Franczyza Expo bezpiecznym wydarzeniem. Czytaj więcej
Aktualności » Aplikacja XtremeApp podbija branżę fitness
Aplikacja XtremeApp podbija branżę fitness

Sieć Xtreme Fitness Gyms swoje funkcjonowanie opiera na nieustannym progresie. Sieć wiedzie prym w branży, wyznaczając własne trendy i wyprzedzając oczekiwania klientów. Tym razem Xtreme Fitness Gyms łączy sport z technologią, aby zapewnić kolejną wartość dodaną dla klubowiczów, a co za tym idzie franczyzobiorców.

Aplikacja XtremeApp to duży krok sieci, który zrewolucjonizuje trening klubowiczów oraz wyznaczy nowe trendy w branży fitness. Aplikacja wraz z pojawieniem się na rynku wywołała spore poruszenie. Zainteresowanie samych klubowiczów, jak i osób tworzących branżę fitness w Polsce, wynika z dużych możliwości, jakie niesie ze sobą XtremeApp.

Każdy klubowicz Xtreme Fitness Gyms może bezpłatnie pobrać aplikację, która jest dostępna na urządzenia mobilne z systemami Android i iOS. Po zainstalowaniu na swoim telefonie otrzymuje bezpłatny dostęp do bazy kilkuset ćwiczeń, gotowych planów treningowych, które dostosowane są do stopnia zaawansowania trenującego. To jednak nie wszystko, aplikacja umożliwia tworzenie własnych planów treningowych, kontrolę postępów i wyznaczanie celów.

Bogaty pakiet funkcjonalności sprawia, że trenowanie z aplikacją jest możliwe w każdym miejscu, a korzystanie z niej umożliwia klubowiczom wspólne tworzenie najlepszej społeczności fitness na świecie.

Co zapewnia apka?

- dostęp do bazy kilkuset ćwiczeń wraz z ich wizualizacją prezentującą pełną biomechanikę ruchu,

- dostęp do wciąż nowych ćwiczeń z bazy, które są systematycznie dodawane,

- gotowe plany treningowe dostosowane do stopnia zaawansowania trenującego,

- możliwości tworzenia własnych planów treningowych,

- monitorowanie postępów,

- uczestnictwo w grupowych wyzwaniach,

- rankingi i bogaty program afiliacyjny,

- kontrolę postępów i wyznaczanie celów treningowych,

- ciągłe aktualizacje ubogacające funkcjonalności.

Klubowicze w drodze do wymarzonych celów fitness otrzymali więc wyjątkowe narzędzie, które z całą pewnością pomoże im w osiągnięciu formy. Tym samym wzrośnie ich przywiązanie do sieci i aktywności fizycznej.

Xtreme Fitness Gyms to sieć ponad 30 klubów w Polsce, jako jedyna oparta na skutecznie funkcjonującym modelu franczyzowym. Cechuje ją nieustanny progres, czego XtremeApp jest najlepszym dowodem. Firma w całości opiera swoje działanie na innowacyjnych rozwiązaniach, takich jak autorski system zarządzania siłowniami GYMos, nowoczesnemu marketingowi i polityce cenowej. Xtreme Fitness Gyms jest członkiem Polskiej Organizacji Franczyzodawców. Firma dotychczas została nagrodzona tytułami: Lider Jakości Model Franczyzowy,  Zdrowej Marki Roku, Firma Przyjazna Seniorom.

 

Źródło artykułu: Xtreme Fitness Gyms

Zobacz również
naturalna medycyna
Przepis na udaną franczyzę - Naturalna Medycyna
Naturalna Medycyna stawia na produkty zgodne z naturą. Sięga po najlepsze składniki, które zapewniają zdrowie i polepszają samopoczucie. Połącz pasję…
Czytaj więcej>>
apteka
Franczyza a apteka. Czy to dobry pomysł w świetle sporów?
W wywiadzie dla Medexpress Adam Abramowicz, rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców, odniósł się do zarzutów w sprawie łamania kodeksu etyki…
Czytaj więcej>>
filmowe franczyzy
Najbardziej dochodowe filmowe franczyzy
Książki, plakaty, kubki, a nawet plecaki czy piórniki z ulubionymi i najbardziej znanymi filmowymi bohaterami to już codzienność. Poznaj największe…
Czytaj więcej>>
Do targów pozostało: