Ściśle ograniczona pula biletów! Kup teraz w niższej cenie! KUP BILET
Debata Franczyzobiorców

5 MARCA 2022 | PGE NARODOWY

 

Dlaczego warto wziąć udział ?

  • Najbardziej nurtujące pytania odnoszące się do franczyzy.
  • Sprawdzone metody zarządzania biznesem.
  • Rozwiązania, które wpisują się w profil franczyzobiorcy.
  • Gotowe recepty na sukces w biznesie.
  • Rady od ekspertów, którzy o franczyzie wiedzą wszystko.

Franczyzę bez tajemnic poznać można wyłącznie dzięki Franczyza EXPO i Debacie Franczyzobiorców. Nie będzie owijania w bawełnę. Oferujemy za to rzetelny przegląd najważniejszych zagadnień dotyczących franczyzy - jej największe zalety, ale również aspekty, na które powinien być wyczulony każdy przedsiębiorca planujący zaangażowanie się w tę metodę biznesową. W spotkaniu uczestniczyć będą doświadczeni prelegenci, którzy wskażą najlepsze drogi rozwoju na przykładzie case studies.

NOWOŚĆ!

Debata Franczyzobiorców to NOWOŚĆ na branżowych targach Franczyza EXPO. Dzięki tej innowacyjnej formie edukacji chcemy zaoferować przestrzeń do dyskusji każdej osobie zainteresowanej tym modelem biznesowym. Jesteśmy po to, by ułatwiać działania przedsiębiorcom i łączyć podmioty w celu dynamizacji rozwoju. Platforma debaty pozwoli go osiągnąć.

PROWADZĄCY:

Urszula Zając Pałdyna - ukończyłam Wydział Prawa na Uniwersytecie Warszawskim, jej specjalizacją jest prawo pracy. Od czasu studiów związana z branżą HR. Początkowo pracowała w agencjach doradztwa personalnego i pracy tymczasowej, później zasilała wewnętrzne działy HR. Przygotowuje oraz prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu rekrutacji, employer brandingu, candidate experience oraz prawnych aspektów zatrudnienia.

 

 

UCZESTNICY:

 

 

Do targów pozostało: