Akademia Franczyzy

Akademia Franczyzy to konferencja edukacyjna dla franczyzodawców i franczyzobiorców.

Prelekcje są skierowane zarówno do franczyzodawców, którzy chcą rozwinąć swoją sieć jak i do osób, które interesują się franczyzą i chciałyby zagłębić temat. Podczas prelekcji zostaną przedstawione case study od liderów rynku.

Szukasz inspiracji do dalszych działań?  Rozwiń swoją firmę i dołącz do liderów franczyzy!


Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu konferencji.

Program
Skuteczna autoprezentacja
Czy Twoi pracownicy potrafią wchodzić w interakcję z klientem? Zastanawiasz się jak zaprezentować się na targach biznesowych? Kto powinien zrobić pierwszy krok - wystawca czy odwiedzający? Jak rozpocząć rozmowę biznesową i jak ciekawie opowiedzieć o swoim produkcie? Na te i inne pytania odpowiemy na dedykowanym szkoleniu dla wystawców! Nasz ekspert przekaże praktyczne wskazówki. Pokaże czym jest skuteczna autoprezentacja oraz jak odnaleźć się w każdej sytuacji.
Networking
Grzegorz Turniak i Akademia Rekomendacji podczas wydarzenia będą pomagali nawiązać pierwszy kontakt.

Pozwól się poprowadzić i dotrzyj do interesujących Cię osób. Zyskaj cenne kontakty, które przerodzą się w wartościowe relacje.
Rozwój firmy poprzez franczyzę
Podczas prelekcji Andrzej przedstawi specyfikę warunków budowy systemu franczyzowego i sprzedaży licencji. Omówi również zakres prac i dokumentacji związanej z tworzeniem oferty franczyzy.
Założenia i innowacje modelu franczyzowego najszybciej rozwijającej się sieci klubów fitness w Polsce
Łukasz Dojka, CEO Xtreme Fitness Gyms opowie o założeniach i innowacjach modelu franczyzowego Xtreme Fitness Gyms – najszybciej rozwijającej się sieci klubów fitness w Polsce.
Samodzielny ale nie sam! Zminimalizuj ryzyko, zmaksymalizuj zyski!
Szczegóły wkrótce
FRANCZYZA NIE DLA KAŻDEGO? PLUSY I MINUSY BIZNESU W MODELU FRANCZYZOWYM

Podczas prelekcji p. Muniak poruszy aspekty dotyczące prowadzenia biznesu w modelu franczyzowym na podstawie centrum dietetycznego Naturhouse. Opowie o blaskach i cieniach prowadzenia centrum dietetycznego oraz franczyzy w ogóle. Pokaże również wielkość rynku naszej branży.

Strategie skalowania sieci franczyzowych
Jak zbudować skalowalny model operacyjny sieci i zabezpieczyć cele strategiczne w umowie franczyzy.
Szczegóły prelekcji wkrótce.
Szczegóły prelekcji wkrótce.
Blaski i cienie umowy franczyzy
Znana marka, sprawdzony pomysł na biznes i know-how kontra opłaty franczyzowe i kontrole franczyzodawcy. Przyjrzyjmy im się bliżej. Ekspert i Prezes Zarządu Akademii Rozwoju Systemów Franczyzowych podpowie na co zwrócić uwagę.
Do targów pozostało: