Ściśle ograniczona pula biletów! Kup teraz w niższej cenie! KUP BILET
Debata Franczyzobiorców

5 MARCA 2022 | PGE NARODOWY

 

Dlaczego warto wziąć udział ?

  • Najbardziej nurtujące pytania odnoszące się do franczyzy.
  • Sprawdzone metody zarządzania biznesem.
  • Rozwiązania, które wpisują się w profil franczyzobiorcy.
  • Gotowe recepty na sukces w biznesie.
  • Rady od ekspertów, którzy o franczyzie wiedzą wszystko.

Franczyzę bez tajemnic poznać można wyłącznie dzięki Franczyza EXPO i Debacie Franczyzobiorców. Nie będzie owijania w bawełnę. Oferujemy za to rzetelny przegląd najważniejszych zagadnień dotyczących franczyzy - jej największe zalety, ale również aspekty, na które powinien być wyczulony każdy przedsiębiorca planujący zaangażowanie się w tę metodę biznesową. W spotkaniu uczestniczyć będą doświadczeni prelegenci, którzy wskażą najlepsze drogi rozwoju na przykładzie case studies.

NOWOŚĆ!

Debata Franczyzobiorców to NOWOŚĆ na branżowych targach Franczyza EXPO. Dzięki tej innowacyjnej formie edukacji chcemy zaoferować przestrzeń do dyskusji każdej osobie zainteresowanej tym modelem biznesowym. Jesteśmy po to, by ułatwiać działania przedsiębiorcom i łączyć podmioty w celu dynamizacji rozwoju. Platforma debaty pozwoli go osiągnąć.

Program
EPAKA
Właściciel a zarazem handlowiec w punkcie nadań i odbioru przesyłek Epaka.pl od 2015r. Doświadczenie w sprzedaży zdobywał od 2006r.
Absolwent studiów licencjackich  na kierunku marketing i zarządzanie. Ukończył liczne kursy i szkolenia ze sprzedaży eCommerce i marketingu internetowego. W 2021r został wyróżniony przez Epaka.pl jako przedsiębiorca roku za zdobycie największej liczby klientów.
METROHOUSE
Z wykształcenia ekonomistka, z zamiłowania pośrednik w obrocie nieruchomościami. Pracowała w bankowości oraz jako biegły rewident. Od zawsze interesowała się nieruchomościami - chciała być pośrednikiem i otworzyć własne biuro nieruchomości. Od 2015 r. uważnie śledziła rozwój sieci Metrohouse. Ostatecznie postanowiła rozpocząć współpracę z siecią w 2018 r.
Obecnie prowadzi dwa biura pod marką Metrohouse. Pierwsze – na warszawskim Służewcu od 4 lat, a od pół roku w podwarszawskiej Lesznowoli.
MNIAMI
Od 7 lat specjalizuje się w sprzedaży B2B. Na co dzień pracuje w branży eventowej zajmując się kreacją od podstaw wydarzenia eTrade Show. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. W przerwach od eCommercu realizuje wydarzenia Offroadowe dla firm w całej Polsce a od roku także prowadzi punk Mniami, który jest zlokalizowany w Żyrardowie.
RE/MAX
Z RE/MAX Polska związany jest od 2017. Przez ponad 2 lata sam był agentem RE/MAX, dzięki czemu poznał markę i standardy, które niezawodnie sprawdzają się od 50 lat.
8 razy znalazł się w pierwszej 10-tce najbardziej skutecznych agentów w sieci. W 2019 r postanowił powtórzyć ten sukces otwierając własne biuro RE/MAX Smart w Warszawie. Znając standardy RE/MAX, nie miał wątpliwości, że biuro powinno działać pod tym samym szyldem.

Rok 2020 zaowocował wyróżnieniem od RE/MAX Polska za najszybciej rozwijające się i najbardziej efektywnie biuro w Polsce. Po 3 latach działalności, biuro znajduję się aktualnie w czołówce biur w Polce pod względem ilości agentów i przychodów.
SOWARD
Zanim dołączył jako partner do Brainy Polska, pracował jako rekruter w agencji pracy zatrudniającej międzynarodowy personel w branży technicznej, prowadził również prywatne inwestycje w nieruchomości i obiekty Airbnb. Współpracę z Brainy Polska podjął, ponieważ szukał branży, w której może pomagać innym osobom odnieść sukces. Pomaganie dzieciom rozwinąć skrzydła wydaje się ważniejsze, niż to co robił dotychczas i wybierając między wieloma franczyzami, dopiero po zapoznaniu się z ofertą i programem matematyki mentalnej  Brainy Abacus stwierdził, że to tutaj chcę się rozwijać.
TwójPrawnik24
Już od ponad roku jest franczyzobiorcą kancelarii Twój Prawnik 24 w Gdańsku. Wcześniej pracował na stanowiskach menadżerskich m.in. w banku Citi Handlowy oraz w firmie ubezpieczeniowej Aegon. Jest inwestorem na rynku nieruchomości oraz aktywnie zajmuje się rynkiem finansowym.
KOMFORT
Franczyzobiorca KOMFORT prowadzący sklep w Suwałkach.
Adam Blaut jest absolwentem SGGW w Warszawie na kierunku budownictwo.
Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w handlu, a praktykę zawodową zdobywał w różnych branżach.
Przez 5 lat był kierownikiem sklepu KOMFORT w Suwałkach, a od roku z sukcesami prowadzi swój własny sklep jako właściciel i Franczyzobiorca KOMFORT.
Jak sam podkreśla „podjąłem dobrą decyzję i mam apetyt na jeszcze lepsze wyniki i może kolejny sklep”
Do targów pozostało: