Franczyza Expo bezpiecznym wydarzeniem. Czytaj więcej
Akademia Franczyzy

Akademia Franczyzy to konferencja edukacyjna dla franczyzodawców i franczyzobiorców.

Prelekcje są skierowane zarówno do franczyzodawców, którzy chcą rozwinąć swoją sieć jak i do osób, które interesują się franczyzą i chciałyby zagłębić temat. Podczas prelekcji zostaną przedstawione case study od liderów rynku.

Szukasz inspiracji do dalszych działań?  Rozwiń swoją firmę i dołącz do liderów franczyzy!


Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu konferencji.

Program
Networking
Grzegorz Turniak i Akademia Rekomendacji podczas wydarzenia będą pomagali nawiązać pierwszy kontakt.

Pozwól się poprowadzić i dotrzyj do interesujących Cię osób. Zyskaj cenne kontakty, które przerodzą się w wartościowe relacje.
Rozwój firmy poprzez franczyzę
Podczas prelekcji Andrzej przedstawi specyfikę warunków budowy systemu franczyzowego i sprzedaży licencji. Omówi również zakres prac i dokumentacji związanej z tworzeniem oferty franczyzy.
Założenia i innowacje modelu franczyzowego najszybciej rozwijającej się sieci klubów fitness w Polsce
Prelekcja wprowadza w główne zagadnienia branży fitness, omawia zasady funkcjonowania modelu franczyzowego oraz przedstawia autorskie narzędzia dedykowane prowadzeniu własnego klubu fitness pod marką Xtreme Fitness Gyms. Historia powstawania sieci, trendy panujące na rynku, rozwój kariery jej założyciela oraz liderów – jako jedne z wyznaczników najskuteczniejszego modelu franczyzowego w branży fitness w Polsce.
Samodzielny ale nie sam! Zminimalizuj ryzyko, zmaksymalizuj zyski!
Trener Akademii RE/MAX przedstawi korzyści płynące z otwarcia własnego biznesu i efektywnej współpracy z globalną marką. Opowie o procesie edukacji franczyzobiorcy, systemach szkoleniowych, utrzymywaniu najwyższych standardów w skali globalnej oraz skutecznej współpracy z klientem.
FRANCZYZA NIE DLA KAŻDEGO? PLUSY I MINUSY BIZNESU W MODELU FRANCZYZOWYM

Podczas prelekcji p. Muniak poruszy aspekty dotyczące prowadzenia biznesu w modelu franczyzowym na podstawie centrum dietetycznego Naturhouse. Opowie o blaskach i cieniach prowadzenia centrum dietetycznego oraz franczyzy w ogóle. Pokaże również wielkość rynku branży dietetycznej.

Strategie skalowania sieci franczyzowych
Jak zbudować skalowalny model operacyjny sieci i zabezpieczyć cele strategiczne w umowie franczyzy.
Witamy w The Good Good Life - franczyzy Jeff
Look Good, Feel Good, Live Good” to idea, która przyświeca hiszpańskiej firmie Jeff,, najszybciej rosnącej franczyzie w historii. Zaczynając z punktami pralniczymi, Jeff powiększa swoją ofertę o butiki fitness i salony piękności. Dzięki aplikacji Jeff oraz swojemu systemowi zarządzania punktami, Jeff zapewnia wygodne i praktyczne usługi, a franczyzobiorcom, sprawdzony model biznesowy oraz wsparcie na każdym etapie współpracy.
Blaski i cienie umowy franczyzy
Znana marka, sprawdzony pomysł na biznes i know-how kontra opłaty franczyzowe i kontrole franczyzodawcy. Przyjrzyjmy im się bliżej. Ekspert i Prezes Zarządu Akademii Rozwoju Systemów Franczyzowych podpowie na co zwrócić uwagę.
Do targów pozostało: