Ściśle ograniczona pula biletów! Kup teraz w niższej cenie! KUP BILET
Aktualności » Biznes rozwija się dzięki ludziom. Jak zdobyć, zatrudnić i zatrzymać właściwych pracowników w firmie?
Biznes rozwija się dzięki ludziom. Jak zdobyć, zatrudnić i zatrzymać właściwych pracowników w firmie?

Piotr Sosiński (Facet5) wygłosi prelekcję na scenie Akademii Franczyzy.

 

Temat prelekcji to Biznes rozwija się dzięki ludziom. Jak zdobyć, zatrudnić i zatrzymać właściwych pracowników w firmie 

Piotr odpowie na pytanie po co używać narzędzi psychometrycznych w biznesie. Zilustruje również, na przykładzie Facet5, jak wyglądają nowoczesne narzędzia psychometryczne (umożliwiające: określenie wymogów stanowisk i badanie dopasowania, selekcję i rekrutację, diagnozę talentów, planowanie ścieżek karier, nowoczesny leadership, komunikację, rozwiązywanie konfliktów, wprowadzanie zmian w organizacji, badanie inteligencji biznesowej, oceny 360, etc.).

W jaki sposób badać potencjał ludzi, diagnozować talenty pracowników (zarówno te indywidualne jak i zespołowe), jak zrozumieć potrzebny pracowników i w jaki sposób skutecznie motywować ludzi w organizacji.

Odpowie również na pytanie jak 5 aspektów naszej osobowości, ze szczególnym uwzględnieniem emocjonalności (ludzie kierują się EMOCJAMI we wszystkim co robią) przekłada się końcowy rezultat w biznesie. W dzisiejszym świecie dobry pracownik jest na wagę złota a pomyłka rekrutacyjna może nas kosztować więcej niż kiedykolwiek do tej pory.

 

Piotr Sosiński - prawnik, międzynarodowy trener i partner biznesowy Facet5 Global, na codzień współpracujący z UK i Australią. Wyłączny dystrybutor w Polsce systemu badania osobowości biznesowej Facet5, posiadający ponad 12 letnie doświadczenie w sprzedaży międzynarodowych usług przeznaczonych dla HR.

Pracuje z przedstawicielami różnych kultur i narodowości z 42 krajów posługujących się̨ na codzień 44 językami na 6 kontynentach. W ciągu ostatnich 12 lat pracy w Polsce przyczynił się do wykonania ponad 8500 badań Facet5.

Od 2008 roku jest międzynarodowym trenerem Facet5. Piotr posiada uprawnienia do przeprowadzania szkoleń́ certyfikacyjnych w zakresie wszystkich modułów systemu Facet5, w tym do prowadzenia warsztatów akredytacyjnych Facet5 oraz warsztatów Spotlight Facet5, Audition i Backdrop Facet5, SLR Facet5 oraz warsztatów TeamScape Facet5.

Jego rodzina profilowa Facet5 to przedsiębiorca. Piotr pomaga ludziom biznesu osiągać́ zaplanowane cele przez dostarczanie skutecznych narzędzi biznesowych. Pracuje m. in. z zarządami firm, średnią̨ i wyższą̨ kadrą menedżerską, przedsiębiorcami, ale także z konsultantami zaczynającymi od zera.

Uwielbia dobrą kawę̨, prawdziwe Gelato, irlandzkiego Jamesona, odwiedził blisko 20 krajów.

Jego wizją jest dostarczenie światu narzędzi pozwalających na wykreowanie skutecznej zmiany w biznesie i życiu osobistym.

 


Chcesz pokazać swoją firmę? Zostań wystawcą

Szukasz pomysłu na biznes? Odwiedź targi

Piotr Sosiński
Zobacz również
Pułapki franczyzy
Pułapki franczyzy, na które warto uważać
Franczyza z pozoru wydaje się biznesem idealnym. Mała odpowiedzialność, zazwyczaj niewielki wkład własny i gwarantowane wsparcie franczyzodawcy. Nie zawsze tak…
Czytaj więcej>>
5asec
5àsec na targach Franczyza Expo 2019!
5àsec dołącza do grona wystawców w sektorze usług dla konsumentów. 5àsec jest światowym liderem na rynku pralniczym i największą w…
Czytaj więcej>>
Dlaczego warto stosować narzędzia psychometryczne w projektach rekrutacji?
Dlaczego warto stosować narzędzia psychometryczne w projektach rekrutacji? Chociaż analizy CV, formularze aplikacyjne, rozmowy kwalifikacyjne i sprawdzanie referencji to wciąż…
Czytaj więcej>>
Do targów pozostało: