Ostatnie miejsca wystawiennicze! Skorzystaj ze specjalnych ofert! Zostań wystawcą
Akademia Franczyzy

Akademia Franczyzy to konferencja edukacyjna dla franczyzodawców i franczyzobiorców.

Prelekcje są skierowane zarówno do franczyzodawców, którzy chcą rozwinąć swoją sieć jak i do osób, które interesują się franczyzą i chciałyby zagłębić temat. Podczas prelekcji zostaną przedstawione case study od liderów rynku.

Szukasz inspiracji do dalszych działań?  Rozwiń swoją firmę i dołącz do liderów franczyzy!


Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu konferencji.

Program
Franczyza – zróbmy to dobrze
Prezentacja najbardziej istotnych błędów i zaniechań przy projektowaniu systemów franczyzowych w aspektach prawnych, finansowych, sprzedażowych, wdrożeniowych. Diagnoza i przedstawienie praktycznych i możliwych do wprowadzenia rozwiązań gwarantujących posiadanie działającego systemu franczyzy. Lektura obowiązkowa zarówno dla dawców jak i biorców franczyzy.
Rozwój firmy poprzez franczyzę
Podczas prelekcji przedstawiona zostanie specyfika warunków budowy systemu franczyzowego i sprzedaży licencji. Omówiony zostanie również zakres prac i dokumentacji związanej z tworzeniem oferty franczyzy.
Ogłoszenie tematu już wkrótce
Prelekcja wprowadza w główne zagadnienia branży fitness, omawia zasady funkcjonowania modelu franczyzowego oraz przedstawia autorskie narzędzia dedykowane prowadzeniu własnego klubu fitness pod marką Xtreme Fitness Gyms. Historia powstawania sieci, trendy panujące na rynku, rozwój kariery jej założyciela oraz liderów – jako jedne z wyznaczników najskuteczniejszego modelu franczyzowego w branży fitness w Polsce.
Założenia modelu franczyzowego i prognozy rozwojowe marki Zdrowa Krowa
Podczas prelekcji poruszone zostaną tematy dotyczące modelu franczyzowego oraz sposobie zarządzania restauracjami franczyzowymi. Restauracje w czasie pandemii, trendy panujące na rynku gastronomicznym, prognozy rozwojowe marki, sprawdzony model franczyzowy - tych tematów zdecydowanie nie zabraknie podczas tego wystąpienia
Panel dyskusyjny
Do targów pozostało: