Ściśle ograniczona pula biletów! Kup teraz w niższej cenie! KUP BILET
Aktualności » Biznes rozwija się dzięki ludziom. Jak zdobyć, zatrudnić i zatrzymać właściwych pracowników w firmie?
Biznes rozwija się dzięki ludziom. Jak zdobyć, zatrudnić i zatrzymać właściwych pracowników w firmie?

Piotr Sosiński (Facet5) wygłosi prelekcję na scenie Akademii Franczyzy.

 

Temat prelekcji to Biznes rozwija się dzięki ludziom. Jak zdobyć, zatrudnić i zatrzymać właściwych pracowników w firmie 

Piotr odpowie na pytanie po co używać narzędzi psychometrycznych w biznesie. Zilustruje również, na przykładzie Facet5, jak wyglądają nowoczesne narzędzia psychometryczne (umożliwiające: określenie wymogów stanowisk i badanie dopasowania, selekcję i rekrutację, diagnozę talentów, planowanie ścieżek karier, nowoczesny leadership, komunikację, rozwiązywanie konfliktów, wprowadzanie zmian w organizacji, badanie inteligencji biznesowej, oceny 360, etc.).

W jaki sposób badać potencjał ludzi, diagnozować talenty pracowników (zarówno te indywidualne jak i zespołowe), jak zrozumieć potrzebny pracowników i w jaki sposób skutecznie motywować ludzi w organizacji.

Odpowie również na pytanie jak 5 aspektów naszej osobowości, ze szczególnym uwzględnieniem emocjonalności (ludzie kierują się EMOCJAMI we wszystkim co robią) przekłada się końcowy rezultat w biznesie. W dzisiejszym świecie dobry pracownik jest na wagę złota a pomyłka rekrutacyjna może nas kosztować więcej niż kiedykolwiek do tej pory.

 

Piotr Sosiński - prawnik, międzynarodowy trener i partner biznesowy Facet5 Global, na codzień współpracujący z UK i Australią. Wyłączny dystrybutor w Polsce systemu badania osobowości biznesowej Facet5, posiadający ponad 12 letnie doświadczenie w sprzedaży międzynarodowych usług przeznaczonych dla HR.

Pracuje z przedstawicielami różnych kultur i narodowości z 42 krajów posługujących się̨ na codzień 44 językami na 6 kontynentach. W ciągu ostatnich 12 lat pracy w Polsce przyczynił się do wykonania ponad 8500 badań Facet5.

Od 2008 roku jest międzynarodowym trenerem Facet5. Piotr posiada uprawnienia do przeprowadzania szkoleń́ certyfikacyjnych w zakresie wszystkich modułów systemu Facet5, w tym do prowadzenia warsztatów akredytacyjnych Facet5 oraz warsztatów Spotlight Facet5, Audition i Backdrop Facet5, SLR Facet5 oraz warsztatów TeamScape Facet5.

Jego rodzina profilowa Facet5 to przedsiębiorca. Piotr pomaga ludziom biznesu osiągać́ zaplanowane cele przez dostarczanie skutecznych narzędzi biznesowych. Pracuje m. in. z zarządami firm, średnią̨ i wyższą̨ kadrą menedżerską, przedsiębiorcami, ale także z konsultantami zaczynającymi od zera.

Uwielbia dobrą kawę̨, prawdziwe Gelato, irlandzkiego Jamesona, odwiedził blisko 20 krajów.

Jego wizją jest dostarczenie światu narzędzi pozwalających na wykreowanie skutecznej zmiany w biznesie i życiu osobistym.

 


Chcesz pokazać swoją firmę? Zostań wystawcą

Szukasz pomysłu na biznes? Odwiedź targi

Piotr Sosiński
Zobacz również
Bezpieczna franczyza
Bezpieczna franczyza to pewne zarobki. Mamy ją dla ciebie
Bezpieczna franczyza to najlepsze możliwe rozwiązanie biznesowe. Plan działania jest znany, a zyski pewne. Takie rozwiązania można znaleźć podczas Franczyza…
Czytaj więcej>>
Pułapki franczyzy
Pułapki franczyzy, na które warto uważać
Franczyza z pozoru wydaje się biznesem idealnym. Mała odpowiedzialność, zazwyczaj niewielki wkład własny i gwarantowane wsparcie franczyzodawcy. Nie zawsze tak…
Czytaj więcej>>
5asec
5àsec na targach Franczyza Expo 2019!
5àsec dołącza do grona wystawców w sektorze usług dla konsumentów. 5àsec jest światowym liderem na rynku pralniczym i największą w…
Czytaj więcej>>
Do targów pozostało: