielbiane przez Was bajgle, tarty a także słodkie croissanty i drożdżówki.

Ilość lokali -6.  Ilość lokali otwartych od 09.2017 - 12.2018 - 6. Warunki współpracy do negocjacji.

Firma: Alaska Piotr Niemiec, marka Deli Sandwich

Czytaj więcej>>
Krowarzywa

Kategoria: Debiut Roku Opis: Krowarzywa to najbardziej rozpoznawalna wegańska marka w Polsce.

Działamy od 2013 roku. Od samego początku wzbudzaliśmy ogromne zainteresowanie klientów i mediów w Polsce i na świecie, a nasze restauracje co roku wygrywają w rankingach na najlepsze burgery, pokonując nawet te mięsne.

Nasi klienci to w większości osoby, które na co dzień jedzą mięso, a nasze produkty traktują jako zdrową i smaczną odmianę. Spotkać u nas można studentów i uczniów, pracowników firm, rodziców z dziećmi a także osoby starsze

Czytaj więcej>>
Willisch

Kategoria:Debiut Roku Opis: Pierwsza lodziarnia Willisch powstała w 1983r. w Wągrowcu. Od tego czas produkujemy rzemieślnicze lody, o niepowtarzalnym smaku. Lokalni dostawcy dostarczają nam swoje produkty, są one najwyższej jakości i tak według tradycyjnych receptur powstają nasze lody.

Nasze lodziarnie to nie tylko biznes, to przede wszystkim pasja i serce, które wkładamy w proces produkcji, to zaufane grono pracowników, niezmiennie od kilkunastu, kilkudziesięciu lat, to miejsce, to smak, to nasze życie.

Czytaj więcej>>
DIETdrive

Kategoria: Innowacja Roku

Opis: DIETdrive to innowacyjny system szybkiej realizacji zdrowych posiłków bez konieczności wychodzenia z samochodu.

DIETdrive to pierwszy w Polsce i Europie koncept wchodzący na rynek współpracy franczyzowej, realizujący indywidualnie zbilansowane posiłki bez konieczności oczekiwania. Dzięki takiemu rozwiązaniu dbamy o dwie najważniejsze wartości współczesnego konsumenta – zdrowie i czas.

Dzięki zamówieniu złożonemu przez naszą stronę www.dietdrive.pl realizujemy zdrowy, indywidualnie zbilansowany posiłek w okresie czasu pomiędzy zamówieniem złożonym przez Klienta na wspominanej stronie internetowej a jego dojazdem pod okno wydawcze DIETdrive. Strona www ułatwia również sposób płatności – odbywa się ona online.

Czytaj więcej>>
SUNBENEFIT

Kategoria: Innowacja Roku

Opis: Concept Store By Sunbenefit to najprężniej rozwijająca się sieć sklepów i punktów Ekspozycyjnych w Polsce oferująca produkty Energii Odnawialnej jak: Fotowoltaika, Pompy Ciepła, Kotły elektryczne.

Energia odnawialna to najszybciej rozwijająca się gałąź gospodarki -  wejdź na pokład i płyń z prądem!

Czytaj więcej>>
Żabka Polska

Kategoria: Innowacja Roku

Opis: Żabka od wielu lat konsekwentnie polepsza i usprawnia swoją działalność w wielu obszarach. Jednym z takich obszarów jest praca franczyzobiorców, dla których została opracowana specjalna aplikacja mobilna – Frappka.

Jest to unikatowe na rynku narzędzie, które pozwoli efektywniej zarządzać sklepem poprzez m.in. monitorowanie na bieżąco wyników sprzedaży w placówkach, sprawdzanie terminów dostaw czy generowanie symulacji przychodów.

Aplikacja jest dedykowana wyłącznie dla franczyzobiorców sieci Żabki i ma być mobilnym centrum dowodzenia sklepem, dzięki któremu będzie możliwe kontrolowanie niemal wszystkich procesów i urządzeń.

Czytaj więcej>>
Brewa s.c.

Kategoria: Franczyza Roku

Opis: Pomagamy inwestorom obniżyć rachunki za prąd i ogrzewanie oraz uzyskać niezależność energetyczną poprzez wykorzystanie odnawialnych źródeł energii, dbając jednocześnie o środowisko naturalne.

W 2018 roku rozpoczęliśmy budowanie sieci Partnerów Brewa. Obecnie mamy 8 stałych Partnerów pozyskanych w 2018 roku i organizujemy kolejne szkolenia dla nowych Partnerów.

Czytaj więcej>>
Hulajdusza Sp.z.o.o.Sp.k.

Kategoria: Franczyza Roku Opis: Firma Hulajdusza jako pierwsza w Polsce oferować będzie , franczyzę hulajnogi elektrycznych.

Hulajnogi elektryczne jak pokazuje dziś zachód Europy są najwygodniejszym i najszybszym transportem osobisty co, przekłada się na dużą skalę korzystania z urządzeń w dużych aglomeracjach jak i mniejszych miastach.

Nasza firma wprowadziła najważniejszą modyfikację w hulajnogach elektrycznych czyli wymienną baterię . Co oznacza ,że klienci nie mają ograniczeń ilościowych w danym mieście ponieważ na czas ładowania zabierana jest tylko wymienna bateria a hulajnoga z druga baterią dalej pozostaje w ruchu osobistego transportu .

Czytaj więcej>>
Lodolandia

Kategoria: Franczyza Roku

Opis: Lodolandia to największa i najszybciej rozwijająca się sieć franczyzowa w Polsce i lider branży. Pierwsze punkty Lodolandia powstały w 2013 roku. Założyciele spółki otworzyli najpierw 3 punkty sprzedaży Lodolandia.

W drugim miesiącu działalności otworzyli 5 kolejnych punktów.

Czytaj więcej>>
Metrohouse Franchise S.A.

Kategoria: Franczyza Roku

Opis: Metrohouse Franchise S.A. właścicielem największej w Polsce sieci biur nieruchomości. Jesteśmy obecni na polskim rynku nieruchomości od 2006 r.

Pod naszą marką działa ponad 70 biur nieruchomości i 500 doradców. Każdego roku obsługujemy kilka tysięcy transakcji na rynku nieruchomości.

Czytaj więcej>>
Mydlarnia u Franciszka

Kategoria: Franczyza Roku

Opis: Marka Mydlarnia u Franciszka jest jednym z liderów polskiego rynku franczyzowego.

Mydlarnia u Franciszka to sieć sklepów oferujących najwyższej jakości kosmetyki naturalne. Sklepy znajdują się w całej Polsce, w dużych miastach, przy tłocznych ulicach (m.in. Warszawa, Gdańsk), przy rynkach (Kraków, Katowice), w najpopularniejszych centrach handlowych, ale również w malowniczych miejscowościach urlopowych i uzdrowiskach (np. Kołobrzeg, Zakopane). Dwa punkty powstały również w Irlandii, w Dublinie i Galway.

Czytaj więcej>>
RE/MAX Polska

Kategoria: Franczyza Roku

Opis: 5 października 2018 r. podczas uroczystej Gali Polish Businesswomen Awards Ewa Dziedzic Dyrektor RE/MAX Polska odebrała nagrodę w kategorii „Lider wśród systemów franczyzowych w branży nieruchomości”.

RE/MAX to największa na świecie, międzynarodowa sieć biur nieruchomości założona ponad 45 lat temu. Dzisiaj RE/MAX to ponad 7900 biur, ponad 120 000 agentów obecnych w ponad 100 krajach na świecie.

Czytaj więcej>>
Restauracje Olimp

Kategoria: Franczyza Roku Opis: Restauracje Olimp to  największa w Polsce i najszybciej rozwijająca się sieć restauracji typu fast casual dining. Oferuje najpopularniejsze dania kuchni europejskiej z elementami kuchni świata. Przepisy  bazują na najlepszych sezonowych i lokalnych produktach.

Sieć Restauracji Olimp liczy obecnie 84 lokale (53 franczyzowe, 31 własnych) w całym kraju i stale się rozwija. W 2018 r. otwarto 15 nowych restauracji. Więcej na www.olimprest.pl, blogu www.kulinarnydoradca.pl oraz na facebook.com/restauracje.olimp

Czytaj więcej>>
Ślubna Pracownia

Kategoria: Franczyza Roku

Opis: Ślubna Pracownia Konsultanci Ślubni to grupa firm zrzeszająca certyfikowanych konsultantów ślubnych, działających pod wspólną marką. Obecnie działa 5 oddziałów: na Dolnym Śląsku, w Łodzi, Małopolsce, Mazowszu i Warmii i Mazurach. Organizujemy również wesela w Trójmieście i Poznaniu Jesteśmy jedną z pierwszych w Polsce profesjonalnych agencji ślubnych, działającą od 2006 r., która kieruje się Kodeksem Etycznym Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych.

Mamy na swoim koncie ponad 250 zrealizowanych wesel, a nasze motto brzmi: "To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące”.

Czytaj więcej>>
Willisch
Kategoria: Franczyza Roku

Opis: Pierwsza lodziarnia Willisch powstała w 1983r. w Wągrowcu. Od tego czas produkujemy rzemieślnicze lody, o niepowtarzalnym smaku. Lokalni dostawcy dostarczają nam swoje produkty, są one najwyższej jakości i tak według tradycyjnych receptur powstają nasze lody.

Nasze lodziarnie to nie tylko biznes, to przede wszystkim pasja i serce, które wkładamy w proces produkcji, to zaufane grono pracowników, niezmiennie od kilkunastu, kilkudziesięciu lat, to miejsce, to smak, to nasze życie.

Czytaj więcej>>
Jury
Grzegorz Turniak

Grzegorz Turniak - niestrudzony orędownik wartościowych idei:

 • networkingu,
 • minglingu,
 • zarządzania talentami i karierą,

Inspirujący mówca, mentor.  Niestrudzony orędownik i pasjonat idei networkingu. Mingling maven – poprowadził ponad 1300 sesji networkingowych dla przeszło 130.000 uczestników.

W lutym 2006 wprowadził na rynek krajowy firmę BNI Polska. Obecnie jest prezesem spółki szkoleniowo-doradczej Akademia Rekomendacji.

Poprzednio: Prezes Jobpilot Polska; HR Sector Sales Manager – SAP Polska; Managing Director – Neumann Management Institute; Dyrektor Polskiej Międzynarodowej Szkoły Zarządzania.

Absolwent Wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej. Certyfikowany konsultant OD (OD Institute Ohio). Nauczyciel przedsiębiorczości (Babson College).

Certyfikowany coach ICC (International Coaching Community). W latach 2003 członek Zarządu PSZK. Od 2006 Prezes Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce.

Jest współautorem książek: “Alchemia Kariery” (z J. Santorskim), “Profesjonalny networking. Kontakty, które procentują” (zR.Wendtem), “Praktyczny poradnik networkingu” (z W. Antosiewiczem)," Zanurz się w błękitnym oceanie. Jak networking wspiera  rozwój firm" (  z K.Rumianowskim ), "Nigdy nie stój sam" i z Agatą Dynoch "Nigdy nie stój sama"

Piotr Sosiński

Prawnik, międzynarodowy trener i partner biznesowy Facet5 Global, na codzień współpracujący z UK i Australią. Wyłączny dystrybutor w Polsce systemu badania osobowości biznesowej Facet5, posiadający ponad 12 letnie doświadczenie w sprzedaży międzynarodowych usług przeznaczonych dla HR.

Pracuje z przedstawicielami różnych kultur i narodowości z 42 krajów posługujących się̨ na codzień 44 językami na 6 kontynentach. W ciągu ostatnich 12 lat pracy w Polsce przyczynił się do wykonania ponad 8500 badań Facet5. Od 2008 roku jest międzynarodowym trenerem Facet5. Piotr posiada uprawnienia do przeprowadzania szkoleń́ certyfikacyjnych w zakresie wszystkich modułów systemu Facet5, w tym do prowadzenia warsztatów akredytacyjnych Facet5 oraz warsztatów Spotlight Facet5, Audition i Backdrop Facet5, SLR Facet5 oraz warsztatów TeamScape Facet5.

Jego rodzina profilowa Facet5 to przedsiębiorca. Piotr pomaga ludziom biznesu osiągać́ zaplanowane cele przez dostarczanie skutecznych narzędzi biznesowych. Pracuje m. in. z zarządami firm, średnią̨ i wyższą̨ kadrą menedżerską, przedsiębiorcami, ale także z konsultantami zaczynającymi od zera. Uwielbia dobrą kawę̨, prawdziwe Gelato, irlandzkiego Jamesona, odwiedził blisko 20 krajów.

Jego wizją jest dostarczenie światu narzędzi pozwalających na wykreowanie skutecznej zmiany w biznesie i życiu osobistym.

Katarzyna Bogoryja-Zakrzewska
Od 5 lat przygotowuje kompleksowe strategie marketingowe, wykonuje kreacje graficzne, tworzy kampanie online. Z wykształcenia i pasji marketingowiec. Bawi się promocją, testuje, analizuje i kreuje. Lubi nieszablonowe rozwiązania i dyskusję o tym jak funkcjonuje reklama w internecie. Tworzy również strony internetowe a wolnych chwilach czyta niemieckie kryminały. Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Prywatnie pasjonatka żeglarstwa i sportów wodnych. Dowiedz się więcej
Krzysztof Brola

Radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie, ekspert w zakresie negocjacji i obsługi prawnej biznesu.

Posiada ponad piętnastoletnie doświadczenie w bieżącej obsłudze prawnej małych i średnich firm. Zarządza renomowaną Kancelarią Prawną K.BROLA i WSPÓLNICY w Warszawie specjalizującą się w obsłudze prawnej biznesu, wierzytelności i transakcji na rynku nieruchomości.

Jego motto: „Skuteczność i Zaufanie” oddaje najważniejsze wartości, jakimi kieruje się w pracy zawodowej – działa szybko, skutecznie i dyskretnie.

Dowiedz się więcej

Wojciech Szramowski

Związany z branżą mediów od 30 lat. Rozpoczynał pracę jako handlowiec, następnie przeszedł wszystkie szczeble kariery zawodowej w dziale sprzedaży Polskapresse. Wiele lat pracował jako prezes zarządu Wydawnictwa Pomorskiego i następnie szef przekształceń cyfrowych Polskiego Wydawnictwa Rolniczego w Poznaniu.

Obecnie wydawca portali internetowych: 4biznes.eu oraz dobrepomyslynabiznes.pl, ten ostatni portal łączy franczyzobiorców z franczyzodawcami, i jest jednym z wiodących serwisów internetowych w sektorze franczyzy.

Ukończył studia magisterskie na Uniwersytecie Gdańskim oraz studia MBA w Akademii Koźmińskiego. Jest posiadaczem certyfikat PRINCE 2.

Publiczność

Głosowanie publiczności rozpocznie się w piątek o godzinie 00:00:01 i potrwa do soboty (02.03), do godziny 14.00

Głosowanie odbędzie się przez aplikację mobilną

Regulamin
Do targów pozostało: