O konkursie

Już wkrótce II edycja konkursu Franchsing Awards.

 

Prowadzisz punkt franczyzowy? 

Chcesz dotrzeć do nowych franczyzobiorców oraz zwiększyć rozpoznawalność swojej sieci? 

Zgłoś swoją franczyzę do konkursu Franchising Awards 2020.

Zapraszamy do udziału w drugiej edycji prestiżowego konkursu skierowanego do franczyzodawców i sieci franczyzowych.

Zaprezentuj swoją wyjątkowość w jednej z trzech kategorii: 

INNOWACJA ROKU, FRANCZYZA ROKU oraz DEBIUT ROKU

i zdobądź tytuł Rekomendowanej Franczyzy.

Dlaczego warto?

 • Wygrana w konkursie to potwierdzenie Twojej stabilności finansowej, wysokich standardów, wiarygodności i wartości oferty.
 • Wygrana buduje i wzmacnia pozytywny wizerunek, umacnia Twój przekaz i pomaga dotrzeć z nim do szerszej grupy odbiorców.
 • Nagrody pomagają też pozycjonować markę na rynku i w świadomości konsumentów.
 • Nagroda jest też skutecznym narzędziem promocyjnym, wspierającym działania PR-owe i marketingowe.
 • Zdobycie wyróżnienia wiąże się z jej odbiorem podczas targów, możliwością zaprezentowania się wśród najlepszych, zbudowania pozycji lidera i poznania czołowych firm w branży.
 • Twoja marka zyskuje na atrakcyjności dzięki prestiżowemu otoczeniu, a Ty możesz pozyskać wartościowe kontakty i wypromować się w biznesowym środowisku. Pojawiając się wśród najlepszych, stajesz się jednym z nich.
 • Nagrody są uhonorowaniem ciężkiej pracy i osiągnięć wszystkich pracowników, dlatego ich otrzymanie może podnieść ich satysfakcję z pracy i zwiększyć motywację. Dobrze zakomunikowana wygrana wewnątrz firmy sprawia, że zespół czuje się doceniony, dumny i zachęcony do dalszego wysiłku.

Zgłoszenia przyjmowane są do 24 stycznia 2020.

Głosowanie publiczności i jury rozpocznie się 7 lutego 2020

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 7 marca 2020 podczas tragów na PGE Narodowym.

Koszt zgłoszenia dla firm, które nie są wystawcami targów Franczyza Expo 2020 wynosi 199zł netto


Poznaj więcej powodów dla, których warto brać udział w konkursach branżowych

Organizatorem konkursu jest International Center of Events II

Wymagania konkursowe

Opis firmy - min. 450 znaków w tym:

 • Ilość placówek franczyzowych (i własnych jeśli posiada)
 • ilość placówek otwartych od stycznia 2018 do grudnia 2019 oraz równomierny rozwój
 • system szkoleniowy dla franczyzobiorców
 • wizerunek online (strona www, social media, ogólna promocja)
 • link do strony www i ewentualnie social media (LinkedIn, Facebook)

Dodatkowo proszę przesłać logo firmy w wysokiej rozdzielczości.

 

W zależności od wybranej kategorii proszę zawrzeć:

W kategorii Innowacje:

 1. innowacje wprowadzone w sieci franczyzowej

W kategorii Debiut Roku:

 1. ilość placówek założona od września 2018 do grudnia 2019
 2. wymagany wkład własny oraz warunki współpracy
 3. pomoc na starcie

W kategorii Franczyza Roku 2019:

 1. nagrody przyznane za działalność w roku 2019
 2. ogólny wizerunek franczyzodawcy
 3. wzrost ilość placówek względem poprzedniego roku

 

 

Formularz zgłoszeniowy
Uczestnicy konkursu
GO4Robot - Debiut Roku
Zajmujemy się prowadzeniem zajęć dodatkowych z robotyki i programowania na zestawach edukacyjnych LEGO. Naszym głównym celem jest oswajanie dzieci z najnowszymi technologiami poprzez zabawę. W ciągu czterech lat swojej działalności podbiliśmy niemal cały Poznań i okolice, więc postanowiliśmy pójść dalej i od tego roku oferujemy franczyzę. Aktualnie w naszej Akademii na co dzień uczy się ponad 2500 dzieci, w 130 różnych placówkach, co jest dowodem na sprawdzony i rentowny model biznesowy!
Czytaj więcej>>
Jury
Andrzej Krawczyk
Założyciel i wspólnik w Akademii Rozwoju Systemów Sieciowych. Od 20 lat zajmuje się kompleksowym doradztwem w zakresie franchisingu, agencji i dystrybucji obejmującym opracowanie strategii rozwoju systemu franczyzowego oraz kompletnej dokumentacji oferty franczyzy. W swojej praktyce zajmował się także budową i zarządzaniem sieciami franczyzowymi na terenie Polski, jak i na rynkach zagranicznych. Pomysłodawca i współtwórca portalu franczyzawpolsce.pl oraz magazynu Franczyza&Biznes. Od wielu lat znajduje się na liście ekspertów w zakresie franczyzy publikowanej w The International Who’s Who of Franchise Lawyers. Autor rozdziału na temat Polski w The International Encyclopedia of Franchising Law oraz w Franchising Global Guide, książki “How to franchise in Poland” oraz licznych artykułów na temat franchisingu publikowanych w czasopismach polskich i zagranicznych.
Jakub Mazek
Absolwent WSPiZ oraz SWPS. Specjalizacja Psychologia ekonomiczna. Całe życie zawodowe związane z organizacją wydarzeń w różnych branżach. UEFA EURO 2012, EHF EURO 2016, ANNUAL EBOR MEETING 2014 to największe z wydarzeń, w których odgrywał kluczowe role. Od kilku lat w biznesie stricte eventowym, współwłaściciel Agencji Eventowo - Marketingowej IC EVENTS, która tworzy i  organizuje głównie własne targi, kongresy, konferencje.
Krzysztof Brola

Radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie, ekspert w zakresie negocjacji i obsługi prawnej biznesu.

Posiada ponad piętnastoletnie doświadczenie w bieżącej obsłudze prawnej małych i średnich firm. Zarządza renomowaną Kancelarią Prawną K.BROLA i WSPÓLNICY w Warszawie specjalizującą się w obsłudze prawnej biznesu, wierzytelności i transakcji na rynku nieruchomości.

Jego motto: „Skuteczność i Zaufanie” oddaje najważniejsze wartości, jakimi kieruje się w pracy zawodowej – działa szybko, skutecznie i dyskretnie.

Dowiedz się więcej

Wojciech Szramowski

Związany z branżą mediów od 30 lat. Rozpoczynał pracę jako handlowiec, następnie przeszedł wszystkie szczeble kariery zawodowej w dziale sprzedaży Polskapresse. Wiele lat pracował jako prezes zarządu Wydawnictwa Pomorskiego i następnie szef przekształceń cyfrowych Polskiego Wydawnictwa Rolniczego w Poznaniu.

Obecnie wydawca portali internetowych: 4biznes.eu oraz dobrepomyslynabiznes.pl, ten ostatni portal łączy franczyzobiorców z franczyzodawcami, i jest jednym z wiodących serwisów internetowych w sektorze franczyzy.

Ukończył studia magisterskie na Uniwersytecie Gdańskim oraz studia MBA w Akademii Koźmińskiego. Jest posiadaczem certyfikat PRINCE 2.

Publiczność

Głosowanie publiczności rozpocznie się w piątek o godzinie 00:00:01 i potrwa do soboty (02.03), do godziny 14.00

Głosowanie odbędzie się przez aplikację mobilną

Regulamin
Do targów pozostało: