Ściśle ograniczona pula biletów! Kup teraz w niższej cenie! KUP BILET
Akademia Franczyzy

Akademia Franczyzy to konferencja edukacyjna dla franczyzodawców i franczyzobiorców.

Prelekcje są skierowane zarówno do franczyzodawców, którzy chcą rozwinąć swoją sieć jak i do osób, które interesują się franczyzą i chciałyby zagłębić temat. Podczas prelekcji zostaną przedstawione case study od liderów rynku.

Szukasz inspiracji do dalszych działań?  Rozwiń swoją firmę i dołącz do liderów franczyzy!


Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu konferencji.

Program
Rozwój firmy poprzez franczyzę
Podczas prelekcji przedstawiona zostanie specyfika warunków budowy systemu franczyzowego i sprzedaży licencji. Omówiony zostanie również zakres prac i dokumentacji związanej z tworzeniem oferty franczyzy.
Franczyza – zróbmy to dobrze
Prezentacja najbardziej istotnych błędów i zaniechań przy projektowaniu systemów franczyzowych w aspektach prawnych, finansowych, sprzedażowych, wdrożeniowych. Diagnoza i przedstawienie praktycznych i możliwych do wprowadzenia rozwiązań gwarantujących posiadanie działającego systemu franczyzy. Lektura obowiązkowa zarówno dla dawców jak i biorców franczyzy.
Założenia modelu franczyzowego i prognozy rozwojowe marki Zdrowa Krowa
Podczas prelekcji poruszone zostaną tematy dotyczące modelu franczyzowego oraz sposobie zarządzania restauracjami franczyzowymi. Restauracje w czasie pandemii, trendy panujące na rynku gastronomicznym, prognozy rozwojowe marki, sprawdzony model franczyzowy - tych tematów zdecydowanie nie zabraknie podczas tego wystąpienia
Innowacyjne, autorskie narzędzie wartością dla Franczyzobiorcy
Łukasz Dojka, założyciel i właściciel sieci klubów Xtreme Fitness Gyms, opowie o stworzeniu przez jego spółkę technologiczną systemu GymOS. Ten autorski CRM jest dedykowany prowadzeniu klubów sieci Xtreme, ułatwiając i uskuteczniając Franczyzobiorcom zarządzanie klubami fitness. Łukasz przedstawi także autorską platformę VOD XtremeGO pozwalającą klubowiczom na treningi w trakcie lockdownu. Przybliży działanie aplikacji XtremeAPP obsługującej program afiliacyjny.
Fryzjerstwo holistyczne. Konopny salon fryzjerski
Prelekcja uwzględniać będzie najważniejsze zagadnienia dotyczące prowadzenia współczesnego salonu fryzjerskiego postrzeganego jako modułowa koncepcja franczyzowa obejmująca zarówno kwestie organizacji przedsiębiorstwa branży beauty, jak i szeroko pojętego biznesu konopnego, stanowiącego coraz ważniejszy segment gospodarki nastawionej na dobrostan człowieka i środowiska naturalnego.
7 powodów dla których warto wybrać zagraniczną Franczyzę
Zdecydowana większość dostępnych na polskim rynku franczyz to polskie franczyzy. Zaledwie 20% dostępnych modeli biznesowych wywodzi się spoza kraju i w związku z tym osoby poszukujące partnera często zastanawiają się czy obca marka to dobry wybór. Podczas prelekcji Pani Sylwia opowie o przewagach zagranicznej Franczyzy i przestawi 7 konkretnych argumentów, które stoją za wyborem zagranicznej marki.
Jak zostać jednym z pierwszych 5 Partnerów Pascal Franchise?
Pascal Brodnicki uruchamia swój franczyzowy koncept gastronomiczny pod marką Pascal Today. Podczas prelekcji poznasz architekturę modelu franczyzy, dowiesz się, jak budujemy świat #convenientbusiness, czyli wygodnego biznesu dla Partnera Franczyzowego oraz opowiemy, jak zarabiać na światowej kuchni domowej Pascala.

Szukamy osób, które podzielają naszą wizję, zaangażowanie, pasję i kult klienta. W tym roku wybierzemy pierwszych 5 Partnerów, którzy wejdą do sieci, otworzą swoje punkty i zostaną Ambasadorami Franczyzy Pascal Franchise.
Do targów pozostało: