Ściśle ograniczona pula biletów! Kup teraz w niższej cenie! KUP BILET
Aktualności » Co szykujemy na Targi Franczyza Expo 2020 ?
Co szykujemy na Targi Franczyza Expo 2020 ?

Już 7 marca 2020, w prestiżowej części PGE Narodowego – Business Club

odbędzie się wyjątkowe wydarzenie biznesowe

Targi Franczyza Expo 2020

 

Rozwijasz swoją markę? Chcesz zaprezentować ofertę franczyzową?

Szukasz potencjalnych franczyzobiorców?

 

Targi Franczyza Expo 2020– To już druga edycja targów franczyzy! Ponad 900 m2  przestrzeni wystawienniczej, 100 konceptów franczyzowych z różnych branż, wyjątkowa konferencja edukacyjna dla przyszłych franczyzobiorców, dedykowane spotkania biznesowe business matching, moderowany networking oraz konsultacje ekspertów. To wszystko w jeden dzień, w części Business Club PGE Narodowego w Warszawie.

 

Dlaczego warto zaprezentować swoją ofertę?

Po sukcesie pierwszej edycji targów i ogromnym zainteresowaniu odwiedzających, przenosimy się do najbardziej prestiżowej części PGE Narodowego, do Business Club. Swoje oferty zaprezentują czołowe na rynku polskim firmy, które bardzo aktywnie poszukują przyszłych franczyzobiorców.  Odwiedzający będą mieli szanse poznać m.in. pomysły na franczyzę bez wkładu własnego, pomysły na biznes w domu oraz dowiedzieć się dlaczego warto postawić na znaną markę i sprawdzony pomysł. Odwiedzający będą mieli możliwość wyboru licencji franczyzowych z wielu branż. Wśród wystawców pojawią się sieci franczyzowe takie jak Xtreme Fitness Gyms, Natur House, Remax, Carrefour Express, Lodolandia, Magic School, Mini MeltsYasumi , Blinkee.city, Ezo Edukacja czy Matplaneta. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Krajowa Izba Gospodarcza. Partnerem generalnym wydarzenia jest ARSS.

Co czeka na wystawców ?

-900 m2 strefy wystawienniczej – czyli przestrzeń gdzie franczyzodawcy będą mieli okazję przeprowadzić dziesiątki rozmów, które będą decydować o rozpoczęciu współpracy. Ponad 15 sektorów franczyzowych pod jednym dachem i wysoki standard wykończenia stoisk.

- Dotarcie do odwiedzających -  Kilkadziesiąt gotowych i sprawdzonych pomysłów na biznes w pierwszej edycji przyciągnęło 1200 osób szukających dodatkowych zarobków oraz inwestorów z Polski i z zagranicy.

- 3 miesiące kampanii reklamowej-  regularnej, wielokanałowej promocji marki wystawców  (m.in. płatna reklama na słowa kluczowe, grafiki z logo Twojej firmy, artykuły sponsorowane, logotyp w każdym mailingu do potencjalnych franczyzobiorców czy też wizytówka Twojej franczyzy na stronie www oraz w katalogu targowym.) Dodatkowo wizytówka Twojej firmy na stronie www, w katalogu targowym oraz w nowej aplikacji mobilnej.)

- Bezpłatne warsztaty dla wystawców Przed rozpoczęciem wydarzenia organizujemy dedykowane dla wystawców szkolenie z autoprezentacji biznesowej.

- Nowa strefa konsultacji - strefa gdzie doradcy od franczyzy będą odpowiadać na ogólne pytania przedsiębiorców.

- Business Matching, czyli dedykowane 15 minutowe spotkania biznesowe między franczyzodawcą, a potencjalnym franczyzobiorcą.  Ciesząca się zainteresowaniem forma bezpośrednich, konkretnych spotkań umawianych za pomocą nowej aplikacji mobilnej.

- Franchising Awards – prestiżowy konkurs dla franczyzodawców i sieci franczyzowych. Uczestnicy targów będą mogli oddać swój głos przez aplikację mobilną i ocenić oferty sieci w trzech kategoriach! Wystawcy rywalizują o nagrody, a miejsca, które zajmą są zależne od ocen odwiedzających w aplikacji.

 

Do kogo skierowane jest wydarzenie?

Targi Franczyza Expo 2020 to wydarzenie dla aktualnych liderów biznesu, którzy chcą powiększać swoje sieci franczyzowe i rozwijać swoją markę oraz przedsiębiorców poszukujących konkretnych ofert, inspiracji oraz trendów we franczyzie. Więcej informacji o programie i biletach na https://franczyzaexpo.pl/.

 

1 dzień, 100 konceptów franczyzowych, 1200 franczyzobiorców. Nowe możliwości, unikatowe wydarzenia towarzyszące, prestiżowa lokalizacja.

 

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły:

Franczyza& biznes, franczyzawpolsce.pl , Alter web,  Cena biznesu, Ceo.com.pl,  Controlling i zarządzanie, dlahandlu.pl, Dobre pomysły na biznes, employer,  gastro wiedza, głos mordoru, imperium kobiet, klub integracji europejskiej, poradnik pracownika, poradnik przedsiębiorcy, przedsiębiorcy.eu, teoria biznesu, branża fitness, portal franczyza, biznes2biznes.

Aktualne informacje o wystawcach, patronach medialnych oraz wydarzeniach towarzyszących na facebooku/FanczyzaExpo oraz linkedin/TargiFranczyzaExpo.

Organizatorem wydarzenia jest IC Events II – doświadczony i najszybciej rozwijający się organizator branży targowo – konferencyjnej w Polsce.

Zobacz również
Rodzaje franczyzy
Rodzaje franczyzy. Jaki format jest najkorzystniejszy?
Pierwszą decyzją, którą podejmuje franczyzobiorca, jest zainteresowanie się typami franczyzy i sprawdzenie, jaki jest najbardziej korzystny dla niego. Sprawdź rodzaje…
Czytaj więcej>>
Doradztwo franczyzowe
Doradztwo franczyzowe – kiedy należy skorzystać z pomocy?
Raz po raz na rynku pojawiają się nowe możliwości prowadzenia biznesu. Coraz więcej firm obiera skalujący model biznesowy, rozwijając sieć…
Czytaj więcej>>
Koncept RE/MAX
Podstawowym założeniem konceptu RE/MAX jest zarządzanie biurem nieruchomości, rekrutacja, budowanie i wspieranie przez franczyzobiorcę zespołu profesjonalnych, zaangażowanych i skutecznych agentów…
Czytaj więcej>>
Do targów pozostało: